Скління зимових садів

Зимовий сад – «частинка» літа біля Вашому будинку!

Скління зимових садів
Скління зимових садів
Скління зимових садів
Зимовий сад

Зимовий сад – окраса присадибної ділянки

Зимовий сад – це популярний сучасний елемент в оформлені території біля заміського котеджу. А також він може стати дизайнерським доповненням інтер’єрів готелів, кафе, модних бутіків чи компаній, тощо.

В такому саду можна вирощувати екзотичні, кімнатні, субтропічні рослини, можна укомплектувати приладдям для спортивного залу, або ж зробити місцем для сімейних святкувань і відпочинку.

Зимовий сад буває різних розмірів і для його спорудження використовуються різноманітні матеріали. Вибір тут залежатиме від того чи буде встановлюватися опалення і чи буде використовуватися постійно протягом року.

Конструкція зимового саду

Найчастіше проектування зимового саду відбувається із алюмінієвого профілю. Це дає можливість виготовити його функціональним з нестандартними дизайнерськими та архітектурними ідеями.

Також використовують для остеклення зимового саду металопластикові віконні конструкції. Вони є хорошим варіантом, якщо сад буде опалюватися зимою.

Зимовий сад
Зимовий сад

Вибираємо склопакет

Всі матеріали, які представлені на ринку є стійкими до коливань температури і захищають від опадів та вітру. Проте є різниця між тими склопакетами, які використовують для стін зимового саду і покрівлі.

Склопакет для покрівлі

Склопакет, який використовується для покрівлі може зруйнуватися швидше, порівняно з іншими покрівельними матеріали, від деформації кроквяної системи, а також через град та сніг. Тому для його надійності використовують спеціальну конфігурацію. Для виготовлення склопакету використовують загартоване, не менше 6 мм товщиною скло, або ж таке, як для лобового скла автомобілів.

Зимовий сад
Зимовий сад

Склопакет для стін

Для стін найчастіше використовують два типи склопакетів – енергоефективний та сонцезахисний.

Сонцезахисний склопакет збереже тепло в зимовому саду, але найголовніша його функція – захист від палючого сонця влітку.

Якщо ж зимовий сад в холодну пору опалюється, то найоптимальнішим варіантом буде використання енергозберігаючого склопакету. Він дасть можливість зберігати тепло на 76% краще від звичайного.

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.