0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Системи з алюмінію

Архітектурні системи з алюмінію

Алюмінієвий профіль сьогодні широко використовується в будівництві будівель різного призначення і дизайну. Архітектурні конструкції з алюмінію дозволяють реалізувати найскладніші за формою об'єкти, але при цьому бути впевненим в їх безпеці.

Які архітектурні конструкції можна замовити з алюмінію?

Алюмінієвий профіль використовується при створенні як теплих, так і холодних систем. Сам матеріал дуже легкий - це його перша перевага. Але крім цього він має достатню міцність, гнучкість, стійкість до корозійних процесів, довговічність і практичність. Також він безпечний для здоров'я людини, тому може застосовуватися в житлових приміщеннях і будівлях комерційного або виробничого призначення. За допомогою алюмінієвого профілю виконують:

  • скління фасадів;
  • дахове скління;
  • вхідні групи;
  • виготовляють віконні конструкції;
  • виготовляють різноманітні фасадні системи;
  • монтують мобільні, стаціонарні і трансформовані перегородки;
  • встановлюють сонцезахисні ламелі і системи з них.

Застосовуючи профіль з алюмінію, можна створити як стандартний дизайн будівлі, так і реалізувати неповторний архітектурний ансамбль. Але якщо для першого випадку годяться готові конструкції, то для другого необхідно виконувати профілі на замовлення.

Компанія PERFECT пропонує

Компанія Перфект пропонує архітектурні конструкції на будь-який смак і обіцяє індивідуальний підхід до кожного клієнта. В асортименті є системи сонцезахисних ламелей ALT SP5, які представляють собою набір елементів для пасивного захисту будівлі від сонячних променів. Відрізняючись досить простою структурою, вони перешкоджають проникненню надмірного тепла всередину приміщення, а також його виходу зсередини. Будівля і люди в ньому також захищені від впливу ультрафіолету.

Термоізольовані підйомно-зсувні конструкції ALT GS106 застосовують для панорамного скління, оформлення стінових блоків в готелях, готелях, котеджах, ресторанах. Зручні в роботі вітражні системи ALT VC65: спочатку зводиться каркас, а потім він заповнюється скляними листами, які кріпляться з внутрішньої сторони спеціальними штапиками. Купольно-покрівельні системи серії ALT SKL50 доречні при необхідності створення прозорих куполів, одно- і двосхилих дахів, пірамід, арок. А головне навантаження в моделі припадає на каркас.

PERFECT - це комфорт і доступність, простота і надійність. Переконайтеся в цьому самі!

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно