0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Участь в тендерах

Безпечні і екологічні вікна та двері – для навчальних і лікувальних закладів!

Участь в тендерах

Участь в тендерах – це один з напрямків нашої діяльності. Ми постійно відслідковуємо та беремо участь в проведенні торгів по встановленню віконних та дверних конструкцій в нових та бюджетних будівлях.

При виготовлені вікон та дверей використовуються лише профілі та фурнітура імпортована з Німеччини та Польщі. Тому всі використані матеріали є якісними та екологічними згідно всіх норм і ГОСТів ЄС. А отже, наші віконні та дверні конструкції можуть використовуватися в дитячих садочках, школах, лікарнях, тощо.

Безпечний склопакет

Для безпеки, особливо якщо це вікна для шкіл і садочків, ми укомплектовуємо склопакет ударостійким покриттям, не менше класу А1. Навіть якщо нанести удар, то висока в’язкість утримає осколки і збереже цілісність склопакету.

Але варто пам’ятати, що чим більші розміри склопакету, тим вищий клас повинен бути і навіть поєднуватися із загартованим склом або триплексом.

Блокування відкривання вікна

Ще однією особливістю віконних конструкцій – це спеціальна фурнітура. А саме ручка з замком, або ще її називають - знімна, яка легко знімається, якщо не потрібно відкривати вікно.

Така ручка із замком дає можливість використовувати вікно в режимі провітрювання (відкинути), але блокує його відкривання.

Світлопропускна здатність вікон

Якщо вікна для навчальних закладів, дуже важливим питання є освітленість приміщення. Тому віконні отвори в таких будівлях приблизно на 23% більші.

Відповідно самі віконні конструкції, комплектуючі та кріплення відрізняються від стандартних, які використовуються в житлових будинках.

Ми, маючи власне виробництво, можемо виготовляти вікна будь-якої конфігурації і розмірів.

Сертифікація вікон та дверей

Якщо вікна будуть встановлюватися в лікувальних чи навчальних закладах, дуже важливим є їх екологічність.

Вся наша продукція пройшла сертифікацію та має відповідні документи, що підвереджують її безпечність для життя і здоров’я.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно