Антимоскітна сітка
Надійний захист вашої домівки від комах
Антимоскітна сітка
Антимоскітна сітка – це порятунок для тих, хто любить поспати з відкритим вікном у теплу пору та є сучасним доповненням вікна.
Переваги москітних сіток:
- захищає окрім надокучливих комах ще й від рослинних спор, тополиного пуху (що викликають алергію), пилу та дає вільний доступ свіжому повітрю.
- захищають від сміття з вулиці
- не потрібно турбуватись про те що домашній улюбленець зможе втекти з приміщення через відчинене вікноEлемент стінової або покрівельно... чи двері, для цього є функція “антикішка
Надійність захисту досягається завдяки сітці з фібергласу, яка є майже непомітна на тлі світлового прорізу.
Внутрішньорамкова москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при...
Внутрішньорамкова москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при... ідеально підходить для всіх мателопластикових вікон і деяких алюмінієвих профілів, але не підходить для дерев’яних вікон. Вона встановлюється всередину віконної рами.
Виготовляється така москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при... з якісного нержавіючого профілю Anwis і дрібностійкого фібергласу, який може витримувати сильні морози і навіть кислотні дощі. У внутрішньорамковій москітній сітці використовуються Z-подібні кріплення для фіксації в отворі вікна з металу. Ручки прикручуються, завдяки чому сітка ніколи не розпадеться.
Ролетна москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при...
Ролетна москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при... – для тих хто цінує домашній простір. Її не потрібно знімати на зиму і встановлювати на літо, вона залишається завжди на вікні. Легка у використанні – достатньо просто підняти або опустити ролет.
Ролетна москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при... підходить для всіх металопластикових, дерев’яних і алюмінієвих профільних систем.
Ламіновані москітні сітки «Еліт»
Москітні сітки «Еліт» ідеально підходять для ламінованих вікон. Вони можуть бути виготовлені стандартних кольорів – білий, золотий дуб та горіх.
Дані сітки підходять для всіх металопластикових вікон та деяких алюмінієвих профільних систем.
Перевагами ламінованої москітної сітки «Еліт» – це гарний вигляд, відсутність з’єднувального кутика (прихований), завдяки чому він не вигоряє на сонці та не змінює колір.
Дверна москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при...
Дверна москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при... являє собою повноцінні двері і є незамінною в приватних будинках, або ж квартирах (балконні двері).
ПрофільСкладовий елемент будь-якого скл... рами сітки добре тримає форму та є зручним в користуванні.
Догляд за москітною сіткою
Москітні сітки у зимовий період рекомендують знімати з вікон і ховати на зберігання в приміщення у вертикальному положенні.
У процесі експлуатації, не менше 2 разів на рік, необхідно знімати сітки і промивати їх мильною водою.
Кріплення для сітки особливого догляду не потребує, достатньо протерти його під час миття вікон.
Москітні сітки на замовлення
Компанія «Перфект» пропонує для своїх клієнтів виготовлення москітних сіток по індивідуальному замовленні, які наділені особливими опціями та варіантами дизайну. Серед таких варіантів:
- Сітки ролетні в білому, коричневому та «під дерево» забарвлені, які можуть бути укомплектовані додатковою опцією – гальмівний механізм;
- Сітка дверна в білому і в коричневому варіанті забарвлення;
- Сітка віконна на завісах білого та коричневого кольору;
Доступні кольори москітних сіток
Москітні сітки “Стандарт”: білі, коричневі.
Москітні сітки “Преміум”: білі, коричневі, антрацит, зол. дуб, горіх.
Москітні сітки “Еліт”: білі, коричневі, антрацит, зол. дуб, горіх, вінчестер, махонь.
Як правильно заміряти москітну сітку?
Спочатку варто визначити точні розміри віконної москітної сітки — виміряти ширину і довжину світлового отвору рами. Для точності розмірів ширину варто заміряти в двох або трьох різних місцях; висоту – в двох. Після цього можна замовляти сітку в менеджера компанії «Перфект».
Ми допоможемо підібрати вам ідеальний варіант, попередньо врахувавши всі побажання та вимоги.
Як правильно встановити москітну сітку на вікно?
Особливості встановлення москітки за допомогою Z-подібних тримачів:
Металеві тримачі кріпляться на сітку звичайною хрестоподібною викруткою, якщо вони не були закріплені на рамці. Потрібно взяти москітну сітку за ручки та виставити її за вікноEлемент стінової або покрівельно..., після чого встановити у світловий отвір. Наступний крок — повернути всі кріплення на 90˚ та зафіксувати їх на віконному ущільнювачі (гума чорного або сірого кольорів), притиснувши тримач до рами.
Конструкція москітки повинна щільно прилягати до віконного отвору. Після встановлення варто дотягнути усі шурупи, щоб сітка міцніше трималась.
Основною перевагою таких кріплень є те, що віконну раму не потрібно свердлити, тому вона залишається неушкодженою.
Дверна москітна сітка: рекомендації з монтажу
Для встановлення дверної москітки першочергово необхідно виміряти точну висоту та ширину світлового отвору. Потрібно зауважити, чи на дверній рамі є достатньо площі для кріплення петель. Після цього можна замовляти сітку та розпочинати її встановлення.
Спочатку слід визначити місце для розташування петель та встановити їх за допомогою шурупів. Для цього потрібно прикласти сітку до дверей та, приставивши петлі, позначити їхнє місце розташування та зафіксувати за допомогою шурупокрута. Після цього необхідно навісити протимоскітку на петлі. Щоб москітна сітка(Рамкова або рулонна) захищає при... закривалась, варто встановити пластикову защіпку або магнітні фіксатори.