Ролети з антимоскітною сіткою
Рухомі ролети, доповнені протимоскітним захистом (скорочено: РС + АМС), – це потрібне й продумане рішення, запропоноване дизайнерами «Алютех». Перевага такої конструкції в тому, що вона не тільки унеможливлює доступ у приміщення непроханих гостей, але й захищає його від негоди, проникнення мошкари, потрапляння тополиного пуху та відламків сміття. Повітря ж може циркулювати безперешкодно. Це дозволяє створювати у приміщенні певний рівеньПрилад для перевірки горизонтал... комфорту та забезпечувати зручні умови для праці і відпочинку.
Конструкційними елементами РС + АМС з маркуванням «Алютех» є:
- Рухома антимоскітна сітка, що скручується-розкручується. У розгорнутому вигляді слугує перепоною для потрапляння в приміщення комах та сміття.
- Пересувний ролетний блок. У стандартному (закритому) положенні він закриває отвір і перешкоджає проникненню зловмисників, зменшує втрати тепла та виконує звукоізоляційну функцію.
РС + АМС монтують на отвори світлопропускних конструкцій з максимальною шириною в 1,6 м і граничною висотою в 2,2 м.
Габаритна ширина ролети при цьому не може бути меншою за 0,6 м.
Навантаження на сітчасте полотнище, що опускається, не має перевищувати 5 кг навіть при найбільшій висоті ролетного полотна.
Переваги блоків РС + АМС з клеймами «Алютех»:
- РС + АМС – це унікальні конструкції, в яких рухоме ролетне полотноCкладальна одиниця балконного дв... доповнене пересувною антимоскітною сіткою. Це означає, що за ціною одного продукту ви отримуєте дві функціональні речі. При цьому монтуються вони одночасно, не вимагають вивільнення додаткових площ для установки та окремого виїзду спеціалістів.
- Ролетні системи оснащені кріпильними блоками, які використовуються для фіксації тенет в граничному нижньому положенні. Для підйому-опускання сітчастого полотна достатньо злегка натиснути на кінцеві профілі.
- Завдяки пристроям пригальмовування, тенета переміщуватимуться вверх і вниз плавно, без посмиків та непередбачуваних зупинок.
- Ролетним полотном та тенетами до нього можна керувати окремо:
-
- Сітку пересувають та фіксують вручну.
- Решітку піднімають-опускають вручну або за допомогою автоматики.
- В пазах коробів та кінцевих профілях знаходяться спеціальні щітки-вкладки, які перекривають щілини між протимоскітною системою та віконним отвором. Аналогічні щітки в напрямних шинах міцно тримають сітку з кінцевою планкою та притишують її хід по напрямних, не допускають потрапляння бруду та сміття всередину ролетної системи.
- Простота повсякденного догляду. Забруднену сітку можна очистити серветкою, змоченою у звичайній воді – без додавання миючих засобів або хімічних речовин.
Рекомендації щодо комплектації рухомих ролетних систем, доповнених (удосконалених) протимоскітною сіткою
1. Ролетні профілі. Тим, хто віддає перевагу профілям роликової прокатки з пінним наповнювачем, пропонуються такі модифікації: AR/377 (N) та AR/39 (N), AR/41 (N) та AR/45 (N), а також AR (H)/40 (N). Рекомендована лінійка екструдованих профілів включає лише дві версії: AER42 та AER44/S.
2. Об’єднані напрямні двокамерні шини у конфігурації M-GR53x39IE. В першу камеру заводиться ролетне полотнище, в другу – протимоскітна сітка.
3. Кінцеві профілі серійного ряду M-ES12 × 57. Ними оснащують протимоскітні тенета.
4. Бічні кришки у модифікаціях:
- із зміщеним виступом: серії M-SF та M-SF20;
- круглі: модельний ряд M-SF-R;
- напівкруглі у конфігурації M-SF-QR.
Іноді використовують бічні кришки стандартної форми (серії SF45 і SF20), круглі або напівкруглі (відповідно, SF-R та SF-QR).
Пропоновані типорозміри виробів: 15,0 або 16,5, 18,0 або 20,5 см.
Завдяки кришкам, ролетне полотноCкладальна одиниця балконного дв... та сітка намотуються більш щільно і, при підніманні, легше поміщаються в короб.
5. Захисні короби у двох варіантах виконання:
- ролформінгові серій SB45 та SB20, SB-R та SB-QR;
- екструдовані у версіях SB-P/RE або SB-P/QRE.
На вибір покупцям пропонують 4 формати коробів: 15,0 і 16,5, 18,0 і 20,5 см.
6. Вал із сіткою: модельний ряд M-TNR. Пропозиція включає два типорозміри. Перший призначений для отворів, висота яких складає 160 см, другий – для прорізів висотою в 22 см.
7. Вал та деталі підвісу (призначені для комплектації ролетних систем):
- вали у модифікаціях RT40×0,5 і RT40×0,6, RT60×0,6 і RT60×0,8;
- тягові пружини: серії SS1301 та SS1701;
- ригелі блокуючі з клеймами RGM2, RGM3 та RGM4.
8. Механізми керування:
- Протимоскітне полотнище виробники пропонують оснащувати пружинно-інерційним пристроєм модельного ряду M-2SIM та комплектуючими до нього.
- Ролетну систему можна удосконалювати-обладнувати будь-яким механізмом керування: лімітування нема.
Будова ролетних блоків, поєднаних з протимоскітними тенетами
1. Вал із тенетами модельного ряду M-TNR: унеможливлює проникнення у приміщення мошок, мух, комах, комарів та тополиного пуху
2. Пружинно-інерційний пристрій у конфігурації M-2SIM: рухає піднімає-опускає тенета
3. Гальмівний блок (серія M-BRS): забезпечує плавний рух сітчастого полотнища
4. Опора M-OP: кріпить пружинно-інерційний пристрій у одній з бічних кришок
5. Фіксатор з позначкою M-FS: закріплює натяжку пружинно-інерційного пристрою
6. Бокові кришки із зміщеним виступом: полегшують намотування ролетного та сітчастого полотнищ
7. Лімітуюча пластина (ряд GPU): використовується в тому випадку, якщо ролетний блок монтується без використання бічних замків. У ній зроблено спеціальний прорізОтвір для вікон (див. віконний пр..., який дозволяє з’єднати безпосередньо у кришці вал та сітку.
8. КронштейнКуток з не гнучкого металу, що мо... з маркуванням M-SBR: з’єднує-закріплює в кришці вал та ролетну сітку.
9. Кінцевик серії M-ES12×57: установлюється в антимоскітні тенета. ПрофільСкладовий елемент будь-якого скл... доповнюють пристроєм M-NLM і закріплюють сітку в долішній частині ролетного блоку
10. Щітка-вкладка ряду ISE18. Нею оснащують кінцевий профільСкладовий елемент будь-якого скл... (серія M-ES12x57) і перекривають комахам та пухові доступ у приміщення через профільСкладовий елемент будь-якого скл...
Пристрій для кріплення сітки серії M-NLM
11. Стопор у зібраному вигляді. Деталі монтують у напрямну шину (модель M-GR53x39IE) з обох боків і, з її допомогою замикають-закріплюють сітку .
12. Замикаючий механізм. Монтують його по обох краях профілю серії M-ES12x57 і ним закривають-фіксують сітку
13. Фіксатор для мотузки. Розташовують його посередині кінцевика (рекомендована серія – M-ES12x57) і використовують для закріплення мотузки
14. Мотузка. Її виводять через тримач, розміщений у центрі кінцевика (вид – M-ES12x57). Застосовують для опускання та замикання сітчастого полотна
15. Держак для мотузки. Його закріплюють на кінці шворки типу M-NLM
16. Суміщена напрямна шина (клас M-GR53×39IE): пази призначені для розміщення в них рухомої решітки та сітчастого антимоскітного полотна
17. Заглушка торцева (серія M-GRP53): перекриває напрямну шину і унеможливлює потрапляння бруду, сміття та пилу в її камери
18. З’єднувальний напрямний пристрій (ряд M-GD9): монтується у випадку паралельного використання ролетного і антимоскітного полотнищ. Забезпечує рівномірне заведення решітки та сітки у захисний короб
19. Щітка-вкладка (серія ISE06): кріпиться на задню панель захисного короба з внутрішнього боку. Унеможливлює потрапляння мошок у приміщення через короб
20. Захисний короб