0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Захисні ролети

Захисні ролети

Захисні ролети встановлюються у дверні проходи та вікна, щоб надійно вберегти приміщення від чужих очей, шуму, впливу погоди та злому.

Ролетні системи від «Алютех»

Компанія «Алютех» вже багато років спеціалізується на виробництві й монтажі ролетних систем. Сьогодні вона може запропонувати своїм клієнтам близько 10 тисяч найменувань деталей різної конструкції та кольору.

Поміж пропонованих продуктів – екструдовані та заповнені піною профілі, кінцеві профілі та напрямні шини, захисні короби й бічні кришки, деталі підвісу та управління тощо.

Переваги ролетів від «Алютех»

Встановлення ролетів допомагає захистити власне майно, адже ролети, виготовлені з алюмінію, відзначаються високою надійністю, міцністю та довговічністю. Сучасні матеріали, обладнання й технології, що задіяні під час виробництва, перевірені на практиці та мають відповідні сертифікати якості.

Віконні ролети складаються з таких основних конструктивних елементів:

1. Ролетне полотно.

Це заповнені піною або екструдовані (підвищеної жорсткості) профілі. Наявний асортимент складається із семи видів профілю роликової прокатки (типорозміри від 36 до 55 міліметрів) і трьох видів екструдованих профілів (42, 44 та 55 міліметрів).

Аби забезпечити більшу жорсткість відкритого ролетного полотна та запобігти несанкціонованому підняттю ролети використовують екструдовані кінцеві профілі.

2. Екструдовані напрямні шини.

Спрямовують ролетне полотно, коли воно змотується у короб. Архітектурні особливості споруди та ступінь захисту полотна визначають, який тип напрямних шин буде використаний під час монтажу: стандартні, посилені чи спеціалізовані (кутові, дистанціюючі, здвоєні).

3. Бічні кришки й захисні короби.

Їх вибирають спеціально під зовнішній вигляд будинку (45-, 20-градусні, круглі, напівкруглі) та в залежності від конструктивної жорсткості (ролфірмінгові, екструдовані).

4. Прилади управління ролетою.

Обираються залежно від розміру полотна, його маси та бажаного типу управління. Бувають ручні та автоматизовані.

Відзначимо, що власні виробничі потужності дають змогу «Алютех» підтримувати високий рівень якості захисних ролетів на кожному етапі виробництва. Внаслідок цього Ви купуєте виріб високої якості, надійний та легкий в експлуатації.

Автоматика для захисних ролетів

Зробити експлуатацію захисних ролетів простішою та зручнішою можна завдяки автоматизованій системі управління, що складається з електроприводів і системи управління. Умови експлуатації та бюджет на придбання ролетів визначають тип автоматизованого управління: настінний вимикач, дистанційний пульт або інша система. Завдяки широкому асортименту вдається обрати систему управління захисними ролетами для кожного типу споруди, зокрема офісного центру, заміського будинку, квартири.

Найяскравіше автоматизація проявляє себе у випадку, коли будівля обладнана великою кількістю захисних ролетів, особливо за наявності системи «розумний дім».

Задачі, які вирішують ролетні системи «Алютех»

1. Захист від сторонніх очей

Ролети на вікнах зберігають таємницю приватного життя, адже непроникні для сторонніх очей. Цю перевагу неодмінно відчують мешканці перших поверхів. 

Також віконні ролети можуть виконувати функцію оригінального декоративного елемента фасаду завдяки різноманіттю форм и варіантів кольору.

2. Захист від шуму

Експериментально підтверджено, що алюмінієві профілі з пінним наповненням суттєво знижують проникнення зовнішнього шуму, чим забезпечуються необхідні умови для ефективної праці або комфортного відпочинку в такому приміщенні. Розрахувати рівень протишумового захисту можна тут.

3. Захист від негоди

Захисні ролети на вікнах здатні вберегти приміщення від негоди - граду, сильного вітру, заметілі, зливи.

4. Захист від сонця

Віконні ролети ефективно блокують проникнення сонячних променів в приміщення, що дає змогу вберегти штори, килим, меблі від шкідливого впливу ультрафіолету.

5. Захист від злому

Використання елементів унікальної конструкції, виготовлених з надміцного алюмінію, дозволяє ролетам надійно охороняти приміщення за відсутності власника.

6. Економія енергії

Захисні ролети зберігають оптимальну температуру в приміщенні: прохолоду під час спеки, тепло – у холодний день (скорочують тепловтрату до 20%). 

Вибрати якісні ролети – завдання непросте, але здійсненне. Перегляньте серію відеороликів від компанії «АЛЮТЕХ» і станьте на крок ближче до своєї оптимальної покупки. Адже саме з відео можна дізнатися, скільки коштів на рік економлять ролети і в чому полягає зв'язок між надійністю та їхнім зовнішнім виглядом. Крім того, ви станете компетентним знавцем будівельних правил і державних стандартів.

Вітрова стійкість

Однією з основних характеристик ролетних воріт є їхня надійність та стійкість до вітрових навантажень.

В різних регіонах сила вітру коливається від легкого вітерцю до потужного шторму. Через це вкрай важливо правильно підібрати ролетні профілі, завдяки яким захисна конструкція встоїть перед стихією та надійно захистить вікна й двері.

З метою убезпечити населення від отримання травм різними елементами конструкцій та споруд, розроблено державні нормативи, що містять обов'язкові вимоги безпеки до об'єктів, зокрема щодо вітрових навантажень.

Компанія «Алютех» - єдиний на пострадянському просторі виробник ролетних воріт, який має власне устаткування, атестоване для випробування пласких конструкцій на вітрову стійкість, а також проникність повітря і води.

Ролетні ворота «АЛЮТЕХ» випробовуються на вітрову стійкість згідно зі всіма обов'язковими діючими нормативними документами, зокрема  Держстандартом Р 52502-2012, Будівельними нормами та правилами 2.01.07 та Європейським міжнародним стандартом EN12424. Випробування проводяться на стенді KS PC (Німеччина).

Вказані нормативні документи визначають перелік вітрових районів/зон та необхідний рівень випробувального навантаження для кожного з них. Під вітровою зоною слід розуміти території зі схожим кліматом (переважні та максимальні вітри, температура тощо). Для кожної з зон встановлено свій рівень випробувальних навантажень (вказані в таблицях нормативів).

 • Будівельними нормами та правилами 2.01.07 «Навантаження і впливи» встановлено класифікацію з 8-ми вітрових районів з характерним для них вітровим тиском в діапазоні 170-850 Па та швидкістю вітру у межах 16,8-37,7 м/с.
 • Держстандартом Р 52502-2012 визначено 8 вітрових класів ролетів, розрахованих на тиск в діапазоні 50-400 Па.
 • У Євросоюзі діє стандарт EN 12424, згідно з яким виділяється 4 вітрові класи ролетних воріт з тиском в діапазоні 415-1375 Па.
Вітровий район по СНиП 2.01.07 1 2 3 4 5 6 7
Тиск вітру 170 Па 230 Па 300 Па 380 Па 480 Па 600 Па 730 Па 850 Па
Швидкість вітру 16,8 м/с 19,5 м/с 22,3 м/с 25,2 м/с 28,3 м/с 31,6 м/с 34,9 м/с 37,7 м/с

Клас вітрового опору по ГОСТ P52502-2012 0 1 2 3 4 5 6 7
Тиск вітру <50 Па 50 Па 70 Па 100 Па 170 Па 270 Па 400 Па >400 Па
Швидкість вітру <9,2 м/с 9,2 м/с 10,8 м/с 12,8 м/с 16,8 м/с 21,2 м/с 25,8 м/с >26 м/с

Клас вітрового опору по EN 13659 1 2 3 4 5 6
Тиск вітру 75 Па 100 Па 150 Па 250 Па 400 Па 600 Па
Швидкість вітру 11,1 м/с 12,8 м/с 15,8 м/с 20,4 м/с 25,8 м/с 31,6 м/с

Таким чином, щоб правильно підібрати ролетну систему, необхідно:

 1. Визначити вітровий район встановлення ролетів (згідно будівельним нормам) з характерними для нього показниками сили вітру;
 2. Підібрати ролетний профіль з урахуванням вітрового району та ширини проходу.

Пам’ятайте, що, підбираючи ролети без врахування вітрових навантажень, ви купуєте потенційно небезпечний виріб.

Сертифікований захист від злому

Відповідно до існуючої системи сертифікації визначено 8 класів стійкості ролетів до злому Р1 – Р8. Конкретний клас надається залежно від захисних характеристик виробу. Аби визначити, якому класу відповідає ролетна система, конструкцію випробовують статичним і ударним навантаженням, після чого її пробують зламати, використовуючи різноманітні інструменти.

Компанія «АЛЮТЕХ» виробляє захисні ролети з діапазоном стійкості Р1-Р5, що відповідають державному стандарту Р 52502-2012, ГОСТ Р 52503-2005, СТБ 51.2.03-2000.

Найменше захищені від злому профілі роликової прокатки. Вони відповідають першому класу Р1 і призначені для встановлення в приватних будинках і на дрібних торговельних об’єктах, яким не потрібен підвищений захист від злодіїв.

Там, де потрібно надійніше убезпечувати приміщення від злому (наприклад, у банках, дорогих магазинах, аптечних пунктах), встановлюють екструдовані двостінні профілі.

 • Ролети, що укомплектовані екструдованими профілями AER44/S, AER55m/S, AER55/S та посиленими шинами GR60×21/S і GR75×27/S, відповідають сертифікаційному класу Р3-Р4.
 • Ролети з профілем AER55/SCR мають сертифікат, що визначає їхній клас як Р5. Розробляючи цю систему, компанія «Алютех» застосувала низку унікальних рішень, чим вдалося зробити ці ролети повністю придатними для приміщень, де особливу увагу приділяють питанням безпеки.

Мал. Профілі роликової прокатки

Мал. Екструдовані профілі

Захисні ролети – дієвий спосіб заощадження теплової та електроенергії

Аби вдома Вам завжди було комфортно й затишно, щоб не мерзнути взимку і не страждати від спеки влітку, зовсім не обов’язково купувати дорогі обігрівачі та кондиціонери, а потім оплачувати астрономічні суми в платіжках від обленерго. Встановлення ролетів на вікна дає змогу підтримувати оптимальну температуру в приміщенні, економлячи при цьому значні кошти.

Взимку Ви заощаджуєте гроші на опаленні будинку. Між віконним склом і ролетою постійно знаходиться прошарок повітря, який виконує функцію термоізолятора й попереджує витік тепла на вулицю.

Мал. Вікно без ролети

Мал. Вікно з закритою ролетою

Аби підтвердити теплову ефективність конструкцій, «Алютех» організувала низку досліджень ролетів у різних дослідних центрах, зокрема в авторитетному німецькому інституті ift Rosenheim. Проведені випробування довели, що після встановлення ролетів зниження втрат тепла через вікна сягає щонайменше 30%.

Ці данні підтверджують тепловізійні знімки, які демонструють різницю між тепловими втратами вікна без ролетів та вікна, закритого ролетним полотном.

Мал. Ролети в відкритому положені

Мал. Ролети в закритому положені

Випробування компанії «Алютех» доводять цілковиту відповідність ролетів нормам ГОСТ Р 52502-2012 щодо теплопровідності.

Влітку Ви заощаджуєте гроші на кондиціюванні приміщення. Ролета знижує проникнення тепла через вікно на 80%, запобігаючи нагріванню скла й подальшому розсіюванню тепла в приміщенні (тоді як жалюзі встановлені в приміщенні, а не назовні, тож не можуть попередити нагрівання скла). Таким чином температура в кімнаті знижується щонайменше на 5°С.

Мал. Вікно з ролетою

Мал. Вікно з жалюзями

Наявність власного фарбувального комплексу дає змогу компанії «Алютех» забезпечити оптимальну відповідність колірної гами різним типам покриття профілю – поліуретановому, поліефірному, полімерно-порошковому. Це унеможливлює появу різних відтінків кольору на одному ролетному полотні.

Варіативність колірних рішень

Пропонована гама кольорів (20 варіантів кольору профілів роликової прокатки та 19 кольорів екструдованих профілів) відкриває безмежні можливості колірних рішень для ролетних воріт. Широкий асортимент забезпечує різноманітність варіантів поєднання воріт з фасадом будівлі: ролети можуть зливатися з фасадом, гармонувати з іншими елементами екстер’єру чи виділятися як оригінальний яскравий елемент.

Набір кольорів для обрамлення ролетів також дає змогу обирати серед великої кількості варіантів:

 • захисні короби 20° и 45° – чотирнадцять варіантів кольору;
 • захисні круглі та напівкруглі короби й бічні кришки; напрямні шини і кінцеві профілі – дев’ятнадцять варіантів кольору для глянцевої поверхні та шість варіантів кольору для шагреневої поверхні.

Враховуючи, що можна підбирати найрізноманітніші комбінації кольору ролетного полотна та його обрамлення, Ви отримуєте безмежне коло можливостей надання будівлі оригінального вигляду. Наприклад, ролетне полотно поставити того ж кольору, що й фасад будівлі, а обрамлення зробити під колір даху, чи навпаки.

Мал. 00 Нефарбований

Мал. 01 Білий

Мал. 41 Білий

Мал. 11 Молочний

Мал. 31 Перламутрово-білий

Мал. 33 Світло-сірий

Мал. 03 Сірий

Мал. 08 Срібний

Мал. 21 Кремовий

Мал. 23 Слонова кістка

Мал. 14 Світло-бежевий

Мал. 04 Бежевий

Мал. 24 Темно-бежевий

Мал. 20 Жовтий

Мал. 07 Червоний рубін

Мал. 36 Пастельно-голубий

Мал. 06 Небесно-голубий

Мал. 16 Лазурно-синій

Мал. 26 Темно-синій

Мал. 13 Антрацит

Мал. 35 Блідо-зелений

Мал. 25 Зелений мох

Мал. 15 Зелена ялина

Мал. 29 Бронза

Мал. 02 Коричневий

Мал. 22 Темно-коричневий

Мал. 10 Чорний

Мал. 53 Сірий кварц

Мал. 39 Ірландський дуб

Мал. 19 Золотий дуб

Мал. 49 Вишня

Мал. 59 горіх

Мал.  А00-Е6 Срібло

Мал. А03-Е6 Бронза

Мал. А06-Е6 Шампань

Оптимальна товщина стрічки

Профілі роликової прокатки та ролформінгові захисні короби «АЛЮТЕХ» виготовляють з алюмінієвої стрічки чітко визначеної товщини. Це забезпечує стабільно високі показники стійкості усіх типорозмірів профілю й короба.

Якісні алюмінієві сплави

Високу якість металевих сплавів на основі алюмінію, з яких виготовлені екструдовані профілі «Алютех», засвідчили дослідження державного «Інституту порошкової металургії». У виробництві застосовуються винятково первинні сплави.

Високоякісне лакофарбове покриття

Лакофарбове покриття профілів та рольформінгові захисні короби «Алютех» мають високу якість, що засвідчили експерти шведської AkzoNobel та німецької BASF Coating. Належний рівень якості покриття екструдованих профілів та стабільність його глянцевого блиску відзначено сертифікатом швейцарської QUALICOAT.

Алюмінієві профілі роликової прокатки вкривають двома шарами поліуретанового покриття з інтегрованими часточками поліамідів (ПУР/ПА). Поліамідні часточки мають більшу твердість і менше стираються. Їх додають у поліуретанову підкладку, щоб покращити механічні характеристики покриття.

Покриття стійке до:

подряпин та стирання;

розшарування, деформацій, розтріскування;

дії ультрафіолету та впливу перепадів температури;

атмосферної та хімічної корозії.

Крім того глянцева поверхня екструдованих профілів відрізняється стабільним блиском.

Рівномірне заповнення піною 

Заповнення піною профілів «АЛЮТЕХ» роликової прокатки здійснюється рівномірно, без утворення порожнин, що забезпечує достатній рівень стійкості готової продукції до робочих навантажень та мінімальну ймовірність деформацій.

М’який пінний наповнювач профілів «АЛЮТЕХ» має щільність 67 – 70 кг/м3, у свою чергу щільність твердого наповнювача складає 318 – 322 кг/м3, чим досягається найкраща стійкість профілів.

Оптимальні характеристики намотування полотна

Геометричні розміри ролетних профілів мають більше 13 різних параметрів, які підлягають ретельному контролю на виробництві. Ключовими показниками є товщина профілю та висота покриваючої поверхні. Кожен параметр завжди постійній для всіх типорозмірів профілю і відповідає значенням, наведеним у технічному каталозі.

Стала геометрія та серпоподібна форма профілів «АЛЮТЕХ» гарантують найкращі характеристики намотування. Цим досягається значна економія на загальній вартості ролетної системи за рахунок використання захисних коробів та бічних кришок меншого типорозміру.

Високі антикорозійні характеристики

Покриття екструдованих профілів не піддається корозії, що відзначено сертифікатом SEASIDE. Використання саме таких профілів є актуальним у приморських регіонах, де спостерігається висока концентрація морської солі в повітрі.

Стійкість алюмінієвих бічних кришок «Алютех» до корозії підтверджено фахівцями білоруського «Інституту «БЕЛНИИС».

Гарантія якості сполучення всіх складових конструкції

Стабільність геометрії профілів, захисних коробів, октовалів, а також якісне лиття бічних кришок забезпечують надійне сполучення всіх складових частин ролетних воріт. Таким чином вдається досягнути повної відсутності щілин та частин, що виступають, безперебійної роботи привода та тривалого терміну служби воріт, підвищується якість монтажу.

Група компаній «Алютех» виробляє понад 90% профілів та комплектуючих до ролетних систем. Усього понад 6 тисяч найменувань.

Ролетні профілі

Під усі можливі вимоги щодо стійкості до злому, тепло- та шумоізоляційних характеристик «Алютех» виробляє профілі двох типів - екструдовані та роликової прокатки з наповненням пінною.

На вибір доступно 7 типорозмірів профілю роликової прокатки (AR/37, AR/40 (ARH/40), AR/41, AR/45, AR/52, AR/55m, AR/55 (ARH/55)) двадцяти кольорів. Вони пропонуються у варіантах з м’яким або твердим пінним наповненням, перфоровані та неперфоровані. Профілі мають відмінні тепло- й звукоізоляційні властивості.

Екструдовані профілі доступні у трьох типорозмірах (AER42, AER44/S, AER55/S) з глянцевим (19 кольорів) та фактурним покриттям типу «шагрень» (п’ять кольорів). Екструдовані ролети мають підвищену стійкість до злому, адже у них товщі стінки та присутнє поперекове ребро жорсткості.

Різноманіття профілів дає змогу монтувати ролети на проходах завширшки до 5,5 метрів та площею до 14 «квадратів».

Кінцеві профілі

«Алютех» виготовляє широкий модельний ряд кінцевих профілів для ролетів, вибір яких залежить від типорозміру профілю, що використовується, а також від способу замикання ролети.

Існує три види кінцевих профілів:

 • Універсальні (п’ять типорозмірів).
 • Ригельні (два типорозміри). Потрібні для встановлення ригельного замка RL чи ручних ригелів для замкнення ролетів на засув або на ключ.
 • Замкові. Роблять можливим встановлення ригельного замка і ззовні, і з боку приміщення в залежності від способу встановлення й побажань клієнта. Також дозволяють змонтувати ригельний профіль із замком над кінцевою ламеллю ролетного полотна, що мінімізує потрапляння бруду в замковий механізм.

Напрямні шини

Значний вибір напрямних шин «Алютех» - понад двадцять типорозмірів – дає змогу підшукати шини для ролетів, що встановлюються в проходах будь-якого розміру, врахувавши вимоги по захисту від зломщиків, необхідності заощадження на великих проходах та особливості проходів.

 • Стандартні шини. Використовуються для ролетів стандартної конструкції з пред'явленням основних вимог до ролетів.
 • Посилені шини. Мають товстіші стінки, ніж у стандартних шин. Суттєво підвищують захист об’єктів від злому.
 • Здвоєні шини. Призначені для суміщення щонайменше двох ролетів і для поділу великих отворів, що знижує вартість ролетної системи.
 • Дистанціюючі шини. Використовуються з метою дистанціювати ролети від віконного отвору чи дверного проходу. Підвищують теплову й шумову ізоляцію.
 • Кутові шини. Спрощують монтаж ролетів на фасадах із зовнішнім теплоізоляційним шаром. Крім того їх можна застосувати для віддалення ролетів від вікон чи дверей.

В основному напрямні шини «Алютех» постачаються зі завальцованими ПВХ-вставками та вставками-щітками з торцьованими краями, що попереджує випадання вставок із шин під час експлуатації. Крім того ці шини економлять час на зборці ролетів. Вставки-щітки підвищують шумоізоляцію та запобігають потраплянню пилу.

Бічні кришки та захисні короби 

«Алютех» – лідер серед виробників на пострадянському просторі за асортиментом бічних кришок та захисних коробів.

До уваги клієнтів:

 • 20- та 45-градусні;
 • круглі й напівкруглі;
 • система вбудованих коробів.

Різноманіття типорозмірів – від 125 до 405 мм – дає змогу монтувати ролети в отворах будь-якого розміру.

Вбудований короб SB-I схований в ніші дверного проходу чи віконного отвору, а тому є невидимим. Встановивши короб всередині проходу, можна органічно вписати усю ролетну конструкцію в стиль фасаду будь-якої споруди (усі інші синоніми дають менший рівень унікальності цього фрагменту тексту) – від старого будинку в історичному центрі міста до сучасної офісної споруди.

Системи управління ролетами

«Алютех» виробляє та продає ручні приводи для ролетів багатьох ти- стрічковий інерційний (до 15 кг);

 1. 1.шнуровий інерційний (до 15 кг);
 2. 2.шнуровий редукторний (до 20 кг);
 3. 3.воротковий (до 35 кг); = поворотник (я не знаю, як перекласти українською слово «воротковый»; якщо ви впевнені що має бути «поворотник», хай буде поворотник, але я маю великий сумнів щодо цього)
 4. 4.кордовий (до 80 кг);
 5. 5.пружинно-інерційний механізм (от 6 до 80 кг).

Усі литі деталі виготовлені максимально акуратно, а тому не мають дефектів лиття.

«Алютех» до того ж пропонує електроприводи для ролетів марки AN-Motors і новітні механізми управління ролетами виробництва Somfy, Nice, Nero Electronics. Йдеться про багатофункціональні електроприводи та інтелектуальні системи управління, зокрема електроприводи на радіоуправлінні, обладнані функціями розпізнавання перешкод та ручного аварійного підйому. На вибір клієнтів доступні найсучасніші елементи управління – від звичайних та надійних настінних вимикачів до просунутих систем управління з таймерами та усілякими датчиками, що реагують на світло, тепло, метеорологічні умови.

Профілі та комплектуючі для віконних і дверних ролетів

Група компаній «Алютех» виробляє понад 90% профілів та комплектуючих до ролетних систем. Усього близько 6 тисяч позицій.

Повний виробничий цикл дає змогу забезпечити випуск продукції високої якості та за конкурентними цінами.

Варіанти монтажу

Ролетні системи придатні для встановлення у віконних отворах та дверних проходах як ззовні, так і зсередини приміщень. Це дає можливість підібрати оптимальний варіант під будь-яку архітектуру будівлі й дизайн її фасаду.

Монтаж ролетних систем можна передбачити на етапі створення проекту будинку або змонтувати ролети на вже зведеній споруді.

Захисні ролети придатні для монтажу як із зовнішнім (20, 45-градусні, круглі чи напівкруглі короби), так і з вбудованим («невидимим») захисним коробом.

Монтаж із зовнішнім коробом

Бувають наступні види монтажу із зовнішнім коробом:

Мал. Накладний зовнішній

Мал. Накладний внутрішній

Мал. З вбудованим коробом назовні

Мал. З вбудованим коробом усередину


Мал. З комбінованим коробом усередину

Мал. З комбінованим коробом назовні

Монтаж із вбудованим коробом

Головною особливістю цієї конструкції є приховане встановлення захисного коробу всередині фасаду. Такий варіант монтажу передбачає створення під час будівництва цільових ніш у перекритті віконного отвору під встановлення короба ролети.

Виділяють наступні види встановлення із вбудованим коробом SB-I:

Мал. З частковим перекриттям отвору

Мал. Над віконним отвором

Мал. У віконному отворі

Ролетні профілі

Основна частина ролетної системи – це ролетне полотно, що представляє собою алюмінієвий профіль роликової прокатки або екструдований.

Профілі роликової прокатки

Їх виготовляють з алюмінієвої стрічки, вкритої двома шарами лакофарбового покриття, що має високий рівень стійкості до зношування. Завдяки заповненню піною профілі мають чудові тепло- та звукоізоляційні властивості. Профілі роликової прокатки бувають перфоровані та без перфорації. В перфорованих профілях згори зроблені невеликі отвори навколо замкової частини, через які проникає світло, утворюючи приємну напівтемряву.

Профілі 9 мм

Мал. AR/36(N)

Мал. AR/375(N)

Мал. AR/39(N)

Мал. AR/41(N)

Мал. AR/45(N)

Мал. AR/40(N)

Мал. AR/40(N) з твердим наповнювачем

Профили 11-14 мм

Мал. AR/55m(N)

Мал. AR/52(N)

Мал. AR/555(N)

Мал. AR/55(N)

Мал. ARH/55(N) з твердим наповнювачем

max ширина та max площа вказані згідно будівельних правил 2.01.07

Профілі екструдовані

Екструдовані профілі виготовляються з алюмінієвих заготовок методом пресування. Такі ролети мають підвищену стійкість до злому, адже у них товщі стінки та присутнє поперекове ребро жорсткості.

Мал. AER42

Мал. AER44/S

Мал. AER55m/S

Мал. AER55/S

Кінцеві профілі

Вибір кінцевих профілів залежить від типорозміру профілю, що використовується, а також від способу замикання ролети.

Широкий асортимент кінцевих профілів дає змогу вибрати універсальний варіант (ESU9x35, ESL9x50, ESU13x50, ESU13x52) або профілі з можливістю встановлення ригельного замка RL (ES9x45(R), ES14x51(R)). Застосування замкових профілів KPU37/R, KPU45/R робить можливим  встановлення ригельного замка і ззовні, і всередині приміщення в залежності від способу встановлення й побажань клієнта. Профіль KPU/R дозволяє змонтувати ригельний профіль із замком над кінцевою ламеллю ролетного полотна, що мінімізує потрапляння бруду в замковий механізм.

Профілі постачаються без вставок або з ПВХ-вставками та вставками-щітками.

Кінцеві профілі (універсальні, ригельні та замкові)

Мал. ESU9x35(I) Універсальний кінцевий профіль

Мал. ES9x45(I) Профіль кінцевий

Мал. ES9x45R(I) Профіль кінцевий

Мал. ESL9x50(I) Профіль кінцевий

Мал. ESE9 Вставка кінцева

Мал. KPU37/R Профіль замковий

Мал. KPU45/R Профіль замковий

Мал. ESU13x52(I) Універсальний кінцевий профіль

Мал. ES14x51(I) Профіль кінцевий

Мал. ES14x51R(I) Профіль кінцевий

Мал. ESE14 Вставка кінцева

Напрямні шини

Значний вибір напрямних шин «Алютех» дає змогу підшукати шини для ролетів, що встановлюються в проходах будь-якого розміру, врахувавши вимоги по захисту від злому, необхідності заощадження на обладнанні ролетами великих проходів та особливостях конфігурації таких проходів.

Стандартні шини

Класичні шини, що використовуються для ролетів стандартної конструкції із задоволенням основних вимог до ролетів.

Мал. GR53x22E (IE, BE)

Мал. GR53x22/eco (I, B)

Мал. GR45x22E (IE, BE)

Мал. GR45x22/eco (I, B)

Мал. GRM66x27E (IE, BE)

Мал. GR75x27E (IE, BE)

Мал. GR65x24E (IE, BE)

Мал. GR70x26

Мал. GRM65x26

Спеціальні шини

Здвоєні шини (GR79x22E(IE,BE)) призначені для суміщення щонайменше двох ролетів і для поділу великих отворів, що знижує вартість ролетної системи.

Дистанціюючі шини (GR53x34E(IE,BE), GR53x42E(IE,BE)) використовуються з метою віддалити ролетне полотно від віконного отвору чи дверного проходу. Підвищують теплову й шумову ізоляцію.

Кутові шини (GR45x60E(IE,BE), GR53x60E(IE,BE)) спрощують монтаж ролетів на фасадах із зовнішнім теплоізоляційним шаром. Крім того вони підходять для віддалення ролетів від вікон чи дверей.

Мал. GR45x60E (IE, BE)

Мал. GR53x60E (IE, BE)

Мал. GR53x34E (IE, BE)

Мал. GR53x42E (IE, BE)

Мал. GR79x22E (IE, BE)

Декоративні накладки

Для підвищення естетичних властивостей ролетних систем з круглими й напівкруглими коробами та напрямними шинами GR53x22/eco, GR53x22, GR53x60, GR53x34, GR53x42 передбачено використання декоративних накладок GRC53.

Мал. Накладка GRC53

Мал. Кліпса RGX53 для кріплення накладки

Мал. Заглушки GRC53T (верхня) та GRC53B (нижня)

Посилені шини

На відміну від стандартних шин мають товстіші стінки. Суттєво підвищують захист об’єктів від злому.

Мал. GR60x21/S

Мал. GR75x27/S

Захисні короби

«Алютех» виготовляє багато видів захисних коробів: 20 й 45 градусні, круглі та напівкруглі, а також вбудовані короби. Різноманіття типорозмірів – від 125 до 405 мм – дає змогу монтувати ролети в отворах будь-якого розміру.

Алюмінієві ролформінгові короби

Мал. Захисний короб 450, серія SB45

Мал. Захисний короб 450, серія SB45

Мал. Захисний короб 200, серія SB20

Мал. Захисний короб круглий, серія SB20

Мал. Захисний короб круглий, серія SB-R

Алюмінієві екструдовані короби

Мал. Захищений короб круглий, серія SB-P/RE

Мал. Захисний короб напівкруглий, серія SB-P/QRE

Вбудовані короби

Мал. Вбудований короб, серія SB-I/m

Бічні кришки

«Алютех» виготовляє бічні кришки в асортименті – 20-ти та 45-градусні, круглі й напівкруглі, проміжні кришки для суміщених ролетних систем. Різноманіття розмірів – від 125 до 405 мм – дає змогу монтувати ролети на проходах усіх розмірів.

Мал. Алюмінієві бічні кришки 45°

Мал. Алюмінієві бічні кришки 45°

Мал. Сталеві бічні кришки SF360

Мал. Сталеві бічні кришки SF360/S із вбудованою кареткою

Мал. Алюмінієві бічні кришки 20°

Мал. Алюмінієві бічні кришки круглі

Мал. Алюмінієві бічні кришки напівкруглі

Проміжні кришки

Проміжні кришки – здвоєні та наскрізні – призначені для монтажу кількох захисних ролетів на одному широкому проході (вітрині). На вибір доступні проміжні кришки – 45-градусні, круглі та напівкруглі  – п’ятьох типорозмірів (від 137 до 205 мм). Проміжні кришки встановлюються разом з напрямнимишинами GR79x22E та GR83x22E.

Здвоєні кришки SF…/D мають центральну бобишку з внутрішньої та зворотної сторони кришки, що дає змогу встановити незалежне управління кількома ролетами.

Наскрізні кришки SF…/I мають отвір, який дозволяє встановити один вал і привод в усю конструкцію, що забезпечить єдине управління двома та більше ролетами.

Мал. Здвоєнна проміжна кришка 450

Мал. Здвоєнна проміжна кришка 450

Мал. Здвоєнна проміжна кругла кришка

Мал. Наскрізна проміжна кругла кришка

Мал. Здвоєнна проміжна напівкругла кришка

Мал. Наскрізна проміжна напівкругла кришка

Рухомі каретки серїі RC

Їх встановлюють у бічних кришках SF205, SF250/S, SF250 та SF300, аби гарантувати м’яке заведення ролетного полотна в напрямні шини.

Мал. Каретки рухомі RC205, RC250/S

Мал. Каретки рухомі RC250, RC300

Мал. Рухома каретка RC

Октогональні вали

Октогональні вали зроблені з високоякісної гальванізованої сталі на автоматизованих лініяхформування металу під тиском.

У валах 40, 60, 70 та 102 мм зроблено перфораційні отвори для всіх основних типів тягових пружин, призначених для з’єднання ролетного полотна.

Мал. RT40x0,5

Мал. RT40x0,6

Мал. RT60x0,6

Мал. RT60x0,8

Мал. RT70x1,2

Мал. RT102x2,5

Системи управління

«Алютех» пропонує своїм клієнтам величезний вибір приводів та аксесуарів для систем управління ролетними воротами і захисними ролетами: від звичайних ручних приводів виробництва «Алютех» до прогресивної автоматики найвідоміших торгових марок (зокрема інтелектуальних систем управління).

Захисні ролети з ручним приводом якнайкраще підходять для об’єктів з кількома вікнами невеликого або середнього розміру.

Мал. Воротковий привод

Мал. Воротковий привод

Мал. Шнуровий редукторний привод

Мал. Шнуровий інерційний привод

Мал. Стрічковий інерційний привод

Мал. Кордовий привод для зовнішнього монтажу

Мал. Кордовий привод для вбудованого монтажу

Мал. Пружинно-інерційні механізми (ПІМ) (від 6 до 100 кг) 4SIM, 6SIM, 7SIM

Автоматичні системи роблять обслуговування ролетів максимально зручним й багатофункціональним. Простим натисненням на кнопку можна підняти чи опустити всі ролети разом або кожну окремо. При цьому управління можна здійснювати просто з ліжка, чи з-за робочого столу.

Максимум комфорту гарантують інтелектуальні системи, обладнані таймерами та усілякими датчиками, що реагують на світло, тепло, метеорологічні умови.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно