Елітні підвіконники з ПВХ

Стильний аксесуар, що ідеально підійде для оформлення Ваших вікон!

Якісні підвіконники з ПВХ

Підвіконники – це важливий елемент в оформленні вікон, що виконують захисні та дизайнерські функції. Підвіконники оберігають приміщення від вологи, цвілі та надають завершеності вікнам.

Основне призначення підвіконників – перешкоджати попаданню холодного повітря в приміщення і протистояти виходу тепла назовні.

Екологічність

Акрилове покриття, яким покриваються підвіконники з ПВХ не містять формальдегідів, шкідливих канцерогенних речовин, що входять до складу пластмас і ДСП.

Стійкість до подряпин

Поверхня підвіконників з ПВХ є стійкою до утворень подряпин, навіть якщо на них будуть стояти квіти в горщиках чи інші предмети декору.

Догляд за підвіконниками

Гладка акрилова поверхня підвіконників з ПВХ немає пір, в які збирається бруд, тому догляд є легким – достатньо протирати вологою ганчіркою.

Навіть якщо Ви випадково розлили каву чи вино – сліди усуваються без великих зусиль.

Окрім того, поверхня є стійкою до миючих засобів, навіть якщо до їх складу входять кислоти.

Вологостійкість

Підвіконники з ПВХ є стійкими до вологи. Навіть попадання на підвіконник води не призведе до розшарування та набухання поверхні.

Відмінна термостійкість

Підвіконники з ПВХ є стійкими до короткочасного дотику із гарячим посудом. Навіть гарячий попіл від сигарет не зіпсує покриття і його зовнішній вигляд.

Міцність підвіконників

Завдяки якісній імпортній сировині та особливій конструкції, підвіконники з ПВХ є справді міцними – на них можна сідати чи навіть ставати, наприклад під час миття вікон.

Дизайн і розміри

Виготовлення підвіконників з ПВХ здійснюється на замовлення по індивідуальному проекту з врахуванням розмірів, форми і кольору вікна, а також дизайну інтер’єру приміщення загалом.

Стандартні розміри підвіконників з ПВХ: ширина – від 10 до 70 см; довжина до 6 м; товщина 2 см.

Колірні варіанти підвіконників

Колірна гама підвіконників з ПФХ – це кольори і візерунки від простого білого до тих, що імітують дерево, мармур або ж граніт. Тон підвіконника вибирається з врахуванням забарвлення віконного профілю.

Білий матовий
Античний мармур
Королівський мармур
Димчатий граніт
Золотий дуб
Горіх
Темна вишня
Дуб Монтана

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.