0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • Як зняти склопакет

Як зняти склопакет

При розбитому пластиковому вікні чи необхідній заміні скла на більш енергозберігаюче або "тепле", виникає необхідність витягти склопакет з рами. Якщо Вас цікавить, як зняти склопакет самостійно, не пошкодивши його, тоді, наведена нижче інформація буде корисною. Ви дізнаєтеся, з чого почати і які інструменти знадобляться в процесі роботи.

Як зняти склопакет: з чого почати

Щоб процес пройшов гладко і без помилок, візьміть на замітку кілька порад від Perfect:

 • пронумеруйте штапики перед зняттям склопакета, щоб уникнути подальшої плутанини;
 • між зняттям склопакета з пластикового або алюмінієвого вікна немає особливої ​​різниці. Маючи справу з другим, можна спробувати встановити шпатель перпендикулярно до штапика, а не під кутом в 45 градусів, як у випадку з пластиковим;
 • якщо в двох- або трикамерному склопакеті пошкоджено тільки одне скло - все одно треба замінити цілий склопакет.

Сподіваємося, наші поради допомогли Вам визначиться з головним питанням: дістати склопакет самостійно або краще викликати фахівця.

Перед тим, як приступити до вилучення склопакета з пластикового вікна, варто розібратися, як саме він встановлений в рамі. А вся справа в штапиках (згадайте, як утримувалося скло в старих дерев'яних вікнах), тільки не дерев'яних, а пластикових, вмонтованих в раму. Знання того, як вони розташовані, допоможе Вам витягнути склопакет, не пошкодивши його.

Приготуйте наступні інструменти і матеріали:

 • шпатель
 • молоток
 • стамеску
 • гумові присоски
 • робочі рукавички

Для початку треба від'єднати цілу стулку (якщо вона відкривається): зніміть декоративну накладку з верхньої петлі і витягніть стрижень, який утримує стулку. Вийміть і поставте частину в безпечне положення на підлозі.

Якщо вікно "глухе" - пропустіть цей етап і відразу переходьте до схеми покрокових дій, наведеної нижче. Працювати доведеться з вікном у вертикальному положенні. Потрібна підстраховка напарника.

Як зняти склопакет: покрокова інструкція

Схема дій: помістіть в щілину між штапиком і рамою вікна шпатель під кутом 45 ° і легкими постукуваннями по ньому молотком "від'єднуйте" штапики по черзі, починаючи від середини і просуваючись до країв. Коли щілини збільшаться, шпатель поміняйте на стамеску, ще раз проходячи по всьому периметру. Видаліть всі штапики: спочатку довгі бічні, потім - короткі (верхній забирається в останню чергу).

Дійте акуратно, не залишаючи ні подряпини. Щоб дістати склопакет, скористайтеся гумовими присосками. Якщо вікно велике, потрібно працювати з помічником, щоб підстрахувати склопакет від падіння.

Після маніпуляцій із заміни, процес перевстановлення відбувається в зворотному порядку: спочатку на місце вставляється верхній штапик, нижній, потім - бічні. Використовуємо той же молоток, але бажано дерев'яний, а не металевий, так як існує велика загроза пошкодити скло.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно