0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • Для будівельників

Для будівельників

Створюємо затишок і комфорт разом!

Вибір будівельників: чому ми?

Наше виробництво вікон та дверей - це сучасний, автоматизований процес за участю фахових та відповідальних працівників. Завдяки цьому віконні та дверні конструкції є високоякісними та довговічними.

Ми маємо необхідні документи на здійснення виробництва, а наша продукція пройшла сертифікацію.

Переваги співпраці з нами

Для наших корпоративних клієнтів ми створюємо максимально вигідні умови, а саме:

 • здійснюємо проектування, виготовлення і встановлення вікон та дверей будь-якої складності;
 • виконуємо замовлення в найкоротші терміни;
 • монтажні роботи здійснюємо відповідно до всіх норм та ГОСТів;
 • надаємо на нашу продукцію гарантію – до 15 років.

З нами зручно

Ми здійснюємо весь цикл виробництва віконних та дверних конструкцій: від надання консультацій і здійснення замірів до монтажу та подальшого сервісного обслуговування.

Ефективна служба логістики

Ми маємо власну службу логістики. Завдяки їй ми доставляємо на об’єкти віконні та дверні конструкції в зручний для Вас час. Наші логісти контролюватимуть, щоб Ваше замовлення було доставлено швидко та без пошкоджень.

З нами вигідно

Ми здійснюємо постійний моніторинг цін на віконні та дверні конструкції, щоб наші пропозиції були актуальними та вигідними для Вас! Адже, Ваш прибуток – наш пріоритет!

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно