Провітрювач віконний New Air

Свіже повітря в будинку або будь-якому іншому приміщенні – запорука комфортної атмосфери. Приточний клапан для пластикових вікон New Air дозволяє забезпечити циркуляцію повітря і попередити утворення конденсату, плісняви ​​та грибка. Це сучасний пристрій, який порційно доставляє свіже повітря в приміщення з вулиці при закритих стулках. Монтаж такого повітряного клапана для вікон просто необхідний, якщо у вас обладнані сучасні вікна з високим показником герметичності в закритому стані. Якщо у вас немає можливості постійно відкривати стулки для провітрювання, в будинку є дитина, яку потрібно берегти від протягів, або ж ви відчуваєте важкість повітря в приміщенні, купіть приточний клапан для пластикових вікон за найкращою ціною в Україні.

Повітряний клапан для вікон

Одне з беззаперечних достоїнств такого пристрою – простота монтажу і тривалий термін служби. Провітрювач віконний New Air встановлюють у верхній частині віконної стулки. Ви можете замовити вже готове вікно з таким своєрідним бонусом, або підійти до вибору віконного клапана на вже вмонтовану конструкцію. У будь-якому випадку ви отримаєте якісний механізм безперервного провітрювання приміщення. Щобільше, повітря буде надходити в будинок через фільтри, а тому ви можете бути впевнені в його чистоті від вуличного пилу і газу.

Повітряний клапан для вікон

Проживання в герметично закритому приміщенні, де немає правильної циркуляції повітря, загрожує частими захворюваннями, головними болями і розвитком алергій. Виберіть якісний пристрій в інтернет-магазині віконних провітрювачів, відгуки про які виправдають ваші очікування. Після простого монтажу ви отримаєте надійного помічника. Він буде контролювати здорову атмосферу в домі. Він буде захищати вас від вуличного шуму, який неминучий при повністю відкритих вікнах. Він гарантує вам захист від цвілі і грибка, які небезпечні для здоров’я.

Характеристики New Air

  • Продуктивність: від 0 до 34 куб.м/год
  • Матеріал виробу: АВС-пластик
  • Ширина: 44.0 (мм)
  • Довжина: 355.0 (мм)
  • Висота: 9.0 (мм)
  • Довжина: 400 мм
  • Колір: білий, коричневий
  • Країна-виробник: Україна