Офісні двері

Офісні двері повинні мати презентабельну зовнішність, не зношуватися при частому використанні, не створювати шуму. Важлива надійність і відсутність ризику випадкового закриття замка. Двері в офіс можуть бути вхідними або міжкімнатними, в залежності від цього сильно варіюються міцність і механічні характеристики. У каталозі «PERFECT» – готові й виготовлені на замовлення моделі з різних матеріалів, з фурнітурою, кріпленнями і доводчиками кращих виробників.

Типи дверей для офісу

Для офісів і інших громадських будівель мають значення правила протипожежної безпеки, а також будівельні норми і правила. Ці документи накладають обмеження на розташування, конструкцію і сторону відкриття орних дверей. Вимоги відрізняються для зовнішніх і міжкімнатних дверей. Перш ніж купити двері в офіс, обраний варіант слід співвіднести з умовами оренди. Якщо приміщення непостійне – недоцільно витрачатися на дорогі і складні конструкції. Виділяють такі типи:

1. Зовнішні. Вхід з вулиці має безліч варіантів виконання, від залізного до прозорого порталу. Важливо дотримати норми і правила, вимоги до безпеки і вандалостійкості, відповідність загальному стилю і профілем будівлі.

2. Вхідні всередині приміщення. Для окремих кабінетів, відділів або фірм у великому офісному центрі. Це проміжна ланка між зовнішніми і міжкімнатними офісними дверима. Вимоги по міцності тут менше, ніж для вуличних або квартирних і залежать від вимог конфіденційності, захисту від проникнення. Зовнішній вигляд говорить про статус фірми, відділу або власника кабінету.

3. Міжкімнатні. Усередині офісного приміщення на перший план виходять шумоізоляція, стійкість до частого відкриття і дешевизна. Непоганий варіант – двері з профілю алюмінію або ПВХ в складі легко монтуються і конфігуруються офісних перегородок.

На що звертати увагу при покупці дверей в офіс?

Шумоізоляція. Сторонні звуки створюють не тільки люди і оргтехніка. На виробничих підприємствах цеху, машинні зали та офісні відділення часто поєднані в одній будівлі. Хороша звукоізоляція безпосередньо підвищує працездатність персоналу. Для цієї мети служать спеціальні прокладки і конструкція профілю, використання подвійних склопакетів або сендвіч-панелей, наповнення порожнин.

Зовнішність і престиж в офісі – важливіше, ніж будь-де. Для кабінетів і відділів фірм ефектно виглядатимуть ламіновані або шпоновані двері, а в прийомних місцях і чисто виробничих офісах доцільна установка недорогих білих з ПВХ. Також прийнято ранжувати вигляд і якість за рангом керівника. «PERFECT» пропонує готові офісні двері або виготовлені з профілю на замовлення. Можливі розсувні і орні варіанти виконання. Купити і замовити можна з доставкою по Україні.