Галерея виконаних робіт

Компанія “Вікна Perfect” більше ніж п’ятнадцять років допомагає створювати затишок і комфорт в заміських будинках, в квартирах багатоповерхівок, котеджах і дачних ділянках.
Наші товарні пропозиції відрізняються різноманітністю і широким асортиментом.

Ми пропонуємо практичні і витончені рішення з профілів, вироблених як на власній фабриці, так і на заводах відомої корпорації VEKA.
Вся продукція проходить суворий контроль якості та відповідності нормам, згідно зі специфікаціями і загальноприйнятими стандартами.

Вікна, двері, балкони, лоджії, розсувні системи, міжкімнатні перегородки, металопластикові жалюзі, захисні ролети, гаражні ворота – це лише невеликий перелік нашої діяльності.
Наші комплексні рішення вишукані в деталях, практичні і довговічні.

Щодоби наша фабрика випускає понад 500 конструкцій. Багато з них створені за індивідуальними проектами і відрізняються оригінальними рішеннями.

На цій сторінці зібрана невелика частина готових проектів. Ми пишаємося тим, що все більша кількість людей довіряють нам створити комфорт і безпеку в своїх помешканнях.
Компанія «Вікна Perfect» дорожить наданою довірою, цінує кожного клієнта, які з часом перетворюються в друзів і повертаються знову і знову.

Перед виконанням кожного замовлення ми виробляємо точні розрахунки, враховуємо всі побажання клієнта і характеристики об’єкта. Індивідуальний підхід, персональне ставлення і відповідальність при реалізації проектів, – є гарантією отримання надійної конструкції і естетичної продукції.

«Вікна Perfect» – сучасна Компанія, яка постійно розвивається.

Виконані роботи показують наскільки широкий спектр послуг з виготовлення, реалізації, монтажу та сервісного обслуговування металопластикових вікон і дверей з профільної системи VEKA.
Галерея наших робіт охоплює всю Україну. Понад сорок салонів в різних регіонах країни дозволяють оперативно реагувати на будь-які запити клієнтів.

Демонтаж вікон і дверей, скління балконів і лоджій, виготовлення віконних, дверних конструкцій різних форм, зонування офісного простору, установка воріт – завдання які ми якісно вирішуємо.