Фірмовий салон вікон та дверей PERFECT, м. Червоноград, проспект Шевченка, 25

Обирайте найкращі вікна та двері PERFECT

Наша продукція виготовлена за німецькими технологіями та з використанням якісних європейських матеріалів, фурнітури та аксесуарів

м. Червоноград, Львівська область
проспект Шевченка, 25

Графік роботи

Понеділок - П'ятниця з 09:00 до 18:00
Субота - Неділя з 10:00 до 15:00
В святкові дні графік роботи може бути змінено

Якісні вікна, двері, розсувні системи та аксесуари

Обирайте з широкого переліку нашої продукції

Обирайте з понад 25 кольорів ламінації

Ви можете обрати необхідний колір для ваших вікон, дверей, перегородок, аксесуарів і розсувних систем з більш ніж 30 відтінків кольорів. Зробіть ваші вікна і двері частиною стильного інтер'єру та екстер'єру вашого будинку.

s
"Вікна PERFECT" - надійний партнер і виробник
Наші досягнення

За увесь час роботи виготовлено більш ніж 500 тис. віконних та дверних конструкцій, більш ніж третина з яких нестандартні та виготовлені за індивідуальними проектами. Сьогодні компанія в змозі задовольнити будь-яку вимогу архітекторів, дизайнерів або забудовників, забезпечуючи при цьому бездоганну якість.

40

салонів в Україні

95 %

задоволених клієнтів

15

років досвіду

500 000

конструкцій за увесь час роботи

Ми виробляємо віконні та дверні системи будь-якої складності для різних цінових категорій. Пропонуємо нашим клієнтам і партнерам найширший асортимент вікон, дверей, воріт, розсувних систем і аксесуарів. Виконуємо індивідуальні замовлення на різні системи для вашого будинку, квартири, офісу, господарських будівель і гаражів.

Як ми працюємо?

caller_pic

Зателефонуйте нам по телефону 0 800 500 593, надішліть онлайн заявку або замовте зворотній дзвінок

Business people talking to each other

Розкажіть менеджеру-консультанту про товар або послугу, яка вас зацікавила.

salon_pic3

Отримайте орієнтовний розрахунок вартості замовлення. Узгодьте час візиту замірника. Ми оформимо замовлення на виїзд замірника. Візит замірника і зняття розмірів. Узгодження умов договору на виготовлення та встановлення.

paper_sign

Підписання договору на виготовлення та встановлення.
Оплата замовлення.

4c5bbdadd0c707e7c71d541498e94a26_prev

Виготовлення ваших вікон, дверей та ін. Доставка замовлення на об’єкт згідно з термінами. Демонтаж старих конструкцій, підготовка і установка продукції.

Наші співробітники

Познайомтесь зі співробітниками нашого салону в м. Червоноград. Це вони допомагають вам вибрати вікна і двері, зробити виміри, отримати кредит в банку, встановити вікна або двері і т.д. Звертайтеся до нас з будь-якого питання, що стосується вибору, замовлення, установки або обслуговування ваших вікон, дверей і решти продукції.

null

Ольга

менеджер з продажу

Ознайомтеся з широким переліком наших робіт

Ми виконуємо замовлення, як на виготовлення і встановлення вікон та дверей, так і на всі роботи зі скління та встановлення різних віконних і дверних систем, гаражних воріт, перегородок, балконів і лоджій під ключ. Приймаємо індивідуальні замовлення будь-якої складності!.

Дізнайтесь де ми знаходимось в м. Червоноград

Фірмовий салон вікон та дверей Perfect
м. Червоноград, Львівська область
проспект Шевченка, 25