0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон та дверей Perfect у Луцьку

Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон та дверей Perfect у Луцьку

4 камерні вікна

6 камерні вікна

7 камерні вікна

8 камерні вікна

Виготовлення металопластикових вікон Perfect в Луцьку

Сучасний дизайн будь-якого приміщення немислимий без металопластикових вікон. Металопластикові вікна та двері - це конструкції з полівінілхлоридного профілю (ПВХ) на металевій основі. Такий профіль дозволяє гарантувати міцність і герметичність, а також, завдяки відсутності шкідливих домішок у складі ПВХ, екологічну безпеку. Вікна з металопластику - це не тільки прекрасний зовнішній вигляд. У порівнянні з дерев'яними вікнами вони мають ряд незаперечних переваг, які дозволяють економити як час, так і гроші:

 • високий рівень звуко-  та теплоізоляції (що особливо актуально в опалювальний період);
 • пожежна безпека (ПВХ відноситься до негорючих матеріалів);
 • простота догляду;
 • довговічність, не вимагаючи оновлення фарбуванням або лакуванням.

Профілі ультрасучасних вікон від компанії «Перфект»

Виробник металопластикових (ПВХ) вікон ТМ «Перфект» пропонує декілька серій вдосконалених профілів, вікна з яких дозволяють забезпечити тепло і комфорт у вашому будинку або офісі. Серії Passive, Tytanium, Energy і Excellent вдало поєднують високу функціональність, елегантний дизайн і конкурентну ціну. Щоб визначити, який саме ПВХ-профіль потрібен саме вам, проведіть попередній аналіз наступних факторів:

 • район установки вікон і супутній рівень шуму в ньому (центр міста, промислова зона, спальний район);
 • кліматичні умови (максимальні температури влітку і взимку);
 • потреба в передачі світла (стандартна або підвищена - для вікон на тіньовій стороні будівель).

Вікна серії Perfect 8 Passive з восьмикамерной системою, енергозберігаючим склопакетом і потрійним контуром ущільнення підійдуть для найсуворіших зим. А показник шумоізоляції до 50 дБ дозволяє профілю цієї серії забезпечувати найвищий рівень захисту від шуму, який тільки можна знайти. Для районів з менш екстремальними умовами можна вибрати профілі серії Energy або Excellent. Вдале поєднання демократичної ціни і якості: як кажуть, нічого зайвого у віконному етикеті.

Замовлення євровікон в Україні з компанією «Перфект»: гарантії та переваги

ТМ «Перфект» пропонує повний комплекс послуг з установки металопластикових вікон в Луцьку, починаючи з замірів отворів і закінчуючи склінням комплексів будівель. У нас можна купити або зробити на замовлення вікна з ПВХ-профілю різних конфігурацій. Також ми надаємо доставку, монтаж, догляд встановлених і вивіз старих вікон разом з будівельним сміттям. Переваги компанії «Перфект» перед конкурентами - багаторічний досвід роботи і 15-ти річна гарантія на всю продукцію.

Замовити металопластикові вікна ТМ «Перфект» можна на нашому сайті, за телефоном гарячої лінії або в одному з фірмових салонів. Доставка і монтаж вікон проводиться за домовленістю в  час, зручний для замовника. Найкращі вікна на довгі роки – це те, що гарантує вашому будинку або офісу співпраця з компанією «Перфект».

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно