0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Мобільний офіс

“Мобільний офіс” – замовлення вікон і дверей не виходячи з дому!

Послуга – “мобільний офіс”

“Мобільний офіс” – це ідеальний варіант, для тих людей, які не мають вільного часу для походу в салони, щоб вибрати вікна або ж двері.

Замовивши дану послугу, ми приїдемо до Вас самі в будь-який зручний для Вас час і місце!

Завдяки мобільному офісу Ви матимете можливість ознайомитися із зразками в натуральну величину в усіх варіантах обробки нашої продукції, отримати вичерпну інформацію та переглянути документи, які засвідчуватимуть якість наших вікон чи дверей та їх аксесуарів.

“Мобільний офіс” – це зручно

При замовленні “мобільного офісу” ми приїдемо до Вас в будь-який день тижня з 09:00 до 22:00 години. Також послуга доступна у вихідні та святкові дні!

Економія Вашого часу

Завдяки замовленні послуги “мобільний офіс” Вам не прийдеться по декілька разів їздити на офіс, чекати на розмову з менеджером, тощо. Адже Ви зможете всі питання вирішити в домашніх умовах або в своєму офісі. І це заощадить Ваш час і кошти!

Консультація вдома чи в офісі

Консультація вдома є найефективнішою. Адже перебуваючи на місці менеджер зможе наочно оцінити та врахувати будинок, стіни, поверх, опалення і на яку сторону, сонячну чи тіньову, будуть виходити вікна.

І це дасть можливість знайти для Вас оптимальний варіант з врахуванням всіх Ваших побажань та потреб.

Оформлення договору – жодних хвилювань

Для нас немає значення, де буде підписаний договір на виконання замовлення. При оформленні необхідних документів вдома чи в офісі, Ви матимете ідентичний пакет тому, який би отримали в нашому салоні.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно