0 800 210 722
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Вивіз сміття та старих вікон

Вивіз сміття – заощадження Вашого часу та зусиль!

Послуга – вивіз сміття

При встановленні нових вікон будьте готові, що після виконання необхідних робіт з’явиться багато пилу, бруду та найголовніше – старі віконні рами. І постануть питання: як їх винести з будинку та куди утилізувати.

Наші працівники можуть допомогти Вам у вирішені даного питання, якщо Ви скористаєтеся послугою – вивіз сміття.

Сміття від монтажних робіт

Під час здійснення монтажних робіт стару віконну раму доводиться виймати частинами. Окрім того, щоб правильно виставити нове вікно, виникає необхідність в руйнуванні відкосів та підвіконника.

Кількість сміття залежить від стін і конструкції віконної коробки.

Як здійснюється вивіз сміття

Вивіз сміття здійснюється по узгодженню з замовником.

Даний процес включає в себе наступні етапи:

 • упакування та знесення (звезення) сміття, незалежно від поверху, на якому проводилися монтажні роботи;
 • прибирання, при необхідності, сходової клітки та ліфту;
 • завантаження будівельних відходів в машину;
 • вивезення сміття на відповідні полігони для будівельних відходів.

Самостійне вивезення сміття

Якщо Ви вирішили утилізувати сміття самостійно, то слід пам’ятати, що викидати його в побутові контейнери не можна. Оскільки це може стати причиною накладання адміністративного штрафу на Вас комунальними службами.

Щоб самостійно вивезти сміття Вам доведеться: знести його до машини, завантажити, вивезти в місця збору і розвантажити … Процес, звичайно, створить для Вас клопоти та займе не мало Вашого часу.

Замовлення послуги – вивіз сміття

Для того щоб замовити послугу вивіз сміття Вам необхідно повідомити про це нас, під час здійснення замовлення на виготовлення нових вікон чи дверей. Наші працівники приберуть в приміщенні та вивезуть всі будівельні відходи після проведення монтажних робіт.

Послуга вивіз сміття є необов’язковою і нами не нав’язується. Якщо Ви не бажаєте нею скористатися, то в такому випадку наші працівники винесуть демонтовані віконні рами на сходову клітку поверху. Після цього Ви самостійно приймете рішення як і де їх утилізувати або ж знайдете для них інше призначення.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно