0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
 • /
 • /
 • /
 • V.I.P. монтаж

V.I.P. монтаж

«Теплий монтаж» – гарантія найвищого рівня збереження тепла та сухості вікон у Вашому домі!

Послуга – V.I.P. монтаж

V.I.P. монтаж, або ж «теплий монтаж» - це інноваційна розробка, яка служить для найвищої волого- та теплоізоляції віконної конструкції. Завдяки цьому в приміщенні зберігається тепло, виключається можливість появи цвілі на укосах та промерзання рами зимою.

Здійснюється «теплий монтаж» спеціальною нашою бригадою монтажників на Ваше замовлення.

Характеристика V.I.P. монтажу

Особливістю V.I.P. монтажу є використання, окрім монтажної піни, гідро- та пароізоляційних стрічок, які поміщають між укосами та рамою вікна. Вони забезпечують правильні вологообмінні і паровивідні процеси та захищають монтажні шви від зовнішніх чинників.

Окрім того, під час «теплого монтажу» зовнішні та внутрішні укоси покриваються спеціальними панелями, які допомагають посилити теплоізоляцію приміщення та покращити ефект енергозбереження.

Переваги «теплого монтажу»

Використання V.I.P. монтажу забезпечує тепловий комфорт, а також виключить можливість потрапляння вологи, яка негативно впливає на теплоізоляційні матеріали. Через неї у віконній конструкції можуть появитися грибки, цвіль, а в холодну пору – це може стати причиною промерзання вікон.

Паронепроникна стрічка стане на заваді потрапляння вологи в середину конструкції, та нормалізує процес дифузії водяної пари (в тому числі і відсутність конденсату).

«Теплий монтаж» – ще один крок до економії на опаленні

Багато людей вважають, що те що не видно – не є дуже і важливим, тим більше, якщо це стосується сучасних технологій. Але це є помилкове бачення. Адже одноразово інвестувавши в якісний, енергозберігаючий монтаж, ви економите кошти в майбутньому – на опалені в приміщенні.

Якщо Ви вкладаєте кошти в енергоефективні віконні конструкції, то потрібно подбати, щоб і монтаж був виконаний з використанням якісних матеріалів і новітніх технологій – для кращої теплоізоляції вікон.

«Теплий монтаж» – як замовити

Для того щоб замовити послугу V.I.P. монтажу – «теплий монтаж», Вам необхідно повідомити нас, під час замовлення нашої продукції.

Спеціальна бригада монтажників здійснить встановлення вікна з використанням спеціальних ізоляційних стрічок та новітніх технологій.

Адже інвестування в теплозбереження сьогодні, стане економією Ваших коштів в майбутньому.

Особливості ваших вікон
Відгуки
 • Пані Оксана - с. Байківці
  PERFECT 6 Tytanium
  З новими вікнами будинок виглядає набагато краще. Стало і тепліше, і тихіше, а у нас поблизу активний дорожній рух. Жодних недоліків не помітила, хоча користуюся весь час. Дуже сподобалися вікна Перфект, раджу всім хто має можливість і планує ставити вікна. Будете задоволені не на 99%, а на 100%!
 • Пані Оксана - м. Кременець
  PERFECT 6 Tytanium
  Замовила вікна минулого року в Кременці, менеджери салону добре знають свою справу, ризикнула і не прогадала. В порівнянні зі старими дерев’яними, в будинку стало набагато світліше – відкрився чудовий краєвид і візуально збільшилася кімната, до самого вечора не вмикаємо ламп, а отже економимо електроенергію. Раніше в морозні дні при максимальному опаленні в будинку було не більше 15 °С, а цього року перезимували при 23 °С і більше, доводилося навіть провітрювати! Дуже задоволена вікнами, надійними ручками, рекомендую знайомим і родичам, а дочка вже й собі замовила Perfect!
 • Пан Ігор - м. Тернопіль
  PERFECT 6 Tytanium
  Продукція Perfect приглянулася одразу, спочатку вважав, що дорого, але зараз ні хвилини не жалкую. Зручні в користуванні, а в кімнаті суттєво тихіше, тепло нікуди не зникає – заради цього і варто змінювати вікна. Недоліків не знайшов, сподобалися усім членам сім’ї. І сусіди планують замовляти такі ж вікна.

Переваги сервісу
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно