Двері з матовим склом

Двері з матовим склом

Дверні конструкції із скляними елементами надають їм привабливого та ефектного вигляду. А новітні методи обробки скла забезпечують їх міцністю і безпечністю. Такі конструкцію будуть оптимальним варіантом для житлових приміщень, офісів, магазинів та в розважальних закладах, тощо.

Завдяки використанню скляних вставок в дверному полотні приміщення візуально розширюється,  наповнюється додатковим освітленням та створює відчуття свободи. Такі двері будуть відмінним варіантом для інтер’єрів виконаних в стилі хай-тек, мінімалізм, техно, тощо.

 

 

Використання матових вставок в дизайні дверей

Найрізноманітніші варіанти використання матового скла дозволяють обрати той, який найбільше буде гармоніювати з дизайном приміщення. Такі скляні вставки володіють високими показниками звукоізоляції та блокують огляд з іншої сторони дверей. Вони можуть займати всю площу дверного полотна, або лише якусь частину, мати прямокутну, круглу, вигнуту, тощо форму. Дані вставки будуть ідеальним доповненням дерев’яних, металопластикових, з матеріалу МДФ, тощо дверних конструкцій.

Для створення ексклюзивного дизайну дверей можливе використання і додаткових декоративних елементів – інкрустація, фьюзинг і мозаїка. Це надасть конструкції елегантності, чарівності, сучасності та легкості. В залежності від товщини скла, яке використовуються для полотна, такі двері можна використовувати як для міжкімнатних так і для вхідних конструкцій. Також вони будуть оптимальним варіантом для ванної кімнати та сауни. Проте варто пам’ятати, що при потраплянні води на матове скло воно стає «прозорим», тому при монтажі потрібно звертати увагу щоб матирований бік дверей був назовні. Виняток в даній ситуації може бути лише обробка скла керамічними покриттями та хімічним способом.

Доглядати за дверима з матовими вставками не складно. Достатньо буде його вимити розчинами, призначеними для скляних виробів, і протерти сухою серветкою.

Купити двері з матовими скляними вставками

Завітавши в наші магазини мережі ТМ «Перфект» Ви отримаєте можливість ознайомитися з широким вибором дверних конструкцій міжкімнатних та вхідних дверей з використанням скляних матових вставок. Наші менеджери нададуть Вам консультацію та поради щодо вибору моделей конструкцій, допоможуть з вибором кольорової гами, матеріалів, дизайну, тощо. Адже правильно підібрані двері – це гарантія Вашого комфорту та задоволеності від придбаної дверної продукції.