0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • /
  • Системи балконного засклення VBS

Системи балконного засклення VBS

Системи балконного засклення VBS – це втілення новітніх технологій в системи безрамного скління з перпендикулярним паркуванням стулок конструкції. Дані системи є симетричними, це означає що в них передбачається однаковий набір відповідних профілів та спеціальних роликів, що розташовуються зверху і внизу кожної стулки. Це відмінний варіант для балконів і лоджій, проте VBS використовують і для скління альтанок, веранд, терас, але не для наскрізного проходу.

Дизайн і функціональність систем балконного скління VBS

Системи балконного скління VBS характеризуються лаконічним, сучасним дизайном і функціональністю. Як працює система? Конструкція передбачає одну стулку орного відкривання, після того як вона буде відчинена всі стулки по одній з’їжджаються на її місце і також відкриваються. Тобто під час відкривання балконної системи всі стулки збираються в одному місці – паркуються в пачку на краю прорізу. Дані стулки можна паркувати на одну сторону або ж по два боки конструкції.

Системи балконного скління VBS володіють рядом переваг, що роблять їх найоптимальнішим рішенням для балконів та лоджій. Так, завдяки технічним характеристикам є можливим засклення балконів і лоджій нестандартної і складної форми з рухом (перекочуванням) стулок через кути. Також використовуючи дану систему стає можливим повне відкривання, адже VBS забезпечує майже 100% відкриття отвору.

Доглядати за такими балконними системами дуже легко, адже їх миття відбуваються коли стулки перебувають на парковці і є легкодоступними. Також вони є зручними в користуванні – з даними системами провітрювання приміщення є легким процесом, окрім того вони дозволяють підтримувати оптимальні температурні умови.

Особливості конструкції VBS

Для виготовлення балконних систем VBS використовується метал, пластик, алюміній – це робить їх стійкими до корозії. Окрім того для роликів і підшипників застосовуються захисні елементи, що унеможливлюють потрапляння пилу та бруду, а відповідно системи служитимуть протягом багатьох років безперебійною роботою. Окрім того конструкція роликів з підшипників забезпечує плавний і безшумний рух стулок конструкції. Ролики і підшипники у балконних системах VBS дозволяють витримувати навантаження до 20 кілограм, а вагу стулок – 40 кілограм.

Профілі є анодируваними і виготовляються у сріблястому, бронзовому кольорі та без фарбового покриття. Для останнього можна надати будь-яке забарвлення, в тому числі і під тон та фактуру, що відтворюють відомі породи деревини, або будь-який інший однотонний колір, який буде вам до вподоби і буде гармоніювати з інтер’єром приміщення та екстер’єром будівлі.

Системи скління VBS має вигляд як «скляна стіна» - вона не має жодних перемичок і стійок, що дозволяє сонячному промінню без перешкод потрапляти в середину приміщення. Довжина такої стіни може бути різною, тут немає жодних обмежень. Окрім того конструкція є придатною до ремонту – легко замінюються стулки, секції, фурнітура тощо. Для максимальної безпеки можна використовувати загартоване скло, що є ударостійким, товщиною 6 мм.

Вартість

Комплектація Стандарт - 42 100 грн.
Комплектація Бюджет - 22 900 грн.
Виробництво: Турція.
Скло: 6 мм гартоване.
Комплектація: краплезбірник, дитячий замок (комплектація стандарт), провітрювання (комплектація стандарт).
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно