0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00

Розпашні вікна

Розпашні вікна прийшли до нас ще з часів Середньовіччя. Це були моделі перших відкривних конструкцій, які використовувалися для замків і звичайних будинків. В ті часи воно складалося з 6 скляних полотен, але з часом технології вдосконалилися і тепер їх достатньо двох. В кінці XVIII століття були винайдені рами, що ковзають в підйомному вікні, що спровокувало зменшення використання розпашних конструкцій. Проте сьогодні такі вікна відновили свою популярність. Найчастіше їх використовують для загородних та дачних будинків, балконів та лоджій тощо.

Розпашні вікна являють собою вікно з двох створок. Особливістю їх є відкривання двох частин на ззовні, без використання перегородок посередині. Для таких конструкцій використовуються лише одна ручка на одній із частин. Встановлення розпашного вікна можливий при ширині віконного отвору від 1 метра.

Переваги та недоліки використання розпашних вікон

Обираючи саме таку конструкцію для віконних та балконних отворів ми отримуємо вікна, які розкриваються широко, даруючи красивий кругозір, що не можуть забезпечити жодні інші дизайни вікон. Окрім того, завдяки щільному закриванні створок, вони володіють відмінними технічними  характеристиками, зокрема високими показниками теплозбереження. Розпашні вікна легко відкриваються та забезпечують відмінну вентиляцію. Ще однією їх перевагою є високий ступінь протизламності. Це забезпечується гачкоподібним замкам, які вбудовуються в раму конструкції.

Проте обираючи розпашні конструкції для віконних отворів необхідно пам’ятати і про їх недоліки, зокрема про швидку зношуваність. Це відбувається через те, що створи відкриваються на зовні і потрапляють під дію погодних явищ (дощу, снігу, сонця), відповідно деякі частини можуть швидше зноситися. Також до недоліків можна віднести схильність до механічних поломок. Особливо це актуально при придбані дешевих вікон з неякісною фурнітурою.

Як правильно вибрати розпашні вікна

Сьогодні на ринку віконних конструкцій приставлені варіантів та дизайнів оформлення віконних отворів. Проте не всі вони є якісними та довговічними. Компанія «Перфект» для виготовлення вікон та дверей використовує лише матеріали імпортовані з країн Європейського Союзу, зокрема Німеччини. Адже для розпашних вікон дуже важлива є якісна фурнітура, профіль та ручки.

Для оформлення розпашного вікна ви можете обрати найрізноманітніші варіанти забарвлення профілю, обрати будь-який тип скла для склопакетів та декор. Все це ви можете наочно оглянути завітавши в мережу салонів «Перфект» у своєму місті!

Інші види вікон:

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно