Ремонтні послуги металопластикових (ПВХ) вікон

Сервіс вікон – «нове дихання» Ваших вікон та дверей!

Ремонтні послуги металопластикових (ПВХ) вікон
Ремонтні послуги металопластикових (ПВХ) вікон
Ремонтні послуги металопластикових (ПВХ) вікон
сервіс вікон

Послуга – сервіс вікон

Ми виконуємо спектр робіт по ремонту і обслуговуванню металопластикових конструкцій. Часто трапляється, що в будинках чи квартирах, які будувалися на продаж, зекономлено на якості та можливостях віконних та дверних конструкцій. Або ж Ви міняли вікна чи двері давно і вони почали неналежно виконувати свої функції.

Для покращення і продовження служби вікон та дверей ми пропонуємо заміну основних елементів. В першу чергу, це для покращення їх енергоефективності – новий склопакет, фурнітура, якісний ущільнювач.

Заміна склопакету

Склопакет є важливим елементом вікна і займає найбільшу його частину. Тому замінивши його, наприклад з однокамерного на двохкамерний, Ви одразу відчуєте різницю. Сьогодні є різні варіанти склопакетів – з нанесенням енергозберігаючих, тонованих, матових плівок. Ви можете вибрати для себе найоптимальніший варіант, щоб оновлене вікно задовольнило всі Ваші потреби.

сервіс вікон
сервіс вікон

Заміна фурнітури

Часто трапляються випадки, коли Ви придбали житло, в якому вже встановлені металопластикові вікна. Як свідчить практика, будівельники економлять на фурнітурі – використовують найдешевші варіанти, або встановлюють недостатню кількість точок притиску, що негативно вливає на герметизацію вікна.

В таких випадках найчастіше виконують наступне:

  • заміна поворотного комплекту фурнітури вікна на поворотно-відкидний;
  • встановлення додаткових елементів для збільшення точок притиску;
  • встановлення елементів для блокування помилкових дій;
  • заміна ручок;
  • заміна серцевини замка (для дверей).

Заміна ущільнювача

Ущільнювач у металопластикових вікнах виконує функцію бар’єру і має, як правило, два контури. З часом, через температурні коливання, під дією сонячних променів, він втрачає свою еластичність і зменшується в товщині. Якщо це відбувається, то вікно втрачає свою герматичність і щільність прилягання до рами.

У таких випадках необхідно замінити ущільнювач на новий. Проте є випадки, коли достатньо буде його «реанімувати» – почистити і змастити.

сервіс вікон
сервіс вікон

Технічне обслуговування вікон та дверей

Ми пропонуємо виконання технічних робіт для покращення служби Ваших віконних та дверних конструкцій. А саме:

  • регулювання, чищення та змащення фурнітури;
  • чищення та змащення ущільнювачів;
  • регулювання стулки.

Сезонне технічне обслуговування

Для того, щоб Ваші вікна служили Вам довго, ми рекомендуємо проводити сезонне (весною та восени) технічне обслуговування.

Весняне технічне обслуговування включає в себе змащення ущільнювача, регулювання фурнітури (для послаблення притиску, щоб відновився ущільнювач після зими), змащення рухових елементів фурнітури.

Осіннє технічне обслуговування включає змащення ущільнювача, регулювання фурнітури для більш щільного прилягання до рами, змащення рухомих частин конструкції.

сервіс вікон

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.