0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Семикамерні вікна

Вікна та двері це «візитна картка» вашого будинку чи квартири. Вони свідчать про ваш смак, статус та є окрасою інтер’єру приміщення та екстер’єру будівлі. Проте, вікна – це не лише оформлення віконного отвору, але і забезпечення квартири чи будинку певними технічними характеристиками. Вони залежать від комплектуючих, з яких виготовляються конструкції: профіль, склопакет, фурнітура та ручки.

В залежності від кліматичної зони, типу приміщення вибирають однокамерний або двохкамерний склопакет. Звісно, що використання трьох шарів скла забезпечує приміщення максимальними показниками збереження тепла. Проте їх найчастіше використовують для приватних будинків, та вікон що виходять на північну сторону горизонту. Для покращення теплоізоляції, пустоти утворені між склом заповнюють інертним газом (аргоном), а скло покривають спеціальним металевим напиленням (іонами срібла).

Проте велику увагу слід приділяти і профілю. Використання профільної системи при виробництві вікон забезпечує їх міцністю, стійкістю та надійністю. Для віконних конструкцій використовують профіль з різною кількістю камер (від 2 до 8). Для них діє правило: чим більше камер – тим «тепліші» вікна. Для приватних будинків і дачних котеджів відмінним варіантом будуть вікна з семикамерного профілю.

Семикамерні вікна: загальна характеристика

Компанія «Перфект» виготовляє віконні конструкції із використанням семикамерного профілю. Виготовляється він в Німеччині на концерні Profine. Він є екологічночистий, якісний та стійкий до мінливості погодних умов і механічних пошкоджень. Віконні конструкції з використанням даного профілю можуть мати великі розміри, оскільки в ньому використовується квадратне металеве армування.

Ширина рами семикамерних вікон дозволяє встановити склопакет глибиною до 36 мм. Найчастіше використовується двохкамерний (з використанням 3 скла), а також сонцезахисні, тоновані тощо. Також для скла доступний широкий асортимент декору: шпроси, фреза, вітражі. Завдяки їм приміщення буде наповнене надзвичайною атмосферою та отримає привабливий вигляд екстер’єр будинку.

Семикамерним вікнам можна надати різне забарвлення рами: від звичайного однотонного кольору, до забарвлення, яке відтворює тон та текстуру відомих порід деревини. Особливість даного профілю є його безшовне з’єднання, що надає вікнам презентабельного вигляду. Окрім того рама має згладжені форми та елегантні грані, що створює надзвичайний дизайн вікна.

Для семикамерних вікон використовується виключно німецька якісні фурнітура та ручки. Адже це є гарантія довговічного функціонування конструкції.

Замовити семикамерні вікна

Якщо ви маєте на меті встановити якісні та надійні вікна, то рекомендуємо завітати в наші салони «Перфект», або ж зателефонувати на інформаційну лінію - 0 (800) 500-593. Наші менеджери нададуть корисну формацію, щодо критеріїв вибору вікон, представлять документи, що засвідчують якість нашої продукції. Окрім того ви матимете можливість наочно оглянути зразки різних профілів та склопакетів, а також варіантів декору та аксесуари. Ми впевнені в якості нашої продукції, і надаємо 15 років гарантійного безкоштовного обслуговування! Чекаємо вас! Вдалих покупок!

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно