0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Віконний провітрювач ПО 400

Віконний провітрювач ПО 400

Віконний провітрювач - функціональна деталь віконної конструкції, яка забезпечує постійний приплив свіжого повітря в приміщення. Використовують її при обладнанні постійної вентиляції, як в житлових, так і нежитлових будівлях, адже цей елемент можна застосовувати при монтажі віконних рам будь-яких розмірів.

Навіщо потрібен провітрювач?

Організація повітрообміну - найважливіший етап при плануванні житлових будинків і будь-яких приміщень, де будуть перебувати люди. Використання сучасних металопластикових конструкцій, які закриваються герметично, виключає можливість припливу свіжого повітря крізь численні щілини в рамі. Тому виникло питання про організацію примусової вентиляції, яка реалізувалася через віконний провітрювач.

Провітрювач віконний монтують в котеджах, міських квартирах, офісах, приватних будинках. Його використання дозволяє наповнити кімнати свіжим повітрям без звичного провітрювання шляхом відкривання вікон. При цьому не утворюються протяги, в приміщення не проникають зовнішні шуми. Повітряний потік проходить крізь вбудований пиловий фільтр, за допомогою якого очищається. Спеціальна конструкція виробів робить використання провітрювача максимально легким і комфортним.

Вентиляція приміщень і її організація за допомогою провітрювача

Вентиляція приміщень із застосуванням віконного провітрювача ідеальна для спальні або вітальні. Для ванни, туалету, кухні необхідно монтувати механічні витяжні вентилятори. Ці два варіанти проектуються одночасно, адже повітря, потрапляючи в кімнати крізь провітрювач, поступово забруднюється, після чого переміщується в зону дії примусової витяжки і виводиться за межі приміщення.

Провітрювач представляє собою деталь, що складається із:

  • внутрішньої решітки, що має регулювання, для контролю за напрямком і обсягом припливного повітря;
  • фільтра, який очищає повітря від зайвої вологи, бруду, пилу, зменшує рівень шуму;
  • зовнішнього козирка з антимоскітною сіткою, який не дає проникнути всередину кімнат воді і комахам з вулиці.

Встановлюючи віконний провітрювач, необхідно стежити за чистотою вхідного фільтра. Його технічне обслуговування здійснюється 3-4 рази на рік або частіше в міру необхідності. Забруднені фільтраційні елементи погано пропускають повітряні потоки, що погіршує якість повітрообміну, тому їх необхідно вийняти, промити під проточною водою або замінити новими.

Використання провітрювачів віконних дозволяє забезпечити в приміщенні оптимальний мікроклімат при мінімальних зусиллях з боку користувача.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно