0 800 500 593
(безкоштовно по Україні)

Пн–Пт 09:00–18:00


Оф.партнер
  • /
  • Портальні двері

Портальні двері

Портальні двері при відкритті прибираються рухом на себе або від себе і в бік або «гармошкою». Вони не захаращують простір біля проходу, але вимагають запасу місця в сторону відкриття. У портальних системах двері встановлюється в комплекті з глухими стулками, шарнірами і направляючими. У каталозі «PERFECT» - алюмінієвий, металопластиковий або дерев'яний профіль зі склопакетом, елементи виготовляються на замовлення.

Застосування портальних дверей

«Портали» добре поєднуються з сучасним дизайном громадських будівель або просторим приватним житлом. Найкращий варіант - прозора фронтальна стіна з перегородками з того ж профілю, що і двері. Можуть бути різні варіанти скління по прозорості і кольору, а також вибір кольору самого профілю. Крім прозорих варіантів існують портальні системи з полотном класичного типу, що використовуються в якості зовнішніх або міжкімнатних. Можна виділити такі варіанти виконання:

  • внутрішнє або зовнішнє розташування стулок;
  • за типом «скло в профілі» або класичного вигляду;
  • з однією або двома стулками;
  • в поєднанні з поверхнею з прозорих блоків або глухою стіною;
  • кілька стулок, «гармошкою» розходяться і сходяться по направляючій.

Експлуатація портальних дверей

Дверні полотна великої площі з масивним склопакетом можуть важити чимало. Якісні системи кріплень шарнірів і направляючих, пропоновані «PERFECT», не тільки витримують вагу полотна до 200 кг, а й дозволяють без проблем переміщати його з мінімальним застосуванням фізичної сили. Двері самі йдуть по направляючій, потрібно лише задати зусилля.

Проблема будь-яких скляних перекриттів - в утворенні конденсату в склопакеті і промерзання вікна. Не випадково обігрівальні радіатори встановлюють саме під вікном. Поблизу портальних дверей також бажаний обігрів - прокладка теплої підлоги або спеціальних нагрівальних елементів. Профілі «PERFECT» включають ущільнення із спеціального каучуку, який перешкоджає проникненню вологи всередину і сприяють відведенню конденсату.

Всупереч помилкам двері-портал не несуть підвищеного ризику злому. Промисловістю усього світу випускаються спеціальні системи проти злому, на двері «PERFECT» можлива установка противовзломной фурнітури провідних виробників. Склопакети з міцного скла або стеклокомпозітних матеріалів ефективно протистоять ударного навантаження. Положення йде таким чином, що відкрити портал зловмисникові складніше, ніж виріб з деревного масиву.

Портальні двері і вікна ефектно прикрасять суспільне або бізнес-будівля, а також розкішну заміську віллу. Фотографії не здатні передати чудового враження від перебування в теплій вітальні з видом на квітучу або зимову природу на всю стіну. Прозорі стіни дарують приміщенню весь світ і теплоту погожого сонячного дня. «PERFECT» пропонує купити портальні системи на основі фірмових профілів, замовити товар можна з доставкою по Україні.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно