Алюмінієві конструкції, вікна зокрема, все частіше використовуються в будівельному бізнесі. Вся справа в перевагах матеріалу – малій вазі, гнучкості, надійності і міцності, стійкості до корозії і агресивного навколишнього середовища, практичності й естетичності. Однак дані конструкції і профілі мають деякі особливості, знати які необхідно кожній людині, яка вирішує зупинити свій вибір саме на них.
Особливості конструкції алюмінієвих вікон
ПрофільСкладовий елемент будь-якого скл... віконний алюмінієвий може використовуватися в однокамерних і багатокамерних системах, але найбільш поширеними є трикамерні конструкції. Розрізняють два види профілів, які відрізняються за сферою застосування:
- теплий – вид, який доповнений ізолюючою термовставкою і який використовується в опалювальних приміщеннях (житлових і нежитлових);
- холодний – вид, який не має термоізолюючої вставки, який використовується в неопалюваних приміщеннях або всередині будівлі з опаленням.
У ролі термовставки застосовуються планки з політерміда або поліаміду, армованого скловолокном. Завдяки меншій теплопровідності, ніж у алюмінію, така вставка виключає промерзання профілю по горизонтальних осях. Згідно з нормативами, її ширина повинна становити не менше 18-34 мм. Між вставками камери можуть заповнюватися спіненими або жорсткими матеріалами. Обов’язкові ущільнювачГума,що забезпечує герметичніст... і утеплювач, що забезпечують водо- звуко- і вітронепроникність.
Віконна конструкція може мати глухі вікна і ті, що відкриваються, одностулкові і двостулкові. Також можлива будь-яка система відкривання – поворотно-відкидна, поворотна, розсувна, і замикаюча (наприклад, протизломний захист). Замовник може вибрати одинарні палітурки, спарені або роздільні. Склопакети, різні типи скда і їх комбінації визначаються клієнтом і типом скління.
Установка і регулювання алюмінієвих вікон
МонтажУстановка конструкцій в стінові ... алюмінієвої віконної конструкції мало відрізняється від установки виробів з інших матеріалів, проте мають місце деякі особливості. Перед роботою необхідно знати, як зібрати її, відрегулювати і при необхідності розібрати.
Етап перший: підготовчий. Перед тим, як встановити конструкцію на відведене їй місце, демонтують старі вікна і очищають отвір. Видаливши залишки старої рами і будівельне сміття, віконний отвір вирівнюють, усувають перекіс, якщо такий є.
Етап другий: монтажУстановка конструкцій в стінові .... Як правильно встановити алюмінієві вікна відео підкаже, але слід пам’ятати, що вони можуть поставлятися як в зібраному вигляді, так і в частково розібраному. Якщо рамаМонтована у віконному отворі зов... і склопакетCкладна конструкція з декількох ... постачаються разом, то конструкцію розбирають (як розібрати алюмінієвий склопакетCкладна конструкція з декількох ... розповідати не будемо – це просте завдання, з яким впорається кожен чоловік).
Насамперед на місце встановлюють раму без скла: вставляють її в отвір, вирівнюють клинами, перевіряють горизонтальне і вертикальне положення, фіксують, застосовуючи дюбеля і монтажну піну. Витримавши приблизно дві години, клини акуратно виймають, закладають отвори піною, обрізають її затверділі надлишки.
Етап третій: установка підвіконня й відливу, яка виконується в суворій послідовності:
- Укладання паропроникної стрічки по монтажному шву зовнішнього периметра рами.
- Зовні до нижньої частини рами кріпиться на саморізи відлив.
- Закладення піною зазорів, обрізка зайвого матеріалу, обробка зрізів герметиком.
- МонтажУстановка конструкцій в стінові ... підвіконня (його заводять під раму і вставляють в спеціальний пазТехнологічна улоговинка (канавк..., вирівнюють, фіксують монтажною піною). Для поліпшення відведення вологи від рами підвіконня можна злегка нахилити.
- Стик підвіконня і рами покривають шаром герметика.
Етап четвертий: монтажУстановка конструкцій в стінові ... склопакета і регулювання фурнітури. Для установки скла в раму його навішують, використовуючи спеціальні вкладиші, а потім закріплюють штапика, забиваючи їх гумовим молоточком. Потім виставляють ручку на стулці у відкрите положення (горизонтально) і навішують стулки. Притискаючи стулку до рами, спочатку надягають нижню петлю, потім заводять в верхню петлю куточок, фіксують штифтом і проштовхують вгору (до клацання).
Як зібрати вікноEлемент стінової або покрівельно... з алюмінієвого профілю читачеві вже відомо, залишається тільки регулювання алюмінієвих вікон. Виконати цю процедуру досить легко, так як потрібно послабити або підтягнути кріпильні шурупи фурнітури.
Якщо вікна розсувні, то порядок робіт трохи інший. Насамперед монтують раму, потім направляють, склопакетCкладна конструкція з декількох ..., ролики, ущільнювачГума,що забезпечує герметичніст... і стулки. При регулюванні обов’язково перевіряють рух стулок і коригують його при необхідності за допомогою спеціального гвинта.
Практичні поради
МонтажУстановка конструкцій в стінові ... віконної конструкції не залежно від матеріалу профілю – справа нескладна, але вимагає певної вправності і ретельного виконання кожного етапу. Тому роботу зі встановлення алюмінієвих конструкцій варто доручити професіоналам, які проведуть їх якісно і оперативно. Тільки в такому випадку можна гарантувати тривалий термін служби виробів (близько 60 років) і комфорт усередині приміщень. Якщо людина вирішує самостійно провести монтажУстановка конструкцій в стінові ... алюмінієвих вікон, то їй допоможуть хитрості і секрети, описані нижче.
1. Перед монтажем алюмінієвої конструкції обов’язково перевіряють її на наявність дефектів – різного роду тріщин, викривлень, подряпин, вм’ятин;
- Монтажну піну наносять строго зверху вниз.
- Категорично забороняється прогинати профільСкладовий елемент будь-якого скл... з алюмінію.
- При регулюванні вікон забороняється застосовувати металеві пластини, годяться тільки клини з дерева або ластику.
- Ідеальна обробка укосів на вікнах з алюмінію – гіпсокартон або штукатурка.
Віконний профільСкладовий елемент будь-якого скл... з алюмінію простий в догляді: достатньо час від часу протерти його від бруду. Відновити первинну естетичність допоможе коректор, який замаскує дрібні подряпини і інші вади. Фурнітуру змащувати необхідно не менше одного разу на рік, застосовуючи масла, у складі яких відсутні кислоти і смоли.