0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Вхідні металеві двері

На думку більшості фахівців міцними та  надійними  вхідними конструкціями є металеві двері. Купуючи їх кожен очікує отримати комфорт та безпеку – і це головні критерії вибору сучасних людей. Окрім того, не варто забувати і про зовнішній вигляд – вхідні двері є «візитною карткою» як Вашого дому так і офісу. Щодо варіантів конструкції, то це можуть бути арочні, із скляними вставками, двостулкові, де одна частина може бути глухою – все залежить від дверного прорізу та вподобань господарів.

Як правильно вибирати вхідні металеві двері

На сьогоднішніх день велику роль при виборі дверей віддають їх технічним характеристикам, зокрема показникам тепло- і звукоізоляції, стійкості до механічних пошкоджень, підвищеної вологості та температурних коливань. Сьогодні можна обрати металеві дверні конструкції найрізноманітнішого дизайну, забарвлення та з використанням накладок. Так, використовують сучасні матеріали для обробки металевих дверей – це МДФ панелі  та ПВХ плівки, які відтворюють текстуру та тон відомих порід деревини, що допомагає створити справжній витвір дизайнерського мистецтва.

Щоб вхідні дверні конструкції були міцними та довговічними необхідно звертати на ряд факторів: від вартості до матеріалів та якісної фурнітури. Дуже важливо підібрати відмінний варіант саме для Вашого будинку, квартири чи офісу, адже це запорука комфорту та задоволеності в користуванні дверима. Також необхідно приділити увагу і виборі дверної коробки, а саме її жорсткості та співвідношенню з дверним полотном.

Розвіювання міфів щодо дверних металевих дверей

При виборі дверних вхідних конструкцій багато людей коригуються стереотипами або міфами, через що роблять невірні покупки та отримують лише негатив в користуванні дверима. 

Надійний замок – це головна передумова захисту

Звісно дверний замок має велике значення, проте все зведеться нанівець якщо дверне полотно і фурнітура будуть не якісними та не міцними. Для відмінної надійності важливими є всі компоненти.  

Найвища ціна – найнадійніші двері

В більшості випадках, саме ціна і є показником хорошої якості дверей. Проте є і винятки. Так, наприклад, на вартість конструкції впливає декорування дверного полотна, що надає дверям лише естетичну привабливість. Тому слід приділяти увагу більш корисним показникам металевих вхідних конструкцій.

Чим більше замків – тим більш надійні двері

Це мабуть один з найбільш поширених міфів. Адже чим більше замків, тим дверне полотно втрачає свою міцність через втрату своєї цілісності. Результати багатьох досліджень свідчать, що оптимальним варіантом є два замки: один циліндричний, інший – зсувний.

Де купити металеві вхідні двері

Завітавши в мережу салонів «Перфект» Ви матимете можливість отримати багато корисної інформації та поради від наших менеджерів-консультантів, що допоможуть здійснити найоптимальніший вибір саме для Вашої квартири, будинку чи офісу. А також оглянути зразки готової дверної продукції, обрати забарвлення та декор, фурнітуру та замки, тощо. Наші працівники, за Вашим бажанням, здійснять доставку та встановлення придбаних вхідних металевих дверей, адже правильний монтаж це запорука багаторічної функціональності та комфорт користуванні ними.   

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно