0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Доставка металопластикових (ПВХ) вікон та дверей

Доставка металопластикових (ПВХ) вікон та дверей

Наша ціль – це не лише виготовлення якісної продукції, а й своєчасна та надійна доставка до Вас!

Послуга – доставка

Наші працівники, за Вашим бажанням, можуть здійснити доставку готових віконних та дверних конструкцій.

Транспортування замовленої продукції здійснюється лише при запаковані в спеціальну захисну плівку. Адже для нас дуже важливим є те, щоб Ви отримали вікна та двері у відмінному стані – без подряпин, тріщин і без деформації профілю та скла.

Транспортування замовлення

Відділ логістики працює над тим, щоб ви отримали Ваші нові вікна чи двері швидко та в узгоджений з Вами час. Транспортування готової продукції проводиться на спеціалізованих автомобілях із закритим кузовом, у вертикальному положенні.

Відповідальність за збереження цілісності замовлення лежить на нашій службі доставки.

Доставка по Україні

Завдяки розвиненій дилерській мережі ми здійснюємо доставку по всій західній Україні, в Києві та в Дніпропетровську. Якщо у вашому населеному пункті немає нашого представника, то доставка буде здійснена від найближчого нашого представницького офісу.

Віконні та дверні конструкції, які були замовлені дилерами чи клієнтами з інших регіонів, ми готуємо для відправлення залізничним чи іншим видом транспорту до пункту призначення.

Послуга - доставка з розвантаженням

Послуга доставки з розвантаженням полягає в тому, що окрім доставки замовлених Вами вікон та дверей – їх розвантажують та переміщують безпосередньо до місця монтажу. При цьому не має значення наявність ліфта та поверх.

Розрахунок доставки

Вартість доставки розраховується в залежності від місця встановлення (монтажу) готової продукції.

Також, як варіант, є можливість самостійного вивозу замовлення з наших салонів.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно