Дерев’яні підвіконники

Якісні, натуральні підвіконники – необхідне доповнення для Ваших вікон

Дерев’яний підвіконник – красивий атрибут вікна

Підвіконник відіграє важливу роль у віконній конструкції – він надає відчуття закінченості дизайну вікна.

Завдяки дерев’яним підвіконникам можна створити затишну атмосферу. На ньому можна розмістити квіти у горщиках, книги, лампи або інші елементи декору.

Особливості дерев’яного підвіконника

Дерев’яний підвіконник стане окрасою будь-якого приміщення та даруватиме затишок. Він завжди теплий і приємний на дотик. Візерунок дерева є унікальним і має красивий вигляд та ідеально підійде до обраного Вами інтер’єру.

І найголовнішим є те, що дерево – це природний, екологічний матеріал, і тому навіть при включених батареях він не буде випаровувати шкідливих речовин.

Дерев’яний підвіконник можна коригувати за допомогою лаку, а також він підлягає реставрації. Ще однією особливістю є його міцність, надійність та довготривале збереження первинного вигляду.

Особливого догляду він не потребує – достатньо протерти підвіконник серветкою.

Технічні характеристики підвіконників

Основа підвіконників – береза або вільха, які не деформуються від впливу вологи та перепадів температури. Далі дану основу покривають дубовим шпоном. Це дає можливість вирішити основні недоліки дерева – деформацію і розсихання.

Максимальна довжина дерев’яного підвіконника – 3300 мм, максимальна глибини (ширина) – 1100 мм, товщина – 60 мм.

Вибір капіноса

Капінос – це декоративний передній край підвіконника. Він може бути прямий або заокруглений.

Це дає Вам можливість обрати той, який буде більше підходити для інтер’єру приміщення та зробити віконний проріз справді неповторним.

Доступна колірна гама

В залежності від матеріалу і колірної гами самих вікон та інтер’єру приміщення Ви маєте можливість обрати той колір та текстуру для підвіконників, який буде Вам до вподоби.

Кора біла
Світле дерево
Природнє дерево
Старе дерево
Димчатий дуб
Морений дуб
Темний дуб

Переваги сервісу компанії "Вікна PERFECT"

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.