0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • /
  • Панорамные ворота AluPro

Панорамные ворота AluPro

Панорамні ворота серії AluPro – це унікальні конструкції, в яких втілилися мрії не одного покоління покупців. Вони гарнів і зручні в користуванні, міцні і функціональні, мають тривалий термін служби і відповідають новітнім тенденціям у оформленні. Панорамні ворота забезпечують бездоганну звуко- і теплоізоляцію, можуть бути представлені у всяких розмірах та широкій кольоровій палітрі. Пропоноване розмаїття дозволяє покупцям підібрати модель у відповідності з параметрами отвору і власними уподобаннями щодо конфігурації та кольору. 

Для виготовлення сегментів панорамних воріт використовують алюмінієві профілі без терморозриву.

Характеристика  Значення

Матеріал секцій Алюмінієвий профіль
Коефіцієнт опору теплопередачі, м² °C/Вт* 0,22
Максимальна ширина воріт, мм 7000 
Максимальна висота воріт, мм 6000 
Товщина склопакета, мм 26 
Можливість установки вбудованої хвіртки +

*Представлені в таблиці показники є актуальними для воріт з бінарним акриловим склінням (без хвіртки) загальною площею в 25 м².

Чисельність вертикальних імпостів у панорамних воротах серійного ряду AluPro не є усталеною нормою і, на вимогу замовника, може бути змінена. При умові, що ширина воріт не перевищуватиме 3000 мм, покупець може взагалі відмовитися від імпостів. Це збільшить оглядовість приміщення, дозволить бажаючим безперешкодно «заглянути» всередину і краще роздивитися представлений там товар.

Мал. Ворота серії AluPro з двома імпостами (стандартне розділення на секції)

Мал. Ворота серії AluPro з чотирма імпостами (збільшена кількість вертикальних імпостів)

Мал. Ворота серії AluPro з одним імпостом (зменшена кількість вертикальних імпостів)

Мал. Ворота серії AluPro без вертикальних імпостів (ширина воріт до 3000 мм)

Кольорове різнобарв’я 

Пропонована сьогодні кольорова палітра включає 9 шаблонних відтінків. За фарбування в нестандартні кольори (за шкалою RAL та в тон ADS703 - антрацит) потрібно доплачувати.

Варіанти монтажу панорамних воріт серійного ряду Alupro

Панорамні сегментовані ворітні конструкції «Алютех» модельного ряду AluPro заповнять отвори будь-яких конфігурацій і легко впишуться в архітектуру різних за величиною промислових об'єктів.

Сьогоднішня палітра воріт AluPro монтується за 10 схемами:

  • Класичний варіант. При такій установці вал з пружинами фіксують безпосередньо над отвором і ворітним полотном. При підніманні полотна утворюється прямий кут.

Мал. Стандартний монтаж

  • Вертикальний і високий тип. За такими схемами сегментовані ворота установлюють у високих приміщеннях.

Мал. Високий монтаж з верхнім розміщенням валу

Мал. Високий монтаж з нижнім розміщенням валу

Мал. Вертикальний монтаж з верхнім розміщенням валу

Мал. Вертикальний монтаж з нижнім розміщенням валу

  • Похилий монтаж. Цей тип установки підходить для тих споруд, де дах і, відповідно, стеля виконані під яким-небудь кутом.

Мал. Монтаж під кутом

Мал. Низький монтаж під кутом

Мал. Високий монтаж під кутом з верхнім розміщенням валу

Мал. Високий монтаж під кутом з нижнім розміщенням валу

  • Низький тип. За таким планом ворота монтують лише там, де перемичка розташована дуже низько.

Мал. Низький монтаж

Якщо викладеної інформації вам замало і ви хочете дізнатися більше, зверніться до фірмового буклету під назвою «Опис конструкції і технічні дані для монтажу промислових воріт серії ProPlus».

Популярність панорамних (широкоформатних) воріт пояснюється їх гарним зовнішнім виглядом та універсальністю, що дозволяє «доповнювати» ними приміщення різного призначення. Оскільки елементи панорамних блоків можна по-різному комбінувати із сандвіч-панелями, покупцям пропонується багатий вибір типів полотен.

АЛП

Ця конструкція представляє собою панорамне полотно, яке формується з прозорих сегментів однакової ширини і висоти.

Для заповнення полотен ворітних блоків AluPro використовується скління товщиною в 26 або 3 мм.

Ексклюзивним рішенням, яке використовується в широкоформатних воротах цієї серії, є можливість комбінування сандвіч-панелей зі склінням із акрилу. Причому, комбінація заповнень може бути довільною.

АЛПС

Ворітне полотно має двояке заповнення. Для нижнього ряду беруть сталеві сандвіч-панелі з малюнками і обробкою woodgrain (покупець може вибрати мікрохвилю або поперечний гофр S-типу). Для заповнення інших ділянок використовують скління товщиною в 26 і 3 мм або композитні сандвіч-панелі.

Бездоганне з’єднання скління та сандвіч-панелей можливе лише в тому випадку, коло товщина алюмінієвої рами відповідає товщині використовуваної панелі і дорівнює 45 мм. При цьому конфігурація оголовків має забезпечувати надійне «зрощення» панелей.

Всі панелі панорамних воріт є однаковими як за висотою, так і по ширині.

ПО

Ворітні конструкції з полотнами ПО – це комбінація сандвіч-панелей із прозорими сегментами. Перші заповнюють нижній і верхній ряди, панорамні секції – інші площі. Панорамні елементи використовують не тільки для покращення зовнішнього вигляду ворітної конструкції, але й для збільшення природного освітлення приміщення.

Покупці можуть вибрати сандвіч-панелі з мікрохвилями або S-гофром та відбитком woodgrain.

Ворітні блоки серії ПО (панорамний тип) оснащують панелями з акриловим заповненням товщиною в 26 або 3 мм. Акрил виділяється міцністю і не втрачає своїх властивостей на протязі багатьох років. 

Види заповнень для панорамних воріт

Ворітні блоки модельного ряду AluPro заповнюють двома видами листових матеріалів: світлопрозорим акрилом та композитними панелями з алюмінію.

Шаблонний варіант заповнення широкоформатних воріт - подвійне акрилове скління товщиною в 26 мм. Для виготовлення світлопропускних сегментів беруть якісний акрил, що виділяється міцністю і тривалий час не втрачає початкових властивостей.

Мал. Панель з подвійним акриловим склінням. Товщина - 26 мм

Мал. Панель з одинарним акриловим склінням. Товщина - 3 мм

Алюмінієві композитні панелі товщиною в 26 і 3 мм

Композитними панелями (товщина яких складає 26 мм) називають з’єднані між собою і заповнені полістиролом два листи алюмінію. На зовнішньому і внутрішньому листах можна побачити позначення фактури поверхні - stucco.

У композитних панелях, що мають товщину всього 3 мм, простір між двома листами алюмінієвої конструкції заповнюють поліетиленом високого тиску. Поверхня зовнішнього та внутрішнього листів є гладкою.

Мал. Панель з композитною вставкою. Товщина - 26 мм

Мал. Панель з одинарним акриловим склінням. Товщина - 3 мм

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно