0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Елітні підвіконники з ПВХ

Стильний аксесуар, що ідеально підійде для оформлення Ваших вікон!

Якісні підвіконники з ПВХ

Підвіконники – це важливий елемент в оформленні вікон, що виконують захисні та дизайнерські функції. Підвіконники оберігають приміщення від вологи, цвілі та надають завершеності вікнам.

Основне призначення підвіконників – перешкоджати попаданню холодного повітря в приміщення і протистояти виходу тепла назовні.

Екологічність

Акрилове покриття, яким покриваються підвіконники з ПВХ не містять формальдегідів, шкідливих канцерогенних речовин, що входять до складу пластмас і ДСП.

Стійкість до подряпин

Поверхня підвіконників з ПВХ є стійкою до утворень подряпин, навіть якщо на них будуть стояти квіти в горщиках чи інші предмети декору.

Догляд за підвіконниками

Гладка акрилова поверхня підвіконників з ПВХ немає пір, в які збирається бруд, тому догляд є легким – достатньо протирати вологою ганчіркою.

Навіть якщо Ви випадково розлили каву чи вино – сліди усуваються без великих зусиль.

Окрім того, поверхня є стійкою до миючих засобів, навіть якщо до їх складу входять кислоти.

Вологостійкість

Підвіконники з ПВХ є стійкими до вологи. Навіть попадання на підвіконник води не призведе до розшарування та набухання поверхні.

Відмінна термостійкість

Підвіконники з ПВХ є стійкими до короткочасного дотику із гарячим посудом. Навіть гарячий попіл від сигарет не зіпсує покриття і його зовнішній вигляд.

Міцність підвіконників

Завдяки якісній імпортній сировині та особливій конструкції, підвіконники з ПВХ є справді міцними - на них можна сідати чи навіть ставати, наприклад під час миття вікон.

Дизайн і розміри

Виготовлення підвіконників з ПВХ здійснюється на замовлення по індивідуальному проекту з врахуванням розмірів, форми і кольору вікна, а також дизайну інтер'єру приміщення загалом.

Стандартні розміри підвіконників з ПВХ: ширина - від 10 до 70 см; довжина до 6 м; товщина 2 см.

Колірні варіанти підвіконників

Колірна гама підвіконників з ПФХ - це кольори і візерунки від простого білого до тих, що імітують дерево, мармур або ж граніт. Тон підвіконника вибирається з врахуванням забарвлення віконного профілю.

Білий матовий
Античний мармур
Королівський мармур
Димчатий граніт
Золотий дуб
Горіх
Темна вишня
Дуб Монтана

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно