0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Для будівельників

Створюємо затишок і комфорт разом!

Вибір будівельників: чому ми?

Наше виробництво вікон та дверей - це сучасний, автоматизований процес за участю фахових та відповідальних працівників. Завдяки цьому віконні та дверні конструкції є високоякісними та довговічними.

Ми маємо необхідні документи на здійснення виробництва, а наша продукція пройшла сертифікацію.

Переваги співпраці з нами

Для наших корпоративних клієнтів ми створюємо максимально вигідні умови, а саме:

 • здійснюємо проектування, виготовлення і встановлення вікон та дверей будь-якої складності;
 • виконуємо замовлення в найкоротші терміни;
 • монтажні роботи здійснюємо відповідно до всіх норм та ГОСТів;
 • надаємо на нашу продукцію гарантію – до 15 років.

З нами зручно

Ми здійснюємо весь цикл виробництва віконних та дверних конструкцій: від надання консультацій і здійснення замірів до монтажу та подальшого сервісного обслуговування.

Ефективна служба логістики

Ми маємо власну службу логістики. Завдяки їй ми доставляємо на об’єкти віконні та дверні конструкції в зручний для Вас час. Наші логісти контролюватимуть, щоб Ваше замовлення було доставлено швидко та без пошкоджень.

З нами вигідно

Ми здійснюємо постійний моніторинг цін на віконні та дверні конструкції, щоб наші пропозиції були актуальними та вигідними для Вас! Адже, Ваш прибуток – наш пріоритет!

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно