0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон та дверей Perfect у Львові

Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон та дверей Perfect у Львові

4 камерні вікна Perfect 4 Excellent

5 камерні вікна Perfect 5 Energy

6 камерні вікна Perfect 6 Tytanium

5 камерні вікна VEKA Softline 70

7 камерні вікна VEKA Softline 82

Виготовлення на замовлення металопластикових (ПВХ) вікон Perfect у Львові

Покупка ПВХ-вікон – серйозна інвестиція у комфорт, теплозбереження та безпеку дому. Тому сьогодні все більше споживачів намагається дізнатися про них якнайбільше і заздалегідь. Якщо ви належите до цієї категорії свідомих покупців, то вам корисно буде знати:

- про переваги, важливі складові та технічні параметри металопластикових вікон;

- чому вікна Перфект відповідають найсуворішим стандартам;

- а також, що потрібно врахувати, купуючи вікна у Львові.

Що таке металопластикове вікно?

Почнемо з того, які саме вікна називають металопластиковими, ПВХ-вікнами, пластиковими тощо. Це вікна, рами і стулки яких зроблені з металопластикового профілю – полівінілхлоридного корпусу (що має кілька повітряних камер, утворених поперечними перетинками) із металевим армування усередині. З’явившись у будівництві у 60-их роках минулого століття, вони швидко потіснили з ринку традиційні дерев’яні вироби завдяки низці переваг.

Переваги металопластикових вікон

Пвх-вікна користуються неабияким попитом, тому що вони:

- енергоефективні (щонайменше удвічі за звичайне дерев’яне вікно);

- добре звукоізолюють (завдяки повітряним камерам усередині профілю та пазовим ущільнювачам на стулках і рамі);

- довговічні (стійкі до деформації, мають великий термін експлуатації);

- прості у догляді (не потребують косметичного оновлення, фарбування, як дерев’яні вікна);

- варіативні за формою (з ПВХ-профілю можна виготовити вікна різної нестандартної конструкції);

- доступні за ціною (завдяки налагодженості виробництва вартість металопластикового вікна доволі помірна).

Профіль – це не головне (складові пластикового вікна)

Хоча ПВХ-профіль і визначає головну відмінність металопластикового вікна від вікон з інших матеріалів. Втім, не будемо забувати, що вікно – це не тільки стулки та рама, але й цілий комплекс інших важливих елементів. Це, зокрема:

- Фурнітура – «рухомі механізми» вікна: петлі, ручка, запірні механізми тощо.

- Склопакет – світлопрозора конструкція з двох та більше стекол із повітряною або ерегозберігаючою (з інертними газами) подушкою між ними.

- Контури ущільнення – гумові смужки, наклеєні на стулку для її міцнішого прилягання до рами.

- Підставочна планка – горизонтальна металопластикова планка, яку встановлюють понизу усієї рами вікна для стійкого і надійного монтажу конструкції у віконному прорізі.

Технічні параметри і важливі показники

Щоб бути впевненим у якості обраного вікна, можна покластися на репутацію бренда профільної системи чи компанії-виробника кінцевого продукту. Але свідома покупка передбачає знання найважливіших характеристик товару. У вікнах такими показниками є:

- Коефіцієнт опору теплопередачі – величина, що показує на скільки добре матеріал протидіє обміну теплом із середовищем. Таку характеристику мають і склопакет, і профіль окремо. Чим вищим є цей коефіцієнт – тим кращі термоізоляційні властивості має матеріал. Наприклад, згідно із чинними будівельними нормами його мінімальне значення для склопакетів повинне становити 0,75 м2°С/Вт. Це для першої кліматичної зони, до якої належить Львів та Львівська область. Натомість у звичайному однокамерному склопакеті із простим склом коефіцієнт опору теплопередачі не вищий 0,37 м2°С/Вт.
Усі серії вікон Перфект мають високі показники з опору теплопередачі: від 0,77 м2°С/Вт до 0,91 м2°С/Вт.

- Товщина металу в армуванні – визначає жорсткість усієї віконної конструкції, її захист від деформування. Має бути не менше, ніж 1 мм. Профільна система вікон Перфект укріплена металевим армуванням із товщиною стінок 1,4 мм.

- Товщина профілю – залежить від кількості камер у профільній системі, впливає на надійність вікна і можливість використання товстих енергозберігаючих склопакетів з двома та більше камерами. У вікнах Перфект використовують масивний профіль із найменшою товщиною 70 мм.

Вікна Перфект – готові рішення

Бренд Перфект вирізняється тим, що, власне, і пропонує вікно як цілісну систему. Це готові рішення для споживачів із оптимального засклення приміщень. Для створення бездоганного вікна його інженери-розробники використали:

- німецьку фурнітуру із гарантією на 30 тисяч відкривань. Ця фурнітура більш щільно притискає стулку до рами, чим підвищує герметичні властивості вікна. А також дозволяє використовувати різні режими провітрювання: від максимального у спекотну пору до мікрощилини у зимовий сезон.

- протизламну ручку Hoppe Secuistik. В момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно внутрішній елемент між ручкою та штифтом вмикається – і відбувається надійне блокування вікна зсередини.

- утеплення підвіконної планки, яке допомагає запобігти промерзанню підвіконня та утворенню конденсату взимку.

- енергозберігаючий склопакет в стандарті. В усіх серіях вікон Перфект склопакет із підвищеною ефективністю передбачений за замовчуванням.

- покращене оцинковане квадратне армування. Товщина металу - 1,4 мм, що забезпечує міцність та надійність віконної конструкції.

- пазовий ущільнювач нового класу TPV – додатковий захист від скупчення пилу всередині вікна.

- скруглений штапик – як основа естетичної бездоганності і привабливості вікон Перфект.

- 5-денний термін виготовлення – із турботою про дорогоцінний час замовників.

- 15 років гарантії – як свідчення упевненості виробника у якості своєї продукції.

Сертифікація металопластикових вікон

Документально якість ПВХ-вікон засвідчується санітарно-гігієнічним висновком та сертифікатом відповідності таким стандартам: ДСБу 15-99; ДСТУ Б В.2.6-23-2001 (ГОСТ 23166-99); ДСТУ Б В.2.6-24-2001 (ГОСТ 24700-99); ДСТУ Б В.2.6-107-2001 (ГОСТ 24866-99); ГОСТ 475-78; ГОСТ 21096-75; ГОСТ 21519-84; ГОСТ 23344-78; ГОСТ 23747-88; ГОСТ 25097-82; СНиП II-3-79.


Вікна торгової марки Perfect відповідають усім державним будівельним стандартам і найсуворішим вимогам з якості.

Як замовити металопластикві вікна Перфект у Львові

Обираючи вікна Перфект, ви обираєте не лише справді якісний продукт, але й цілий комплекс суміжних послуг: замір, доставку, монтаж, вивіз будівельного сміття.
 Якщо вам потрібно купити та встановити вікна Перфект у Львові, то ви можете або особисто прийти в фірмовий салон компанії, або викликати замірника одразу на об’єкт, скориставшись сервісною службою телефоном чи онлайн.

Салон PERFECT

Адреса:

м. Львів, вул. Наукова, 49а

Графік роботи:

з 9:00 до 18:00

Салон PERFECT

Адреса:

м. Львів, площа Липнева, 9 (біля привокзального ринку)

Графік роботи:

з 9:00 до 18:00

Салон PERFECT

Адреса:

с. Солонка, вул. Орлика, 1

Графік роботи:

з 9:00 до 18:00

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно