Універсальність застосування зсувних конструкцій не знає кордонів: приватні будинки, квартири, офіси, готелі, басейни, торгові та виставкові зали, зимові сади і оранжереї, тераси кафе і ресторанів, засклення балконів, лоджій, альтанок. Виходячи від очікуваних умов експлуатації, інженерних рішень та особистих уподобань, вибирається профільний матеріал (металопластиковий профіль, алюміній або дерево).

Металопластикові розсувні система не схильна до усихання, невибаглива в обслуговуванні, що гарантує тривалий термін справної служби. Вона здатна забезпечити збереження тепла і належний рівень повітрообміну. Її технічними характеристиками передбачена герметичність, звукоізоляція, щільність прилягання контурів.

Текстурні дерев’яні аналоги залучають натуральністю, гармонійно доповнюючи композиційну самобутність екостилю. Догляд за ними повинен бути систематичним і своєчасним. Відповідне тонування, свіже забарвлення дозволить виграшно обновити колір рами.

Елегантною невагомістю і легкістю володіють алюмінієві розсувні системи новітніх розробок. З ультрасучасним термоізольованим профілем проблеми теплоізоляції залишилися далеко позаду. Вони стійкі до температурних перепадів і агресивного впливу навколишнього середовища.

Для здійснення ідеального вибору пропонуємо скористатися професійною консультацією фахівця.