0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • ПВХ двері з МДФ накладками

ПВХ двері з МДФ накладками

Створити неперевершений дизайн дверних конструкцій допоможуть МДФ панелі. Вони можуть встановлюватися під час безпосереднього виробництва дверей, або під час їх реставрації. Завдяки використанню панелі конструкції, окрім привабливого зовнішнього вигляду, будуть міцніші та надійніші.   

МДФ - це абревіатура англійською мовою, що означає древоволокниста плита середньої щільності. Цей матеріал доволі популярний і широко використовується у виготовленні меблів, дверей та інших виробів. Адже він є екологічно чистий, простий в обробці і низький у вартості.

Використання МДФ панелей

Варіант оформлення дверного полотна МДФ панелями буде відміннім для металевих, броньованих, дерев’яних дверей, тощо. Даний матеріал дозволяє створити найрізноманітніше різьблення та об’ємні малюнки. Для наших моделей МДФ панелей використовуються 3D фрезерування, художнє фрезерування та стандартне – все залежить від Ваших вподобань на стильового оформлення приміщення. Даний матеріал  ідеально підходить для 3D фрезерування порожнин різної глибини, криволінійних форм та отворів, що дозволяє створити надзвичайно привабливий дизайн.

Щодо забарвлення, то це тонове та фактурне відтворення популярних порід деревини. МДФ панелі виготовляються в процесі пресування деревної стружки при дуже високій температурі і тиску. Під час їх виробництва використовуються карбамідна смола та модифікований меламін (клас Е1). Проте не використовуються шкідливі та небезпечні клеї, завдяки цьому панелі є безпечними для здоров’я та натуральні.

Окрім зовнішньої привабливості МДФ панелі володіють відмінними технічними характеристиками. Вони мають високі показники тепло- і звукоізоляції, завдяки чому в приміщені буде комфортно та затишно. Також є стійкими до мінливості погодних умов, коливань температури, вологості та не піддаватимуться деформації, дії грибків та не втрачатимуть форму, тому вони будуть ідеальними методом оформлення вхідних дверних конструкцій. Окрім того вони є стійкі до механічних пошкоджень – як результат довговічність та відмінний вигляд.

Використання МДФ панелей для дверної конструкції – це можливість створити міцні, надійні та довговічні двері, що стануть окрасою Вашого будинку чи офісу. Завдяки забарвленню та дизайну вони будуть окрасою інтер’єру приміщення та екстер’єру будинку.

Купити МДФ панелі

Якщо Ви вирішили оформити двері МДФ панелями, то рекомендуємо завітати в салони нашої мережі «Перфект». Саме тут Ви матимете можливість оглянути варіанти моделей, обрати колір, дизайн та розміри, окрім того наші менеджери нададуть консультацію та поради, щоб Ви мали можливість обрати ідеальну дверну продукцію для свого будинку, квартири чи офісу. Наша бригада монтажників, за Вашим бажанням, здійснить професійне встановлення конструкцій в будь-який зручний для Вас час. Адже, для нас важливо, щоб наші клієнти були задоволені нашою роботою та продукцією.    

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно