0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон та дверей Perfect у Тернополі

Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон та дверей Perfect у Тернополі

4 камерні вікна

6 камерні вікна

7 камерні вікна

8 камерні вікна

Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон Perfect у Тернополі

ПВХ-вікна – одна з найважливіших складових комфортного, енергоощадного та безпечного дому. Саме тому більшість покупців так серйозно підходить до їх вибору і детально вивчає технічну сторону питання, зокрема:

- переваги, комплектацію та важливі показники у металопластикових вікнах;

- вікна Перфект як продукт, що відповідає найвимогливішим стандартам у даній галузі;

- особливості покупки ПВХ-вікон у місті Тернопіль та області.

Що таке металопластикове вікно?

Найперше, давайте визначимося, які вікна слід називати металопластиковими, ПВХ-вікнами, пластиковими тощо. Це вікна, які зроблені з металопластикового профілю. Їхні рами та стулки є, по суті, полівінілхлоридним корпусом, який усередині має кілька повітряних камер завдяки поперечним перетинкам, а також металеве армування для жорсткості конструкції. Перші ПВХ-вікна впровадили у будівництво ще у 60-их роках минулого століття. І їхні переваги практично одразу призвели до широкого попиту цієї продукції серед споживачів.

Переваги металопластикових вікон

Найбільш значимими чеснотами ПВХ-вікон є:

- енергоефективність (удвічі більша, ніж у звичайних дерев’яних вікнах);

- відмінна звукоізоляція (через повітряні камери усередині профілю та пазові ущільнювачі на стулках і рамі);

- довговічність (стійкість до деформації, тривалий термін експлуатації);

- простота у догляді (без потреби у косметичному оновленні, фарбуванні, як у випадку з дерев’яними вікнами);

- варіативність за формою (ПВХ-профіль придатний для виготовлення різних нестандартних віконних конструкцій);

- доступність за ціною (потужності сучасних виробництв дозволяють випускати вікна із досить помірною вартістю).

Профіль – це ще не все (складові пластикового вікна)

Переносити характеристики якісного профілю на все вікно – найпоширеніша помилка серед покупців. Хоча начебто усі розуміють, що вікно складається не лише зі стулок та рами, а має ще багато інших важливих елементів. Наприклад, такі як:

- Фурнітура – петлі, ручка, запірні механізми тощо.

- Склопакет – конструкція, що являє собою світловий простір вікна і складається з двох чи більше стекол, має повітряний або енергозберігаючий (з інертними газами) шар усередині.

- Контури ущільнення – гумові стрічки, які виробники наклеюють на стулку для кращої герметизації вікна.

- Підставочна планка – металопластикова планка, встановлена внизу усієї рами вікна, щоб конструкція стійкіше та надійніше монтувалася у віконному прорізі.

Технічні параметри, важливі показники

Вибрати якісне вікно можна поклавшись на імідж торгової марки профілю чи віконної фабрики. Але якщо ви бажаєте зробити справді усвідомлену покупку, то не зайвим буде дізнатися про такі важливі характеристики і технічні показники, як:

- Коефіцієнт опору теплопередачі – величина, що показує на скільки добре матеріал протидіє обміну теплом із середовищем. Цією характеристикою володіють і склопакет, і профіль. Чим вищий даний коефіцієнт – тим кращі термоізоляційні властивості у матеріалу. До прикладу, відповідно до чинних будівельних норм його мінімальне значення для склопакетів має складати 0,75 м2°С/Вт. Це вимога для першої кліматичної зони, до якої належить Тернопіль та Тернопільська область. Тоді як у звичайному однокамерному склопакеті із простим склом коефіцієнт опору теплопередачі удвічі менший – не вищий 0,37 м2°С/Вт.
Разом з тим, усі серії вікон Перфект вирізняються досить високими показниками з опору теплопередачі: від 0,77 м2°С/Вт до 0,91 м2°С/Вт.

- Товщина металу в армокаркасі – ця характеристика впливає на жорсткість усієї віконної конструкції, її захист від деформування. Вона повинна становити не менше 1 мм. Для порівняння, профільна система вікон Перфект укріплена металевим армуванням із товщиною стінок в 1,4 мм.

- Товщина профілю – ширина полівінілхлоридного каркасу профілю. Пов’язана із кількістю камер усередині і визначає надійність вікна та можливість встановлення товстих енергозберігаючих склопакетів з двома та більше камерами. Зауважте, що у вікнах Перфект використовують масивний профіль із найменшою товщиною 70 мм.

Вікна Перфект – готові рішення

Бренд Perfect здійснив революцію на віконному ринку України, першим запропонувавши споживачам не сам профіль, а вікно як цілісний та якісний продукт. Його конструкція та комплектація – результат багаторічної праці цілої команди інженерів, дизайнерів, проектантів. Це готові рішення, що увібрали усе найкраще та найважливіше для кінцевого покупця, а саме:

- німецька фурнітура із гарантією на 30 тисяч відкривань. Це запірні механізми, що забезпечують більш щільний притиск стулки до рами, а отже підвищують рівень герметичності вікна. Крім того, така фурнітура передбачає відкривання вікон у кількох режимах: від навстіж у спеку – до мікрощилини в мороз.

- протизламна ручка Hoppe Secuistik, яка вмикає внутрішній елемент між ручкою та штифтом при спробі несанкціонованого доступу та надійно блокує вікно зсередини.

- утеплення підвіконної планки, яка в холодну пору захищає підвіконня від промерзання та попереджає утворення конденсату.

- енергозберігаючий склопакет в стандарті. Всі серії вікон Перфект мають склопакет із підвищеною енергоефективністю.

- покращене оцинковане квадратне армування. Товщина металевого каркасу в 1,4 мм є запорукою міцності та надійності віконної конструкції.

- пазовий ущільнювач нового класу TPV – це захист від накопичення пилу всередині вікна.

- скруглений штапик – робить вікна Перфект естетично довершеними і привабливими як для інтер’єру приміщення, так і для фасаду будинку.

- 5-денний термін виготовлення – як прояв турботи про безцінний час клієнтів.

- 15 років гарантії – найкращий доказ упевненості виробника у добротності своєї продукції.

Сертифікація металопластикових вікон

Юридично якість ПВХ-вікон визначають санітарно-гігієнічний висновок та сертифікати відповідності таким стандартам: ДСБу 15-99; ДСТУ Б В.2.6-23-2001 (ГОСТ 23166-99); ДСТУ Б В.2.6-24-2001 (ГОСТ 24700-99); ДСТУ Б В.2.6-107-2001 (ГОСТ 24866-99); ГОСТ 475-78; ГОСТ 21096-75; ГОСТ 21519-84; ГОСТ 23344-78; ГОСТ 23747-88; ГОСТ 25097-82; СНиП II-3-79.
Вікна під брендом Perfect виготовляють згідно положень усіх державних будівельних стандартів і найсуворіших вимог з якості.

Як замовити металопластикві вікна Перфект у Тернополі

Купуючи вікна Перфект, ви не лише приймаєте рішення на користь справді якісного продукту, але й отримуєте цілий комплекс суміжних послуг: замір, доставку, монтаж, вивіз будівельного сміття.
Якщо ви хочете купити та встановити вікна Перфект у Тернополі, то можете або особисто прийти в фірмовий салон компанії, або викликати майстра на замір одразу на об’єкті, скориставшись сервісною службою телефоном чи онлайн.

Салон Perfect

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Шпитальня, 3

Графік работи:

с 9:00 до 18:00

Салон Perfect

Адреса:

м. Тернопіль, проспект Степана Бандери, 53 (біля римо-католицького костелу)

Графік роботи:

з 9:00 до 18:00

Салон Страж

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Острозького, 7

Графік роботи:

з 9:00 до 18:00

Салон PERFECT

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Шептицького, 15 (біля магазину Ельмарт)

Графік роботи:

з 9:00 до 18:00

Салон PERFECT

Адреса:

м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 32

Графік роботи:

з 9:00 до 19:00

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно