Антимоскітна сітка

Надійний захист вашої домівки від комах

Москітні сітки “Стандарт”

від 165.00 грн.

Москітні сітки “Преміум”

від 235.00 грн

Москітні сітки “Еліт”

від 325.00 грн

Антимоскітна сітка

Антимоскітна сітка – це спасіння для тих, хто любить поспати з відкритим вікном у теплу пору та є сучасним доповненням вікна. Адже вона захищає окрім настирливих комах ще й від рослинних спор, тополиного пуху (що викликають алергію), пилу та дає вільний доступ свіжому повітрю.

Надійність захисту досягається завдяки сітці з фібергласу, яка є майже непомітна на тлі світлового прорізу.

Внутрішньорамкова москітна сітка

Внутрішньорамкова москітна сітка ідеально підходить для всіх мателопластикових вікон і деяких алюмінієвих профілів, але не підходить для дерев’яних вікон. Вона встановлюється всередину віконної рами.

Виготовляється така москітна сітка з якісного нержавіючого профілю Anwis і дрібностійкого фібергласу, який може витримувати сильні морози і навіть кислотні дощі. У внутрішньорамковій москітній сітці використовуються Z-подібні кріплення для фіксації в отворі вікна з металу. Ручки прикручуються, завдяки чому сітка ніколи не розпадеться.

Накладні москітні сітки

Накладна москітна сітка виготовляється з високоякісного нержавіючого профілю Anwis (зовнішнього застосування) і дрібностійкого фібергласу. Кріпиться така сітка за допомогою пластмасових куточків.

Накладна москітна сітка підходить для всіх металопластикових, дерев’яних і алюмінієвих вікон.

Ролетна москітна сітка

Ролетна москітна сітка – для тих хто цінує домашній простір. Її не потрібно знімати на зиму і встановлювати на літо, вона залишається завжди на вікні. Легка у використанні – достатньо просто підняти або опустити ролет.

Ролетна москітна сітка підходить для всіх металопластикових, дерев’яних і алюмінієвих профільних систем.

Ламіновані москітні сітки «Еліт»

Москітні сітки «Еліт» ідеально підходять для ламінованих вікон. Вони можуть бути виготовлені стандартних кольорів – білий, золотий дуб та горіх.

Дані сітки підходять для всіх металопластикових вікон та деяких алюмінієвих профільних систем.

Перевагами ламінованої москітної сітки «Еліт» – це гарний вигляд, відсутність з’єднувального куточка (прихований), завдяки чому він не вигоряє на сонці та не змінює колір.

Дверна москітна сітка

Дверна москітна сітка являє собою повноцінні двері і є незамінною в приватних будинках, або ж квартирах (балконні двері).

Профіль рами сітки добре тримає форму та є зручним в користуванні.

Дверна москітна сітка виготовляється в будь-якому колірному рішенні за шкалою RAL. Також їй можна надати текстуру дерева.

Догляд за москітною сіткою

Москітні сітки у зимовий період рекомендують знімати з вікон і ховати на зберігання в приміщення у вертикальному положенні.

У процесі експлуатації, не менше 2 разів на рік, необхідно знімати сітки і промивати їх мильною водою.

Кріплення для сітки особливого догляду не потребує, достатньо протерти його під час миття вікон.

Москітні сітки на замовлення

Компанія «Перфект» пропонує для своїх клієнтів виготовлення москітних сіток по індивідуальному замовленні, які наділені особливими опціями та варіантами дизайну. Серед таких варіантів:

  • Сітки ролетні в білому, коричневому та «під дерево» забарвлені, які можуть бути укомплектовані дотиковою опцією – гальмівний механізм;
  • Сітка дверна в білому і в коричневому варіанті забарвлення;
  • Сітка віконна на завісах білого та коричневому кольорі;

Переваги сервісу

Доставка точно в термін (Just in Time)

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Ми на зв'язку щодня з 09:00 до 18:00

Ми доставляємо замовлення у домовлений термін і час з точністю до 30 хвилин. Наша система логістики відпрацьована бездоганно.

Виготовлення від 5 робочих днів

Навіть у сезон більшість комплектуючих ми зберігаємо на складі. Це означає, що ми зможемо виготовити Ваші вікна в найкоротший термін.

Повна гарантія протягом 15 років

На всю продукцію PERFECT розповсюджується повна гарантія 15 років. Після монтажу кожен замовник отримує гарантійний талон захищений голограмою.

У ВАС ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?

Зв'яжіться з нами і дізнайтеся більше про наші пропозиції і продукцію!