0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Статті

 • Як і який вибрати ламінат

  Ламінат для підлоги обирають виходячи з багатьох факторів: надійності, умов експлуатації, зовнішнього вигляду, і, звичайно ж, ціни. Останнім часом все більш популярним стає ламінована дошка, яка є оптимальним варіантом співвідношення вартості і якості.

 • Ламінат під теплу підлогу - як вибрати

  Теплий і затишний будинок починається з теплої і якісної підлоги. Сьогодні водяна і електрична системи підігріву увійшли в наше життя міцно і надовго, а виробники підлогового покриття продовжують працювати і створювати різноманіття матеріалів для якісної і тривалої експлуатації в приміщенні.

 • Як покласти ламінат на дерев'яну підлогу

  Часто хочеться змінити стару обридлу дерев'яну підлогу на сучасний гарний ламінат або паркетну дошку. Але багато хто не наважується на такий варіант, оскільки вважають його досить витратним. Видалення старого покриття, чергова стяжка, новий матеріал для підлоги, оплата праці майстрів і витрачений час - все це будь-якого змусить опустити руки.

 • Як класти ламінат на нерівну підлогу

  Для довгої і якісної експлуатації ламінату, дуже важливим є рівність чорнової стяжки і якість підкладки, яка є обов'язковою. Наявність нерівностей основи, ям і горбиків, а також тріщин, негативно впливає на замки ламінованих панелей і веде до додаткових навантажень на них.

 • Як вибрати підкладку під ламінат

  Чи потрібна плівка під ламінат? Між чорновою підлогою і настилом обов'язково потрібно класти матеріал, що "гаситиме" удари і шум та забезпечить збереження тепла, вирівняє поверхню при наявності незначних перепадів на стяжці. Які бувають підкладки і з урахуванням яких властивостей їх обирають - розповімо далі.

 • Як вибрати підкладку під паркетну дошку

  Оскільки паркетна дошка є на сьогодні досить популярним покриттям підлоги, варто ознайомитися з правилами її укладання. Правильно підготовлена підлога і обраний підкладковий матеріал забезпечать довгу службу паркету без скрипу і "перепадів" між дошками.

 • Як пофарбувати лаком паркет

  Паркетна дошка - це підлогове покриття поза часом. Своїми істотними перевагами вона випереджає навіть вироби з масиву. Самі посудіть, всі характеристики деревини при ній. Не секрет, що, запорукою доброї служби паркету буде Ваше дбайливе ставлення до нього. Тому, сьогодні ми розповімо, який лак для покриття вибрати, і які підготовчі роботи провести.

 • Як вибрати паркетну дошку

  Перш ніж вибрати паркетне покриття, слід ознайомитись із інформацією про даний продукт, його особливості та властивості.

 • Догляд за паркетною дошкою

  Процес догляду за паркетом - справа аж ніяк не складна. А якщо знаєш правила, як треба за ним доглядати, а чого категорично робити не можна, то підлогове покриття прослужить Вам дуже довго і буде радувати своїм зовнішнім виглядом.

 • Що краще ламінат чи паркетна дошка

  Приступивши до ремонту приміщення, рано чи пізно виникає питання щодо покриття на підлогу: що краще - ламінат або паркетна дошка? Відразу скажемо, що ці сучасні вироби однаково заслуговують на увагу. Різниця, як правило, полягає в тому, з якою метою і в яких умовах Ви збираєтеся використовувати обраний продукт.

 • Стандартні розміри дверних прорізів

  Навіть в епоху сучасних дизайнерських рішень, арочних проходів і незвичайних будівельних конструкцій, дверний проріз без дверей уявити складно. Втім, воно і без потреби. Красивих, незвичайних і дуже надійних полотен на сучасному ринку більш ніж достатньо, щоб задовольнити побажання і любителів класики, і безнадійних модників. Ось тільки конструкція ця призначена не тільки для декору.

 • Регулювання і установка доводчика двері

  Установка доводчика дверей – незамінний спосіб забезпечити максимально комфортну роботу конструкції і продовжити термін її експлуатації. При різкому закриванні із гучним звуком значно швидше зношуються косяки і безпосередньо полотно. Щоб попередити такі незручності, а також забезпечити у приміщенні тиху атмосферу, встановлюють спеціальні пристрої, які по типу пружини змушують конструкцію зачинятися із заданою для неї швидкістю та параметрами.

 • Установка дверної коробки

  Установка дверної коробки - це перший крок в процесі монтажу полотна. Це свого роду фундамент, від закладення якого залежить фінальний ефект. І навіть якщо на перший погляд вам здається, що це занадто складне завдання для людини, яка подібного ніколи не робила, насправді це під силу кожному.

 • Установка міжкімнатних дверей

  Самостійна установка міжкімнатних дверей – завдання непросте, але цілком доступне навіть для людини, яка ніколи раніше таким не займалася. Це зекономить вам кошти, які ви мали б віддати майстрам, і дозволить виконати усе із тією відповідальністю, якої потребує процес.

 • Установка лиштви на двері

  В процесі установки дверей рано чи пізно ми підходимо до етапу, коли потрібно розібратися, що таке лиштва і навіщо вона потрібна. Насправді все дуже просто. Це конструктивні планки, які можуть бути виконані з різних матеріалів. Їх використовують для створення обрамлення щойно вмонтованих дверей. Навчитися працювати з такими виробами можна навіть під час спроб зробити всю роботу самостійно - від монтажу коробки і до декорування її по периметру.

 1 2 3 4 5 6 >  Остання

Статті

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно