Склопакети

Енергозберігаюче скло

Для досягнення ефекту енергозбереження використовується особливе енергозберігаюче скло – так зване i-скло або Low-E. Воно виготовляється шляхом багатошарового магнетронного напилення срібла на поверхню. Термін походить від словосполучення Low Emissivity, що перекладається як «низька емісія» – тобто низький коефіцієнт випромінювання скла.

Що це означає? Усе досить просто: мова йде про здатність скла віддзеркалювати довгохвильове теплове випромінювання, тобто тепло від нагрітих предметів у кімнаті. Завдяки спеціальному напиленню тепло не виходить через вікно на вулицю, а відбивається назад у приміщення. Це дозволяє підвищувати теплоізоляцію вікон і значно зменшувати енерговитрати.

Енергозберігаюче скло

Мультифункціональне скло

Оптимальним рішенням для житлових помешкань вважається поєднання сонцезахисних і енергозберігаючих функцій. Економити на опаленні взимку і на кондиціонуванні влітку дозволяє мультифункційний склопакет. Він поєднує характеристики енергозберігаючого і сонцезахисного, тобто має сонцезахисні властивості, високі показники пропускання світла й відмінні теплозберігаючі якості. А саме: влітку пропускає лише 40% сонячного тепла, взимку утримує тепло всередині помешкання як звичайне енергозберігаюче скло. Підраховано, що завдяки мультифункційному склопакету витрати на кондиціонування знижуються втричі, на опалення – до 40%.

Мультифункціональне скло

Акустичне скло

Склопакет з різними за товщиною склом. Завдяки цьому вікну мають підвищені шумопоглинаючі властивості. Такі склопакети складаються із шумоізоляційного скла товщиною 4 мм. та другого скла товщиною 6 мм. У результаті чого кожно скло “гасить” звуки різних частот, і ступінь шумоізоляційних властивостей збільшується на 30%.

Акустичне скло

Чим відрізняється енергозберігаючий склопакет від мультифункціонального?

Зовні мультифункціональні вікна нічим не відрізняються від енергозберігаючих. Вся різниця у покритті, яке наноситься на листи скла із внутрішнього боку камери.
Енергозберігаючі вікна зберігають тепло всередині приміщення і сповільнюють теплопередачу.
Мультифункціональні вікна відображають теплі сонячні промені, захищаючи від перегріву приміщення в жарку пору року. 

Як вибрати склопакет для квартири?

Потрібно враховувати ряд факторів. Такі як сонячність боку вікна, клімат регіону, поверховість приміщення, рівень зовнішнього шуму. Зв’яжіться з нашими консультантами за безкоштовним номером 0 (800) 500 593 або будь-яким іншим зручним способом і вони допоможуть Вам підібрати правильний склопакет.

Чому двокамерний склопакет краще однокамерного?

Згідно Європейських тестів двокамерний пакет, не особливо відрізняючись за ціною від однокамерного, за ефективністю на порядок перевищує однокамерний. Установка двокамерного пакета істотно підвищує шумоізоляцію і краще зберігає тепло.
Якщо Ви не впевнені у виборі, зв’яжіться з нашими менеджерами за безкоштовним номером 0 (800) 500 593 і Вам допоможуть з вибором. 

Чим відрізняється звукоізолюючий склопакет від звичайного?

Різні товщини листів скла і камер у склопакеті дозволяють істотно збільшити шумоізоляцію. Якщо в звичайному склопакеті використовується скло однакової товщини, то в звукоізолюючому – різні.
Допомогти з вибором склопакета можуть фахівці Компанії Вікна Perfect. 

Безпечне розбите триплекс скло

Безпечне розбите триплекс скло

Безпечне розбите гартоване скло

Безпечне розбите гартоване скло

Небезпечне розбите звичайне скло

Небезпечне розбите звичайне скло. Багато дрібних уламків