Арочні двері

Арочні двері – це відмінний варіант для тих, хто прагне створити сучасний екстер’єр будинку та інтер’єр приміщення. Такі конструкції можна зустріти при вході як і в ресторан, в магазин, в кафе, так і в приватний будинок. Вони створюють помпезний дизайн, що підкреслить Вашу індивідуальність.

Однією з основних переваг арочних дверей є їх унікальність і естетичність, що підкреслює багатство будинку і спроможність його власників. Такі конструкції виготовляються з різних матеріалів, зокрема, дерева, металу, металопластику. Звісно, що двері такої форми будуть коштувати дорожче ніж звичайні прямокутні, але взамін ви отримаєте неперевершений дизайн.

Арочні двері: особливості конструкцій

Головною особливість дверних конструкцій є їх вигляд. А саме, це форма дверного полотна – верхня поперечина вигнута дугою. Це надає дверям красивого та привабливого вигляду. Але, нажаль, такі конструкції не володіють високими технічними характеристиками, як двері звичайної прямокутної форми.

Проте, за допомогою даного дизайну конструкцій візуально збільшується висота приміщення. Однак такий ефект може бути лише при світлій стелі, в іншому випадку вони навпаки можуть створювати відчуття її низького рівня.

Арочну форму можна використовувати для вхідних так і для міжкімнатних дверей. Для першого варіанту переважно вибирають матеріал – метал, для другого – металопластик, МДФ, скло, дерево, тощо, але все залежить від їх призначення та вподобань господарів.

Найчастіше використовують арочні двері в інтер’єрах оформлених в класичному, вікторіанському, барокко, модерн стилях. Їх можна використовувати для міських квартир, будинків, готельних номерів, офісних приміщень, закладів освіти, тощо. Однак слід пам’ятати, що для встановлення дверних конструкцій арочного дизайну необхідно більший, ніж для звичайних, дверний отвір.

Арочні двері можуть бути одностулковими або двостулковими конструкціями з використанням відкриваючих або глухих частин. Для їх оформлення використовують шпроси, імпост, фацет – це дає можливість створити різноманітні малюнки і перегородки. Щодо забарвлення, то тут доступний широкий спектр  кольорів, але найпоширенішими це відтінки «під дерево», білий та коричневий. В першу чергу все залежить від матеріалу, використаного для їх виробництва.

Придбати арочні двері

В салонах мережі «Перфект» Ви можете обрати арочні двері, які стануть окрасою Вашого будинку. Наші працівники запропонують Вам продукцію як українського так і європейського виробництва, нададуть вичерпну інформацію та поради, щоб від дверних конструкцій Ви отримували максимальний комфорт і задоволення.