Який профіль краще для пластикових вікон
()

Ринок металопластикової продукції привертає і одночасно спантеличує величезною кількістю торгових марок – як піонерів, так і молодих компаній. Адже багато хто використовує вже готові складові для створення своїх віконних систем, маркованих власним брендовим логотипом. Деякі бренди, завдяки масовій рекламі, нам відомі, інші – не зовсім. Як не заплутатися і дізнатися, який профіль вікна краще вибрати – розповімо нижче.

Секрети криються в деталях

Пильний розгляд встановленого віконця розповість про сумлінність продавця, професіоналізм та акуратність майстрів, якісність фурнітури і прозорость скла, ось тільки правильно вибраний профіль проявить себе пізніше. Коли вдосталь намилувавшись обновкою, почнеться активна експлуатація, виникне необхідність миття, а погодні каверзи почнуть стукати в будинок проливним дощем, градом, снігом, морозом і поривчастим вітром, тоді і спливуть всі недоліки при покупці такої простенької на вид рами. Її якість – найважливіший параметр для техніко-експлуатаційних характеристик і довговічності всього виробу.

Щоб зрозуміти, який профіль пластикових вікон найкращий і надійний, слід трохи розібратися в його будові і різновидах. Він проводиться шляхом екструзії, коли розплавлена ​​суміш полівінілхлориду з певною кількістю добавок видавлюється через отвори потрібної форми під дією високого тиску. Відразу відзначимо, що нешкідливість сировини строго контролюється. Свинець в ролі стабілізатора зустрічається в дешевих варіантах, оскільки вважається шкідливим для навколишнього середовища. А кальцій з цинком відноситься до чистих домішках, як і двоокис титану – покриття тоді стає більш стійким до ультрафіолету, не жовтіє.

Приємна очам глянцева білизна пластика приховує вставлену всередину корпусу арматуру, необхідну для посилення жорсткості. Цей металевий каркас стабілізує форму і лінійний розмір вироби, захищаючи від деформації. Буває він П-подібний, L-образний і прямокутний. Його наявність легко перевірити після монтажу за допомогою звичайного магніту. Поздовжні перегородки утворюють повітряні камери, що сприяють теплоізоляції. Чим їх більше, тим вище теплоізоляційні властивості профільної системи.

Профілі пластиковых вікон

Основні критерії, що вимагають вашої уваги:

 • Ширина і товщина дуже важливі, якщо спантеличені проблемою, який профіль вибрати для пластикових вікон не в технічне приміщення. Тут розрізняйте зовнішню стінку трьохміліметрового і складову всього 2,8 мм.

 • Камерність (відлік йде від чотирьох). Від цього показника залежить збереження тепла в кімнаті і ваш комфорт.

 • Наявність або відсутність армування. Дотримуючись стандартів, його виробляють з оцинкованої сталі (зустрічаються зразки, що зовні нагадують літери П, L або квадрат).
 • Відповідність товару нормам ДСТУ, де враховується ударостійкість, вологостійкість, ступінь білизни, а також характеристики, значимі для самого процесу виготовлення.
 • Монтажна ширина, а також глибина посадки склопакета обраної заздалегідь різновиди – знову акцент йде на енергоефективність та мінімізацію містків холоду.

Систематизуємо інформацію для звершення вигідної покупки

Щоб знайти відповідь до задачі, який профіль для пластикових вікон краще придбати, давайте чесно собі зізнаємося, що експлуатаційні та функціональні властивості зразків більшості відомих марок настільки схожі, що не має сенсу їх порівнювати – непрофесіоналові разючих відмінностей не помітити. А що, дійсно, відразу кидається в очі, так це “дешеві аналоги” (тьмяні сірі конструкції) і “неякісний монтаж” (вельми відчутний в процесі користування, який доставляє масу проблем і вимагає додаткових капіталовкладень на усунення неполадок). В обох випадках термін експлуатації віконної конструкції сильно зменшується – і бажання заощадити “вилазить” боком.

Пам’ятайте, що кожен товар має свою ціну, яка формується на основі багатьох факторів. І застосований матеріал має великий вплив на ціновий діапазон. Методично вдосконалюючи свої розробки, технологи прагнуть створити його воістину ідеальним, максимально зносостійким, практичним, безпечним для здоров’я людини і планети. Тепер пластиковий лом піддається вторинній переробці, продовжуючи вірно служити людству, не погіршуючи екологічну ситуацію. А праця вчених, спритність майстрів і високоточне сучасне обладнання безпосередньо позначається на загальній вартості. Не треба її лякатися, краще вдумливо ознайомитися з очевидними перевагами вподобаного варіанту, орієнтуючись на його міцність і свою безпеку.

Буде великою помилкою цілком покладатися на відгуки в інтернеті, оскільки існують таємні прийоми маркетингу, здатні ввести в оману. Самостійні пошуки зажадають чимало сил і часу. Спробуйте ввести в рядок пошуку просту фразу – профілі вікон які бувають – на вас обрушиться величезний інформаційний потік. Оптимальним буде рішення звернутися за консультативною допомогою до досвідчених фахівців нашого інтернет-магазину. А для початку з’ясуємо для себе кілька ключових моментів, щоб полегшити вибір і по суті задати питання консультанту.

Класифікація профільних корпусів має на увазі розподіл на два основні класи за величиною зовнішньої стінки: А (3 мм), В (2,8 мм). Число нижче 2,5 мм свідчить про придатність планки тільки для глухих конструктивів в неопалюваних приміщеннях. Один і той же виробник робить продукцію різного класу, виходячи з умов використання, випускаючи лінійки в широкому ціновому сегменті. Тому обов’язково беремо до уваги кліматичні умови свого регіону і функціонал моделі.

Компанія Perfect в створенні добротних віконних конструкцій використовує veka профільні пвх зразки, так і витратні матеріали власного виробництва. Недоцільно намагатися скласти топовий список. Адже навіть не популярність або масштабний попит визначають лідера, який потрібен всім і всюди. Кожен конкретний випадок розглядається індивідуально, а приватна вимога покупця враховується по максимуму. Якщо натрапите на багатообіцяючий вислів – який профіль краще для пластикових вікон – це не стовідсоткове попадання, а лише невелика підказка (нею бажано скористатися).

Прискорений курс навчання: вдало знаходимо потрібний варіант

 • VEKA Softline 82 и 70 (Клас А) виготовляється в Німеччині, славиться високим коефіцієнтом опору теплопередачі. У першому випадку кількість камер в рамі – 7, в стулці – 6, а другий тип налічує їх 5. Скоси і арки для них – не проблема, виглядають дорого, тому часто служать справжньою окрасою розкішних будинків і елітних квартир вишуканої стилістики.
 • PerfectTitanium (Кл. В, 72 мм — монтажна гл.) відповідає німецьким стандартам, привертає погляд закругленою рамою. Шестикамерна товщина і багатий функціонал підкорюють власників заміських котеджів і жителів багатоповерхівок, де намагаються зберегти затишну обстановку всередині і підкреслити індивідуальність фасаду. Арочні мотиви – цілком реальні.
 • PerfectEnergy (Кл. В, 72 мм — монтажна гл.) нагадує скошений квадрат, але теж прийнятний для нестандартних рішень і заокругленості. 5-тікамерність і гідна якість виготовлення сприяють довголіттю і належноий рівень збереження тепла.
 • PerfectExellent (Клас В, Veka WHS 60) чотирикамерний являє собою гарну заміну розсохлим дерев’яним рамкам за помірну ціну. Коли бюджет скромний – це вихід з ситуації, що склалася. Тільки візьміть на замітку, що гарантійний термін нижче, а оплата опалення чимала. Ви впевнені в перевазі плюсів? Для неопалюваних балконів – непогано, а для житла – гарненько все зважте.

Висновок досить-таки простий і передбачуваний: з якого профілю краще вибрати пластикові вікна онлайн, вирішувати потрібно, виходячи з покладених на нього завдань. А вже потім саме час придивитися до дизайнерських особливостей. Декоруванням скла і моднимі шторками не обмежується художній підхід. Для оригінальності, ефектності і гармонійного поєднання з основним колірним рішенням архітектурного проекту передбачена ламінація. Вона буває односторонньою (торець залишається білим) або двосторонньої ( «колір в масі»).

Така прикраса забезпечує допоміжні властивості стійкості до впливу зовнішнього середовища. Це трохи затримає виконання індивідуального замовлення: нанесена кольорова плівка вистоюється з метою уникнути деформації згодом. Додаткова палітра і підібраний колір ущільнювача дають можливість вибирати і втілювати найяскравіші ідеї, де окремі деталі гармонійно поєднуються в єдиному ансамблі.

Технічні обмеження виробництва металопластикових конструктивів:

 • Не вийде виготовити кругле віконечко радіусом менше 350 мм, а арочне з шириною основи менш 700 мм.

 • Гнута профільна планка не ​​армується (кругле віконце, що відкриваеться без горизонтального або вертикального імпоста не робиться).
 • При габаритності 2,4х2,4 м.кв. враховується складність перевезення, а «глухе» вікно рекомендується оснастити імпостом.

Визначившись, який профіль вікна найкращий із запропонованих, зосередьтеся на ознайомленні з фурнітурними механізмами. Тут немає місця економії: якість функціонування стулки цілком залежить від цих маленьких елементів імпортного або вітчизняного походження. Прекрасно себе зарекомендували Winkhaus (ProPilot, ActivPilot Concept, Select), Axor (Komfort Line K-3, Smart Line S+). Протизломна фурнітура, протиударне скло і потужне посилення профільного периметра із оцинкованої сталлі створить серйозну перешкоду на шляху зловмисника.

Головне, розуміти важливість професійної установки, коли готове замовлення в цілості й схоронності прибуде на місце призначення. Найменша помилка зведе нанівець всі старання і хвалебні характеристики. Довірте монтажні дії кваліфікованим робітникам, але неодмінно перевірте і протестуйте їх роботу.

Спокійно розглянути всі варіанти – і вибрати остаточно, який профіль для вікон краще замовити, зручно і легко по електронному каталогу нашого магазину. Тут вас привітно чекають і завжди допоможуть слушною порадою.

Наскільки корисним був цей допис?

Натисніть на зірку, щоб оцінити його!

Середній рейтинг / 5. Кількість оцінок:

Оцінок поки немає. Поставте оцінку першими!

Який профіль краще для пластикових вікон
Вам може сподобатись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Замовити дзвінок
Зробити
замір

Кошик

Закрити

Немає товарів у кошику.

Зв'язатись з нами

  Розрахувати вартість


   ВікнаДверіРозсувні системи   Замовити дзвінок
    Заявка на замір
     БудинокКвартира     ВікноВхідні дверіМіжкімн.дверіЗахисні ролетиВоротаРозсувні системи

     підвіконнявідливантимосктіна сітка

     Покупка в один клік

      Прорахувати вікна


       БудинокКвартираБалкон, лоджіяЗимовий садТехнічне приміщення

       ЕнергозберігаючіШумонекпроникніОщадніЕкономніБезпечні


       Связаться с нами