0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

  • /
  • Шестикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 6 Tytanium для приватних будинок

Шестикамерний віконний ПВХ профіль PERFECT 6 Tytanium для приватних будинок

Клас енергозбереження ☆☆☆☆

6-и камерна профільна система шириною 70 мм ексклюзивно для PERFECT в Україні

Відмінний вибір для тих, хто бажає заощадити на опаленні заміського будинку чи квартири. Шість повітряних камер забезпечують високу шумо- та теплоізоляцію, а товсті стінки профілю - міцність та надійність.

Для шестикамерної профільної системи характерні покращені технічні характеристики,  зокрема опір теплопередачі, що становить – 0,91 м.кв. С./Вт.

Серія Energy - це практичне рішення, що відповідає високим європейським стандартам.

Квадратне армування 1,4 мм

Вікно підсилюється надійним армуванням у 1,4 мм, що дозволяє виготовити стійкі конструкції навіть великих розмірів.

Квадратна форма армування в рамі забезпечує достатню жорсткість для високоповерхівок навіть з найвищим вітровим навантаженням.

Протизламна віконна ручка HOPPE Secustik

Віконна ручка виконує не лише естетичну, а й функціональну роль. Її хід повинен бути плавним, форма – зручною та легкою в користуванні, а головне – вона повинна гарантувати надійність та безпеку.

Саме такими рисами володіє німецька ручка Hoppe системи Secustik, що забезпечує захист від зламу при впливі на неї ззовні, та звукове сигналізування про закривання-відкривання.

Можливість встановлювати склопакети шириною до 32 мм

Широка рама профілю дозволяє використовувати енергозберігаючі склопакети шириною до 36 мм, що характеризуються найвищими показниками теплоізоляції. Можливе застосування двох та трьох стекол, а також використання тонованого, гартованого, ударостійкого скла.

Захистити від сонця та зекономити на кондиціонуванні і опаленні допоможуть багатофункціональні склопакети.

Якісна німецька фурнітура Winkhaus activPilot

Фурнітура – все те, що приводить стулку до руху, а тому від її якості залежить зручність користування вікном. Для цієї системи використовується тільки німецька фурнітура найвищої якості, що відмінно зарекомендувала себе як надійна та довговічна.

Елементи продумані до дрібниць, лаконічність та згладженість форм додають естетики та комфорту у використанні!

Додаткове утеплення підставочної планки

Підставочний профіль – невід'ємний елемент конструкції, який забезпечує зручне та надійне кріплення підвіконників і відливів.

З метою додаткового утеплення та захисту від промерзання використовується пінополіуретановий наповнювач. Крім того, така перевага забезпечує мінімізацію конденсування на вікні.

Можливість встановлення 3 контуру ущільнення (як опція,яку можна дозамовити)

Максимально утеплити та шумоізолювати приміщення допоможе додатковий контур ущільнення по периметру стулки.

Фактично створюється допоміжна повітряна камера, підвищується герметичність, краще зберігається фурнітура, захищена від зовнішніх впливів.

Ступеневий нахил на всіх відкривних стулках

Легкість і зручність при провітрюванні приміщень забезпечує ступеневий відкид, який дозволяє самостійно вибрати режим згідно побажань. Свіже повітря і жодного протягу – тепер це просто!

Ексклюзивні сучасні кольори ламінації

Індивідуальність, вишуканість, стиль – не просто висловлювання: широка палітра стандартних кольорів ламінації, декоративні шпроси та інкрустація перетворює вікно в неповторний елемент дизайну.

Високоякісне покриття чудово виглядатиме протягом довгих років.

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно