Засклення балконів і лоджій

Засклення балконів і лоджій – використовуйте додаткову площу з користю!

Засклення балконів і лоджій
Засклення балконів і лоджій
Засклення балконів і лоджій
Засклення балконів і лоджій

Засклення балконів та лоджій

Завдяки склінню балконів і лоджій Ви отримуєте додаткову площу до Вашої квартири. Їх вид стає кращим, як ззовні так із середини, і вони будуть захищені від атмосферних опадів, коливань температури та вітру.

Засклені лоджія чи балкон виглядають більш презентабельно і довше Вам прослужать.

«Холодне» скління балконів і лоджій

Скління балконів і лоджій за допомогою алюмінієвих профілів («холодне» скління) є найпоширенішим. Такі конструкції витримують всі балкони та лоджії, вони не потребують фарбування і мають європейський вигляд.

Можливі варіанти конструкції – відкривні, «глухі» та розсувні. В останньому варіанті алюмінієві стулки розсуваються і не забирають корисної площі балкону чи лоджії, створюють відчуття простору та надають елегантного вигляду.

Проте, даний спосіб скління балконів і лоджій, є холодним. Температура буде лише на 5-7 градусів вищою ніж ззовні. Їх переважно використовують тоді, коли головна мета – захист від атмосферних опадів, вітру та пилу.

Засклення балконів і лоджій
Засклення балконів і лоджій

«Тепле» скління

Скління балконів і лоджій за допомогою металопластикових рам – це найоптимальніший варіант для Вашого дому. Обираючи даний варіант Ви отримаєте максимальну шумоізоляцію, теплоізоляцію та здоровий мікроклімат в приміщені.

Металопластикові рами допускають будь-який спосіб відкривання – поворотний, відкидний, поворотно-відкидний або ж розсувний. Обираючи цей тип конструкцій Ви зможете обрати і ламінацію профілів, яка найбільше підійде до інтер’єру Вашого дому.

«Тепле» скління з розсувними конструкціями

Для «теплого» скління з розсувними конструкціями (прототип шафи-купе) використовуються металопластикові профілі з внутрішнім армуванням. Дана система має покращені теплоізоляційні характеристики, в порівнянні з алюмінієвими конструкціями.

Засклення балконів і лоджій
Засклення балконів і лоджій

Енергозберігаюче скління

Енергозберігаючі склопакети використовується, якщо балкон чи лоджія буде використовуватися як житловий простір (робочий кабінет, столова, тощо). Для цього рекомендується використовувати конструкції починаючи від 5-ти камерного профілю і 2-х камерного склопакета з енергозберігаючим склом.

Безпечне скління

Безпечне скління балконів та лоджій використовується для захисту від злому. Особливо, якщо Ви проживаєте на першому поверсі. Для цього використовуються загартовані, або міцні скла триплекс, а також встановлюється протизламна фурнітура і ручка Hoppe Secustik з автоматичним замиканням.

Засклення балконів і лоджій
Засклення балконів і лоджій

Шумоізолююче скління

Шумоізолюючі склопакети застосовується, якщо балкони чи лоджії виходять на магістралі, або Ви проживаєте в шумному районі. Для створення склопакету використовуються скла різної товщини і збільшується дистанційна рамка.

Використання «як звичайного балкону»

Якщо Ви плануєте використовувати лоджію чи балкон в побутових цілях – сушіння білизни, зберігання речей, то головна мета конструкції буде – захист від опадів, вітру та пилу. Для цього Вам буде достатньо трикамерного профілю і однокамерного склопакету.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.