0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Чотирикамерний дверний ПВХ профіль PERFECT Doors

Двері з профілю PERFECT Doors - якість та краса для Вашого дому

Двері з чотирьохкамерного дверного профілю PERFECT Doors

Вхідні двері – це захист Вашого житла від «непроханих гостей», холоду, опадів, шуму та ін. Тому до їх вибору потрібно підійти дуже уважно, щоб вони створили для Вас відчуття надійності та комфорту.

Пріоритетним при виборі вхідних дверей є їх якість, надійність, довговічність, показники рівня тепло- і звукоізоляції, фурнітура та зовнішній вигляд.

Адже вхідні двері – це візитка Вашого дому, на яку звертатимуть увагу всі Ваші гості та прохожі.

Технічні характеристики

Чотирикамерний дверний профіль PERFECT Doors є якісним та надійним та володіє наступними технічними особливостями:

 • 5-ти камерна рама;
 • 4-х камерна система шириною стулки 106 мм;
 • елегантний заокруглений штапик;
 • поріг з термовставкою;
 • оцинкований квадратний армуючий профіль товщиною 2 мм;
 • поріг з термовставкою;
 • німецькі петлі Dr. Hahn;
 • опір теплопередачі 0,8 м. кв. *С/Вт;
 • колір та фактура наближені до дерева.

Спеціальний поріг

Для вхідних дверей з чотирьохкамерного профілю PERFECT Doors можливе встановлення спеціального утепленого порогу. Особливістю його є спеціальна термовставка, яка захищає його від промерзання взимку.

Фурнітура

Вхідні двері укомплектовуються лише якісною фурнітурою. Зокрема можливе встановлення красивих та якісних ручок німецького виробника Hoppe. Також хорошим варіантом буде встановлення дизайнерської офісної ручки, теж німецького виробництва, GreenteQ.

Щодо дверних замків, то можливі варіанти німецького виробництва: рейкові замки Winkhaus STV із протизламними ригелями (з рівнем протизламності - WK3), або ж одноточкові та рейкові замки FUHR.

Щодо дверних петлів, то оптимальним варіантом можуть бути німецькі петлі Dr.HAHN KTV. Вони є міцними та можуть витримати навантаження до 140 кілограм та є гарантією безпроблемного функціонування вхідних дверей.

Колірна гама дверних конструкцій

Для вхідних дверей з профілю Perfect Doors Platinum можливі варіанти забарвлення під дерево з фактурою. Можливі наступні тони: золотий дуб, новий золотий дуб, горіх, антрацит, срібло, антік, сосна, морений дуб, темний дуб.

Переглянути каталог ПВХ дверей

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно