0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Скління зимових садів

Скління зимових садів

Зимовий сад – «частинка» літа біля Вашому будинку!

Зимовий сад – окраса присадибної ділянки

Зимовий сад – це популярний сучасний елемент в оформлені території біля заміського котеджу. А також він може стати дизайнерським доповненням інтер'єрів готелів, кафе, модних бутіків чи компаній, тощо.

В такому саду можна вирощувати екзотичні, кімнатні, субтропічні рослини, можна укомплектувати приладдям для спортивного залу, або ж зробити місцем для сімейних святкувань і відпочинку.

Зимовий сад буває різних розмірів і для його спорудження використовуються різноманітні матеріали. Вибір тут залежатиме від того чи буде встановлюватися опалення і чи буде використовуватися постійно протягом року.

Конструкція зимового саду

Найчастіше проектування зимового саду відбувається із алюмінієвого профілю. Це дає можливість виготовити його функціональним з нестандартними дизайнерськими та архітектурними ідеями.

Також використовують для остеклення зимового саду металопластикові віконні конструкції. Вони є хорошим варіантом, якщо сад буде опалюватися зимою.

Вибираємо склопакет

Всі матеріали, які представлені на ринку є стійкими до коливань температури і захищають від опадів та вітру. Проте є різниця між тими склопакетами, які використовують для стін зимового саду і покрівлі.

Склопакет для покрівлі

Склопакет, який використовується для покрівлі може зруйнуватися швидше, порівняно з іншими покрівельними матеріали, від деформації кроквяної системи, а також через град та сніг. Тому для його надійності використовують спеціальну конфігурацію. Для виготовлення склопакету використовують загартоване, не менше 6 мм товщиною скло, або ж таке, як для лобового скла автомобілів.

Склопакет для стін

Для стін найчастіше використовують два типи склопакетів – енергоефективний та сонцезахисний.

Сонцезахисний склопакет збереже тепло в зимовому саду, але найголовніша його функція – захист від палючого сонця влітку.

Якщо ж зимовий сад в холодну пору опалюється, то найоптимальнішим варіантом буде використання енергозберігаючого склопакету. Він дасть можливість зберігати тепло на 76% краще від звичайного.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно