Двері для офісу

Створити комфортні умови для підлеглих актуально для кожного керівника. Адже саме це є одним із важливих чинників, що впливає на інтенсивність праці працівників та результат їхньої роботи. Тому для офісного приміщення використовують зонування. І звісно, що тут не обходиться без офісних дверей.

Вибір офісних дверних конструкцій є дуже відповідальним процесом. Вони повинні мати презентабельний вигляд, що буде піддержувати відповідний статус компанії, а також виконувати покладені на них функції.

Офісні двері

Обираємо двері для офісу 

Різноманітність варіантів офісних дверей дозволяє обрати найкращий варіант саме для вашого офісу. Ви можете обрати дверні конструкції, які будуть виготовлені з металопластику, дерева, МДФ, ДСП тощо. Механізм відкривання також може бути різний: розпашні (звичайне відкривання), зсувні (принцип шафи-купе), складальні (гармошка) тощо. Вибір залежатиме від параметрів приміщення та особливостей дверного пройому. Найчастіше для офісних приміщень обираються двері стилю модерн і хай тек, адже саме таке оформлення гармоніюватиме з атмосферою офісного життя.

Дизайн дверного полотна може обрати на будь-який смак. Незалежно від обраного матеріалу, кольорова гама може бути як однотонного кольору так і такою, що відтворює текстуру та тон відомих порід деревини. Щодо дизайну дверей, то найчастіше обирають «глухі» конструкції, або із скляними вставками з використанням матового скла. Саме таке оформлення дверного полотна забезпечить максимальну звукоізоляцію, що дуже актуально у багаточисленних компаніях. Окрім того, використання прозорих вставок будуть постійно відволікати працівника на рухи за дверима.

Сьогодні є популярний варіантом декорування – фотодрук. Його використовують для нанесення на дверне полотно емблеми компанії, а також імена працівників. Звісно, що це збільшить вартість самих конструкцій, проте така ідея створить відповідних імідж компанії.

При виборі офісних дверей варто важливу увагу приділити фурнітурі та міцності комплектуючих. Адже дверні конструкції в офісних приміщень мають володіти високою стійкістю до інтенсивного користування. Тому всі дверні петлі, ручки повинні бути якісними, надійними та міцними. Окрім того, якщо модель офісних дверей передбачає скляні вставки, то скло повинно бути загартоване.

Замовити двері для офісу 

На ринку офісних конструкцій представлений широкий асортимент: різні варіанти декорування, імпортна та українська фурнітура, різні матеріали тощо. Вибір в першу чергу буде залежатиме від виділеного бюджету на нові двері.

Завітавши в наш салон «Перфект» у своєму місті ви маєте можливість обрати офісні двері, які максимально будуть відповідати вашим вимогам та гармоніюватимуть з офісним приміщенням. У виставковому залі представлений широкий вибір офісних дверей, які виготовлені з металопластику, скла, МДФ, ДСП, у різних забарвленнях та з використанням різних варіантів декорування. Наші менеджери нададуть корисну інформацію щодо технічних характеристик дверних конструкцій та допоможуть обрати найкращий варіант для вас.