0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Ремонтні послуги металопластикових (ПВХ) вікон

Ремонтні послуги металопластикових (ПВХ) вікон

Сервіс вікон – «нове дихання» Ваших вікон та дверей!

Послуга – сервіс вікон

Ми виконуємо спектр робіт по ремонту і обслуговуванню металопластикових конструкцій. Часто трапляється, що в будинках чи квартирах, які будувалися на продаж, зекономлено на якості та можливостях віконних та дверних конструкцій. Або ж Ви міняли вікна чи двері давно і вони почали неналежно виконувати свої функції.

Для покращення і продовження служби вікон та дверей ми пропонуємо заміну основних елементів. В першу чергу, це для покращення їх енергоефективності – новий склопакет, фурнітура, якісний ущільнювач.

Заміна склопакету

Склопакет є важливим елементом вікна і займає найбільшу його частину. Тому замінивши його, наприклад з однокамерного на двохкамерний, Ви одразу відчуєте різницю. Сьогодні є різні варіанти склопакетів – з нанесенням енергозберігаючих, тонованих, матових плівок. Ви можете вибрати для себе найоптимальніший варіант, щоб оновлене вікно задовольнило всі Ваші потреби.

Заміна фурнітури

Часто трапляються випадки, коли Ви придбали житло, в якому вже встановлені металопластикові вікна. Як свідчить практика, будівельники економлять на фурнітурі – використовують найдешевші варіанти, або встановлюють недостатню кількість точок притиску, що негативно вливає на герметизацію вікна.

В таких випадках найчастіше виконують наступне:

 • заміна поворотного комплекту фурнітури вікна на поворотно-відкидний;
 • встановлення додаткових елементів для збільшення точок притиску;
 • встановлення елементів для блокування помилкових дій;
 • заміна ручок;
 • заміна серцевини замка (для дверей).

Заміна ущільнювача

Ущільнювач у металопластикових вікнах виконує функцію бар’єру і має, як правило, два контури. З часом, через температурні коливання, під дією сонячних променів, він втрачає свою еластичність і зменшується в товщині. Якщо це відбувається, то вікно втрачає свою герматичність і щільність прилягання до рами.

У таких випадках необхідно замінити ущільнювач на новий. Проте є випадки, коли достатньо буде його «реанімувати» – почистити і змастити.

Технічне обслуговування вікон та дверей

Ми пропонуємо виконання технічних робіт для покращення служби Ваших віконних та дверних конструкцій. А саме:

 • регулювання, чищення та змащення фурнітури;
 • чищення та змащення ущільнювачів;
 • регулювання стулки.

Сезонне технічне обслуговування

Для того, щоб Ваші вікна служили Вам довго, ми рекомендуємо проводити сезонне (весною та восени) технічне обслуговування.

Весняне технічне обслуговування включає в себе змащення ущільнювача, регулювання фурнітури (для послаблення притиску, щоб відновився ущільнювач після зими), змащення рухових елементів фурнітури.

Осіннє технічне обслуговування включає змащення ущільнювача, регулювання фурнітури для більш щільного прилягання до рами, змащення рухомих частин конструкції.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно