Вітражні двері

Використання вітражів перетворить, навіть звичайні двері, в надзвичайний та унікальний елемент інтер’єра. Дані вставки ідеально поєднуються з металевим чи дерев’яним полотном, привносячи їм вишуканий і витончений вигляд.

Двері з вітражами використовують як для міжкімнатних конструкцій, так і для вхідних. Оскільки для виробництва вставок використовується міцне скло, яке володіє зломостійкістю. Найчастіше такі двері виготовляються по індивідуальному, дизайнерському ескізу.

Особливості дверей з вітражами

Найкраще вітражі виглядають коли на них потрапляють сонячні промені. Тому найкращим варіантом буде їх розміщення навпроти вікна. Тоді вони наповнять приміщення особливою атмосферою і затишком. Окрім того  двері з вітражами даруватимуть інтер’єру легкість та візуально розширюють простір. Вони стануть ідеальним рішенням для маленьких кімнат.

Вибираючи малюнок для вітража, кольорову гаму, необхідно враховувати дизайн приміщення. Оскільки, він повинен підкреслювати стиль кімнати, створювати цілісну картину, а не виділятися окремо. Якщо дверні конструкції встановлені лише в одну кімнату, то елементи вітражу на меблях, або ж вітражне панно будуть дуже доречними  в дизайні інтер’єру.

Як правило вітраж складається із стекол різних кольорів. Є варіанти дорогих та більше вишуканих вітражів, які намальовані на прозорому склі спеціальними фарбами. Також є варіанти скла – матове та прозоре, вибір залежить від приміщення в якому будуть встановлені двері. У дитячій кімнаті та спальній кімнаті відмінним рішенням буде непрозоре вітражне скло, а для вітальної кімнати, кухні і їдальні жодних обмежень немає, будь-яке скло буде і практичним, і візуально красивим.

Застосування вітражів можливе як для звичайних орних дверей так і для двохстулкових і розсувних. Звісно в другому варіанті, вони виглядатимуть більш ефектно та вишукано.

Купити двері з вітражами

ТМ «Перфект» пропонує виготовлення дверних конструкцій з вітражами. Завітавши в салони нашої торгової мережі Ви отримаєте поради наших консультантів, які допоможуть Вам з їх вибором. Адже дверні конструкції з вітражами стануть родзинкою інтер’єру Вашого будинку.