0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Вікна для дачі

Вікна для дачі

Дачі є дуже популярним місцем для проведення уікендів. Мабуть немає людей, які би не хотіли втекти від міської суєти і шуму в тихе та затишне місце, поближче до природи. Але, щоб дача нам приносила лише приємні емоції потрібно подбати, щоб вона була безпечною та надійною.

Переважно дачні будинки розташовані неподалік міст. І вони часто пустують. Адже найприємнішими періодами перебування на дачі це теплі і сонячні дні. Тому будуючи будиночок та обираючи матеріали потрібно подумати про їх безпеку та надійність.

Вибираємо вікна для дачі

Метапластикові вікна – це найпоширеніший варіант конструкцій для дачних будинків. Враховуючи, що на дачі ніхто не проживає, а лише відпочивають у теплі вихідні дні, то потрібно подумати про їх надійність та безпеку.

Найкращим варіантом для вікон на дачу будуть конструкції із двохкамерним склопакетом. Три скла набагато важче розбити, окрім того ви можете замовити не звичайне скло, а загартоване, триплекс тощо. Вони унеможливлюють потрапляння «непроханих гостей» через віконні отвори в середину, відповідно ви будете відчувати комфорт та захищеність.

Для рам можна обрати профіль як українського так і німецького виробництва. Ваш вибір буде залежати від призначення дачного будинку та періоди перебування в ньому. Звісно, якщо ви полюбляєте там бути в морозяну погоду, то варто подумати про збереження тепла. Для таких варіантів можна обрати шестикамерні конструкції. Адже, чим більше камер, тим вікна будуть «теплішими». Метапластикові вікна є надійнішими ніж дерев’яні. Це пов’язано з тим, що виламати конструкції з ПВХ набагато трудніше ніж з дерева.

Якщо ваш дачний будинок виготовлений з дерева, або «під дерево», то вам не варто переживати за використання металопластикових вікон. Звісно, що звичайні білі вікна не будуть гармоніювати з фасадом. Проте на сьогодні доступний широкий вибір варіантів забарвлення віконних рам. Серед популярних кольорів є забарвлення, яке відтворює текстуру та відтінок відомих порід деревини. Він є дуже якісним, що відрізнити вікна ПВХ від дерев’яних дуже важко.

Популярними для дачних вікон є і аксесуари. Особливо варто відмітити антимоскітні сітки. Саме до металопластикових вікон вони легко прикріпляються і знімаються.

Замовити вікна для дачі

При виборі вікон для дачі потрібно враховувати багато факторів. І пересічній людині іноді важко обрати найкращий варіант конструкцій серед широкого їх асортименту. Відвідавши наш салон «Перфект» ви отримаєте професійну консультацію від наших менеджерів, щодо особливостей вікон для дачі. Окрім того ви матимете можливість наочно оглянути зразки нашої продукції: варіанти профілів, склопакетів, фурнітури, ручок тощо. Адже правильний вибір вікон для дачі – це гарантія комфорту та задоволення від користування ними протягом багатьох років.

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно