0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • Який профіль краще для пластикових вікон

Який профіль краще для пластикових вікон

На ринку металопластикової продукції існує величезна кількість виробників - як піонерів, так і молодих компаній. Мова йде не тільки про виробників пластикової продукції, але і про компанії, що виготовляють з цього пластика свої віконні системи під власною маркою. Багато з них нам відомі, інші - не зовсім. Як не заплутатися і вибрати собі кращий профіль для металопластикових вікон - розповімо нижче.

Який профіль краще: поради від Perfect

Який все-таки профіль краще для пластикових вікон? Експлуатаційні і функціональні властивості пакетів більшості відомих виробників настільки схожі, що не має сенсу їх порівнювати - "на око" цього не помітити.

А що дійсно відразу кидається в очі, так це "дешеві аналоги" (тьмяні сірі конструкції) і "дешевий монтаж" (може не відразу помітний для не-фахівця, але відчутний в процесі користування). В обох випадках, термін експлуатації вікна сильно зменшується і бажання заощадити "вилазить" боком.

Пам'ятайте, що кожен товар має свою ціну не просто так: навіть якщо зовні профілі від різних виробників виглядають ідентичними, але сильно відрізняються в ціні, то це не просто так. Швидше за все, для виробництва більш дешевого пластику були використані інші добавки (не завжди безпечні для здоров'я).

Багато хто задається питанням, який профіль краще для пластикових вікон і покладаються на відгуки в інтернеті. Але таємні прийоми маркетингу ще ніхто не відміняв.

Хочете знати, який профіль Вам краще поставити на пластикові вікна - запитайте у фахівців віконної компанії!

Який профіль краще для пластикових вікон

Відразу обмовимося, що виробник в нашому виборі повинен грати не головну, але і не останню роль. Один і той же виробник робить продукцію різного класу, виходячи з умов використання, відповідно, і різного цінового діапазону. Тому, перше, від чого відштовхуємося - кліматичні умови Вашого регіону. Друге - властивості пластикової рами і самого склопакета.

Наш вибір зводитися до наступних критеріїв:

  • міцності/надійності
  • шумоізоляції
  • енергоефективності
  • теплопровідності

Всі перераховані вище параметри залежать від: кількості камер, товщини лицьових стінок і загальної ширини профілю (монтажної глибини).

Монтажна глибина варіюється від 5,6 до 9 см, що безпосередньо пов'язано з кількістю камер в склопакеті. Стандартний трьохкамерний пакет в середньому має глибину 6 см, пятикамерний - 7,3 см, шестикамерний - 8 см. Також, чим більше ширина (глибина), тим кращі звуко- і теплоізоляційні характеристики конструкції, і вище ціна. Тому, ширина стінки рами - дуже важливий критерій міцності всієї конструкції.

Не менш важливими є параметри склопакета. Для наших кліматичних умов оптимальним варіантом стане двокамерний з простими стеклами або однокамерний, але з одним енергозберігаючим склом. Для південних міст немає сенсу переплачувати, так як можна встановити звичайні якісні однокамерні склопакети.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно