0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Установка металопластикових вікон

Установка металопластикових вікон

Правильний монтаж – запорука функціональності вікна та збереження тепла в майбутньому!

Послуга – монтаж

Ми прекрасно знаємо наскільки важливим є якісний монтаж вікна і тому приділяємо цьому процесу велику увагу.

Монтаж у нас здійснюється висококваліфікованими спеціалістами, які мають відповідний досвід роботи та пройшли фахову підготовку.

Монтажні роботи проводяться згідно всіх норм і ГОСТів.

Як здійснюється процес монтажу

Монтаж починається з підготовки. На цьому етапі необхідно перенести або надійно захистити меблі та побутову техніку, а також прикрити підлогу.

Другий етап – це демонтаж старих конструкцій. Його, за Вашим бажанням, можуть здійснити наші працівники. Вони здійснюють демонтаж старих конструкцій дуже акуратно, щоб зберегти цілісність віконної коробки. Старі вікна та рами виносять на сходову клітку загального коридору та можуть по Вашій ініціативі бути використані деінде.

Третій етап – це встановлення вікна. На цьому етапі спеціалісти знімають відповідні мірки, щоб монтаж нового вікна був швидким і точним. Після цього можливе встановлення відливів, підвіконників, декору, тощо.

Чому монтаж не варто робити самому?

Якщо вікна будуть неправильно зафіксовані, то це може стати причиною появи конденсату, викривленню рами або ж поломок фурнітури.

Якщо неналежно здійснена герметизація швів, то з часом це може призвести до руйнування монтажної піни. І як результат – порушення тепло і звукоізоляції.

Послуга – демонтаж

Якщо необхідно демонтувати старі дерев’яні вікна, то така послуга є безкоштовною!

Якщо демонтувати металопластикові конструкції та вікна, то послуга – платна.

Що варто знати про монтаж вікна

Монтаж зимою чи літом – немає різниці. Сучасні монтажні піни витримують мінусові температури і добре виконують свої функції.

Окрім того, через зменшення попиту на вікна в зимовий період, ціни на них знижуються!

На замітку

Після монтажу перевірте роботу вікон і фурнітури, цілісність профілів, відсутність тріщин у монтажних швах і лише тоді підписуйте акти про виконання робіт.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно