0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Засклення балконів і лоджій

Засклення балконів і лоджій

Засклення балконів і лоджій – використовуйте додаткову площу з користю!

Засклення балконів та лоджій

Завдяки склінню балконів і лоджій Ви отримуєте додаткову площу до Вашої квартири. Їх вид стає кращим, як ззовні так із середини, і вони будуть захищені від атмосферних опадів, коливань температури та вітру.

Засклені лоджія чи балкон виглядають більш презентабельно і довше Вам прослужать.

«Холодне» скління балконів і лоджій

Скління балконів і лоджій за допомогою алюмінієвих профілів («холодне» скління) є найпоширенішим. Такі конструкції витримують всі балкони та лоджії, вони не потребують фарбування і мають європейський вигляд.

Можливі варіанти конструкції - відкривні, «глухі» та розсувні. В останньому варіанті алюмінієві стулки розсуваються і не забирають корисної площі балкону чи лоджії, створюють відчуття простору та надають елегантного вигляду.

Проте, даний спосіб скління балконів і лоджій, є холодним. Температура буде лише на 5-7 градусів вищою ніж ззовні. Їх переважно використовують тоді, коли головна мета – захист від атмосферних опадів, вітру та пилу.

«Тепле» скління

Скління балконів і лоджій за допомогою металопластикових рам – це найоптимальніший варіант для Вашого дому. Обираючи даний варіант Ви отримаєте максимальну шумоізоляцію, теплоізоляцію та здоровий мікроклімат в приміщені.

Металопластикові рами допускають будь-який спосіб відкривання – поворотний, відкидний, поворотно-відкидний або ж розсувний. Обираючи цей тип конструкцій Ви зможете обрати і ламінацію профілів, яка найбільше підійде до інтер’єру Вашого дому.

«Тепле» скління з розсувними конструкціями

Для «теплого» скління з розсувними конструкціями (прототип шафи-купе) використовуються металопластикові профілі з внутрішнім армуванням. Дана система має покращені теплоізоляційні характеристики, в порівнянні з алюмінієвими конструкціями.

Енергозберігаюче скління

Енергозберігаючі склопакети використовується, якщо балкон чи лоджія буде використовуватися як житловий простір (робочий кабінет, столова, тощо). Для цього рекомендується використовувати конструкції починаючи від 5-ти камерного профілю і 2-х камерного склопакета з енергозберігаючим склом.

Безпечне скління

Безпечне скління балконів та лоджій використовується для захисту від злому. Особливо, якщо Ви проживаєте на першому поверсі. Для цього використовуються загартовані, або міцні скла триплекс, а також встановлюється протизламна фурнітура і ручка Hoppe Secustik з автоматичним замиканням.

Шумоізолююче скління

Шумоізолюючі склопакети застосовується, якщо балкони чи лоджії виходять на магістралі, або Ви проживаєте в шумному районі. Для створення склопакету використовуються скла різної товщини і збільшується дистанційна рамка.

Використання «як звичайного балкону»

Якщо Ви плануєте використовувати лоджію чи балкон в побутових цілях – сушіння білизни, зберігання речей, то головна мета конструкції буде – захист від опадів, вітру та пилу. Для цього Вам буде достатньо трикамерного профілю і однокамерного склопакету.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно