0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Послуги заміру майбутніх віконних та дверних конструкцій

Послуги заміру майбутніх віконних та дверних конструкцій

Замір – один з найвідповідальніших етапів у встановленні вікон у Вашому будинку

Послуга - замір

Здійснення замірів для майбутніх вікон – це дуже відповідальний процес, оскільки саме від нього залежить надійність і функціональність віконних конструкцій.

Тому рекомендуємо довірити цей процес нашим спеціалістам, а не виконувати його самостійно.

Виїзд спеціаліста ТМ «PERFECT» для здійснення замірів є БЕЗКОШТОВНИМ!

Замір – врахувати все!

Здійснення замірів це не лише вимірювання висоти і ширини віконного прорізу. Тут необхідно враховувати все!

Значення має будинок в якому будуть встановлюватися вікна – цегляний, панельний, монолітний, новий чи старий. Також відіграє важливу роль поверх та кривизна самого прорізу.

Від замірів до проекту

Під час здійснення замірів спеціаліст проектує дизайн вікон, підбирає для них комплектуючі елементи, фурнітуру.

Також Ви маєте можливість отримати вичерпну інформацію та професійні поради щодо вибору матеріалу, кольору, способів відкривання та закривання, та що найголовніше – максимальне врахування всіх Ваших побажань!

Виїзд спеціаліста

Спеціалісти користуються лише лазерними та телескопічними лінійками, щоб заміри були найточнішими!

При виїзді для здійснення замірів спеціалісти матимуть каталоги вікон та дверей та документи, що засвідчуватимуть якість матеріалів та продукції ТМ «PERFECT» для Вашого ознайомлення та впевненості в їх бездоганності.

Застереження

Після проведення замірів спеціалістом, не здійснюйте самостійний демонтаж старих вікон, не знімайте штукатурку! Адже це може призвести до змін в розмірах віконного прорізу!

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно