0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • Повний спектр сервісних послуг з продажу метелопластикових (ПВХ) вікон від ТМ «Перфект»

Повний спектр сервісних послуг з продажу метелопластикових (ПВХ) вікон від ТМ «Перфект»

Наші послуги – це професійний сервіс: від консультування та замірів до монтажу та технічного обслуговування!

Здійснення замірів

Виготовлення вікон чи дверей починається із здійснення замірів віконного прорізу. Адже саме від цього залежатиме правильне функціонування та довговічність віконних чи дверних конструкцій.

Дізнатися більше про послугу

Доставка

Доставка готової продукції здійснюється нашою логістичною службою. Час та місце узгоджується із замовником завчасно. Ми дбаємо, щоб вікна та двері були доставлені Вам швидко та в відмінному стані.

Дізнатися більше про послугу

Монтаж вікон

Монтаж віконних та дверних конструкцій здійснюють працівники, які пройшли спеціальну профільну підготовку та мають досвід роботи. Адже саме від монтажу залежить якість функціонування вікон та дверей.

Дізнатися більше про послугу

V.I.P монтаж

V.I.P монтаж, або ж «теплий монтаж» здійснюється спеціальною бригадою монтажників. Особливістю його є використання гідро- та пароізоляційних стрічок. Завдяки цьому в приміщенні максимально зберігається тепло та є гарантією уникнення попадання вологи у відкоси. А значить що вікно буде завжди сухим і без утворень цвілі та грибків.

Дізнатися більше про послугу

Мобільний офіс

«Мобільний офіс» створений для тих, в кого немає можливості приділити час для пошуку вікон та дверей. Завдяки цій послузі наш менеджер приїде до Вас зі всіма виставковими взірцями продукції, щоб Ви могли обрати ті вікна чи двері, які будуть максимально задовольняти Ваші потреби.

Дізнатися більше про послугу

Гарантійне обслуговування

Наше виробництво вікон та дверей відбувається зі строгим дотриманням всіх норм і ГОСТів. Відповідальні, професійні працівники, надійне обладнання, імпортні матеріали та фурнітура – запорука якісної і довговічної продукції. Тому ми впевнені в ній, та надаємо 15 років гарантії.

Дізнатися більше про послугу

Для будівельників

Ми завжди раді співпраці з будівельними організаціями. Для них ми розробляємо спеціальні ціни на віконні та дверні конструкції. А наші працівники, від консультантів та замірників до логістів та монтажників, зроблять все можливе, щоб співпраця була ефективною, вигідною та приємною для Вас.

Дізнатися більше про послугу

Участь у тендерах

Ми відслідковуємо та беремо участь в проведенні тендерів по встановленню вікон та дверей в бюджетних організаціях та в новобудовах. Адже наша продукція лише з якісних та екологічних матеріалів. Тому наші вікна та двері безпечні для дітей та є відмінним варіантом для використання в навчальних та лікувальних закладах.

Дізнатися більше про послугу

Сервіс вікон

Якщо у Вас вже є встановлені вікна, але виникли проблеми з їхньою роботою, або ж бажаєте збільшити функціональність, то наші працівники допоможуть у цьому. Ми здійснюємо ремонт та технічне обслуговування віконних та дверних конструкцій.

Дізнатися більше про послугу

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пан Роман - с. Петрики
  PERFECT 5 Energy
  Бачив, напевно, чи не усі варіанти, що є на ринку; довго порівнював та однокласниця порадила і, виявилося, недарма. Вікна об’ємні, приємні на вигляд і дотик, відкриваються не просто вбік і вверх, а й відкидаються ступенево – такі мало де є! Щодо сервісу, то сам здивований, виникли деякі питання – бригада приїхала за три години (якось занадто швидко). В будинку затишно, тихо , ні протягу ні шуму (хоча і склопакет однокамерний), справді задоволений вікнами!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно